bugün

bagimsizlik haraketidir. aslinda bazi eylemlerini rus sivil halkina karsi yapmasina cok karsi olundugu halde desteklenen halk hareketidir.
özgür çeçenya rus işgaline karşı dudayev'den yandarbiyev'e masadov'dan basayev'e bir çok komutan yetiştirmiş, göz yaşları dinmemiş başkenti groz'ni olan ülkem (susun ey dünya halkları ,susun çeçenyamda hunharca katliamlar,cinayetler varken.O silahlar size döndügünde sonsuza dek susacaksınız...)
hayal olmayan şeydir. Bağımsız çeçenya lafı bir de ülkemdeki komunist kalıntılarını çok rahatsız etmektedir.Onları teselli için şunu söylüyorum "rusya komunist değil artık oğluuum" .
çeçen hareketi sivilleri hedef almaktadır ama işin başlangıcına baktığımız vakit rusya'nın sivil katliamına yöneldiğini görürüz, bu durumda kim aynısını yapmaz? kiim oğlunu vuranın kardeşini vurmaz?
Her zaman söylediğim birşeyi tekrar söylemek istiyorum.
Çeçenistandan defol rusya, kafkaslardan alacağın tek şey alkolik askerlerinin cesedi olacak!

not: biri eksi vermiş o kimse ona sesleniyorum buradan, neyi aldınız cevaplayın bakalım grozniden? basit bir kanıt mı istiyorsun gir youtubea ve gör,kardeş kafkas halklarının çeçenistanı ruslara nasıl dar ettiğini gör ve ondan sonra rusçuluk yap. Eksileyecek kadar erkekseniz gidin rus askeriyle beraber cepheye.