1. 1.
  yavsak sesli, ozel ucaklari olan arka sokak cocuklari. rezil bir gruptur, bunlarla birlikte yavsak tipli dort totos erkekten olusan boybandlerin sayisi bir anda yuz seksen milyona cikti.

  iste neseli bir parcalari: http://www.keila.ee/~marius/bcstrboy.swf (sonuna dikkat)
  7 -4 ... laz pacino
 2. 2.
  boyband turunun en cok dinlenen orneklerindendir genelde abd de dinleyicileri 13-17 yas arası teenage grubudur
  1 ... city walk
 3. 3.
  nsync grubuda bunların imitasyonu sayılabilir. ama show me the meaning sarkıları gercekten dinlenesidir.
  ... karpuzkabugu
 4. 4.
  bir zamanlar* deliler gibi dinlediğim, şarkılarını harıl harıl resmen çalışarak ezberlediğim, bu da yetmezmiş gibi nick carter oğlanına aşık olup posterlerini odama astığım boy band.*

  ancak hakikaten güzel bir şarkı armağan etmişlerdir müzik tarihine, haklarını yemeyelim şimdi. (bkz: quit playing games)

  uzunca süre ses seda çıkmamıştı bu çocuklardan. yıllar sonra bir de baktık ki koca herif olmuşlar, ama hala birlikteler. o zaman bi helal olsun dedim işte..
  4 ... charmofsmyrna
 5. 5.
  (bkz: larger than life)
  ... hadiii
 6. 6.
  lise yıllarında sınıftaki romantik takılan bir arkadaşın her teneffüste müzik setinden bize ve okul koridoruna bangır bangır yayın yapmasıyla tanıdığım grup. tanıdığım her beş kızdan üçünün grup üyelerinden nick carter'a aşık olması ise o dönem için önemli bir istatistiki bilgiydi. *
  1 ... watasiva
 7. 7.
  ooooo oooo I love you backstreet boys
  -1 ... sinek_sidiği
 8. 8.
  gayet güzel şarkılar yapan, bol bol kadınları ve paraları götürüyolar diye küfredilen, gıpta edilen, kıskanılan, 4 erkek 1 arıza'dan oluşan boyband. içlerinden nick carter'a arıza denmektedir paris hilton'la çıktığı için.
  incompleteparçalarıyla sevmeyen herkesi şaşırtmıştır ve üyelerinden kevin kliplerinde kuyruklu beyaz bir piyano çalarak, "adamlar sadece dans etmiyomuş" dedirtmiştir. artık 30 yaşını geçen erkekler oldukları için boyband denmesi de ayrıca bir komik olmaya başlamıştır.
  1 ... peytonpeyton
 9. 9.
  boyband değil vokal grubu olduklarını ısrarla yinelemelerine rağmen laf anlatamadıkları aşikar,a.j. mclean, brian littrel, howie dorough, nick carter ve gruptan 2006 yılında ayrılan kevin richardson'ın oluşturduğu müzik grubu. daha rafine müzik zevkine sahip genç kardeşlerimize popüler müziğin de iyi örnekleri olduğunu anlamaları açısından never gone albümleri önerilir.
  1 ... camilleclaudel
 10. 10.
  (bkz: back dormitory boys)
  ... oylumunelumune