bugün

(bkz: haci ama gercek)
hacı ama gercek in yenisi. canım nbr. yoksa *
sözlüğe yeni düşmüştür.
acı ama gerçek.
saçı ama gerçek.
Girdiği copy paste entry ile istatistliğe giren yazar. Pardon yüklemlere şu tarihte doğmuşsun gibi özneler eklemiş. *
hava atıyor arkadaş durduramıyoruz. Şaka şaka. Kaliteden şikayet ettiğimiz şu zorlu dönemde emek verip uzun entry girmek tabiki de sözlük emekçilerinden birine ait olabilirdi. Kıps. Gerçek bir bacı. Bacılık görevini yerine getirip bacaklarımı kıracaktı da uzun bacaklı olduğum için vakit bulamadı * Dedikodu yaparken bile başlıklar halinde bakınızlar vererek konuşuyoruz. Ve bununla da çok eğleniyoruz. Yazık bize.

Sevecen içten yazar. Sevdim kendisini çok. Bir de trollük yapacağına esra erolluk yaparsa bana daha da sevicem kendisini. Ehe.

Son olarak yüzü hep gülsün yazarı. Gerçi üzgünlü şeyler anlatırken de gülüyor manyak mıdır nedir. daim olsun. Hiç gitmesin.
yeniden hoş gelmiş haci yazar. *
nickiyle kahkaha attırmış yazardır. umarım bacıdır. hoşgelmiştir.
hem bacı olup hem gerçek olmak da zor iş be... zoru başaran yazar!.
bacım ama gerçekten hayırsızsın dediğim yazar. gelir gider bir ara ortalıktan kaybolur özletir ama döner çok hatırlıdır.**
(#20596793) nolu entrisiyle işte budur dedirten yazar.
hayallerimi bırak, umutlar senin olsun. döneceksin sanarak, yaşanmaz biliyorsun... * *

belki biliyordur, kim bilir.
henüz hayatımda (maalesef) ilk kez konuştuğumuz halde bana öyle bir iyilik yapmıştır ki galiba bu günden sonra ne istese yapabilirim.
Hos gelmiş yazar seysi.
geceleri solistlik yapıyormuş özel olarak. Ben gördüm, duydum, dinledim. Demet akalın şarkıları da söyledi. Sesi çok güzel olmasa da dinletiyor. Tayt giymeyi seviyor ayrıca(ıyyyy içim ürperdi). Neyse aleyküm selam gözüm.
Doğum günü Kutlu olası yazar. yani öyle bi ihtimal söz konusu...
nice mutlu yıllar.
http://www.youtube.com/watch?v=QwfNnWf2uKM
Doğum günü yazarıymış feysten gördüm. Nice mutlu seneler diliyor o güzel yüzünden gülücüğün eksik olmamasını diliyorum. *
Gece gece beni güldüren. Ters davranılsa dahi alttan alan kibar yazar.
spor yaparken çekilmiş videoları basına sızmış bacıdır.
fıstıklı bir yerde değil yer fıstığında bişiler içip istanbuldaki insan manzaralarını gözlemlediğim canki. artık sana kayseriden pastırma değil antepten baklava getiricem (bunu da der bi 6 ay daha idare ederim bidahakine de afyondan manda yoğurdu getiricem derim alkdafsdş)
sözlüğün değerli yazarlarından. Eskilerden, kafiyeli olarak yeni nickler alıyor:

haci ama gercek

baci ama gercek

gaci ama gercek

naci ama gercek

raci ama gercek

taci ama gercek...
beni ihmal çok ihmal eden pampa. alacağın olsun lan. en çok ihtiyacım olduğum dönemde yoksun.
rastlantıları inkar ettiğini "düşünmediğim" yazar.
belki bir akşam, karşında ki insanla güzel güzel laflarken kalabalığın uğultusunun arasından kulağına arka planda çalan bir şarkısı denk gelir.
http://www.youtube.com/watch?v=iJb7cBfrxbo
belki de biz geliriz aklına, içten küçük bir tebessüm ile.

keyfi, huzuru, sağlığı asla bozulsun istemediğim, bir yazardan ötedir.
bir yerden gözümün ısırdığı ama bir türlü çıkaramadığım yazar.

yaşlandım be sözlük. saçlar bile bembeyaz oldu.