bugün

konuşmaya nefes almaya engel değilse alınmamalıdır.gerekli bir organdır. şişmesi vücudun savunma mekanızmasıdır.
benimkisi yapısal olarak büyük geniz etiyle birlikte uyku apnesi solunum sıkıntısı bademcik taşı oluşturuyordu.
uyku apnesi geçmedi.geçmediği gibi yılın 365 günü farenjit yaşıyorum.
çünkü kökeninde alerji ve burun konkası büyümesi var.
biliydim böyle olacağını.
not:burun konkası operasyonu geçirdim.tekrar nüks etti. kökeninde alerji var.%58 çayır çimen ot poleni at kılı toz böcek sokması lateks değişik derecelerde alerjim bulunmakta.
fatal eror ümitsiz vaka.
taş oluşturabilen bir organ. ben aldırdım kurtuldum taş falan oluşmuyor.
tavsiye etmem daha sık hasta oluyorum boğazım ağrıyor farenjit oluyorum. ne bok yerseniz yiyin.
Ortaokulda bir arkadaşım, karşısındaki ağzını kocaman açınca bademciklerini ve ses tellerini görebildiğini, benim bağırmaktan 4 ses telimin kopmuş olduğunu (ben çocukken çok bağıran sinirli biriydim, şimdi de pek sinirsiz sayılmam) söylemişti. Harbi böyle bir şey var mı yoksa beni mi trollüyordu anlamadım hâlâ. *
görsel
Bademciklerini aldıran adamlar hayatın geriye kalan kısmında herhangi bir sorun yaşıyor mudur acaba?
bir insan organı. et parçası.
iltihaplandığı zaman insanı 2-3 gün hayattan soğutan boğazda bulunan bademe benzer bir aksesuar.
küçük bademler için kullanılır. sıradan kuruyemişçilerde bulunmaz. boğazımızdaki zımbırtı da küçük bademlere benzediği için bademcik adını almıştır.
Aldırıldığı zaman gözle görülür bir rahatlama hissettiren, vücudun en gereksiz parçaları. Hiçbir yarrama yaramadıkları yetmiyormuş gibi ota boka şişip insanı hasta edip duruyorlar. Antibiyotik kullanmadan da inmiyorlar.

Aldırıp kurtulmak en iyisidir. Zira ben aldırdıktan sonra nefes almaya başlamış gibi rahatladım ve o gün bugündür tek bir grip bile geçirmedim. Amına kodumun bademcikleri resmen hastalık sebebi.
saygılar..

ahaha bademcik nedir ulan? şu tdk yı dava etmeli yeminle. Bu kadar cringe bir isim daha olamaz keza.

-aşkım neyin var?
+hiç aşkım bademciklerim ağrıyo

bakar mısın diyalogta oluşan boşluğa? Bademcik ne amk bademcik ne! amcık desek herkes tü kaka çeker bademcik ne arkadaş? neyse bademcikler dilerim.
Askerden sonra 3 kutu antibiyotik devirmeme rağmen iltahabını bir türlü atamayan faydasız organ.
(bkz: küçük dil) sandığım meğerse ağız içinde sağ ve solda birer tane yer alan kısımmış
varlığı yokluğundan daha fazla zarar olan, vücudun en gereksiz parçalarıdır.

gribal enfeksiyonlar her zaman bunlarla başlar. durup dururken şişerler yutkunma zorluğu yaşarsınız kısa bir süre sonra da hasta ederler.

en kısa zamanda kurtulun. aldırdığımdan beri grip yüzü gormedim. iyi ki kurtulmuşum siktiğimin şeylerinden.
vücuttaki en ama en gereksiz parça. sürekli ağrırlar, ota boka şişerler. pek bir işlevleri de yoktur. yoklukları varlıklarından daha iyidir.
(bkz: Ferditayfur) bey bademcik baslığımız sadece entrye aciktir bademcik resminizi doktora gerekli bilgileri entry olarak basliga giriniz.
Şuan ağrıdan kıvrandıran acımasız şişlik ..
Ne işe yaradığını anlayamadığım organ. Bir o bir de şu zırt pırt patlayan apandisit.
Bademcik değil bildiğin eriğe dönmüş organımdır, az daha kasarsa karpuz olacak meret. (bkz: bela)
Nefret edilen organ. Aldırma ameliyatına giren duyan bilen var mı, ameliyat esnasında idrar sondası takılıyor mu?
beta streptokokla tanışmasının akabinde çocukluğumda canıma kast eden organ.

Öyleydi, böyleydi derken aldırdık ama kurtulamadık.

Nefrit oldu, bir kez daha canıma kast etti. Ondan da kurtulduk sayılır.*
Yeter mi? Yetmez!

Yıllardır da fibromiyalji çekiyorum.

Bunların hepsi de yanlış tanı ve tedavi ile bir o.ç. yüzünden.
şerefsizdir, ağır hemde.
(bkz: tonsil)
şu anda boğazımın sadece sağ tarafında ağrıyan, yutkundurmayan organ..
bir kış hastalanmadım hatta, 2- 3 senedir hastalanmıyorum, bahar geliyor yaz geliyor, şu kapalı ortamlarda bulununca hemen nazlı bir kelebek gibi boğazlarım, temiz hava olmayınca 2 dir hastalık belirtisi gösteriyor..
sinir oluyorum sözlük.
oldukça hassastırlar...adamı hasta ederler!
Geceden gündüze değil de, bu günden yarına değil de, çok acil olarak değil de, çabuk çabuk normale dönmesi gereken uzuvlarım.
güncel Önemli Başlıklar