1. 1.
    teşebbüs adlı harika bir türk "manga"sına başlamış kurum. o hatun ne lan öyle. çirkin şebnem'in bile felaket gideri var.
    1 ... margin call
  2. 2.
    normal mangaya alıştığım için soldan sağa okuyamayıp bıraktığım çizgi romandır, ama çizimlerini beğenmedim değil.
    ... leatherrebel
  3. 3.
    oyunbozan isimli mangasını yeni bitirdiğim kurum.
    ... meonardo mi maprio
  4. 4.
    çizgi roman sitesi. teşebbüs 2.0 çıkmış.
    ... may neym iz keriz
  5. 5.
    gördüğüm en alterna işlerden biri. okumaya başlayınca sarıyor. takip edilesi okunası sarılası iş.
    ... xaar
  6. 6.
    bedava iki bölümünü okudum ve sardı diyebilirim ama siteye üye olma konusunda sıkıntı çıkartıyorlar. facebook ile ulaşımda özellikle bizim adımıza paylaşım yapma hakkı; mesaj,resim,arkadaş listesine ulaşım izni istiyorlar.

sırf bu yüzden üye olmaktan vazgeçtim. saran bir iş yapmışlar ve buradan anladığım kadarı ile çokta tanınmışlıkları yok. insanlara ulaşımı biraz daha kolay hale getirseler zaten insanlar tarafından da daha fazla takip edilip daha fazla reklam yapabilirler.
    ... jadean
  7. 7.
    kapağında hatunun dötü konuşmaktadır.
    ... yok herif
  8. 8.
    gerçekten çok başarılı bir iş. teşebbüs 2.0 dan bahsediyorum. 30 bölümüü bi solukta okudum. çizgi roman'a ülkenin ne kadar çok ihtiyacı olduğunu gösteriyor. yapanlara helal olsun. umarım sürdürülebilirliği vardır. umarım sürdürülebilir. devamı gelir. girişimle alakalı öyküleri çok severim. teşebbüs 2.0 da girişimle alakalı bir öykü. çok sevdim devamını bekliyorum.
    ... prof
  9. 9.
    teşebbüs 2.0'da iki tane gencin bir internet girişimini anlatıyor. ilginç bir girişim. ilk başta yetişkinlere özel içerikmiş gibi ama değil. çok kaliteli. iki üniversiteli öğrencinin maceralarını anlatıyor.
    ... prof
  10. 10.
    zamanlarda gördüğüm en iyi şey diyebilirim. çizgi roman sevdiğimi bilmezdim. çizgi roman seviyormuşum demek ki.
    ... sekil101