bugün

Eee ne var bunda böyle gereksiz başlık açan arkadaşı anlayamıyorum o dövmeden bize ne? Konuşsak bu konu hakkında bizim elimize ne geçecek?? O bacak kızın dövmesi de bize boş muhabbet olsun eleştiri olsun konuşacak konu olsun değil mi? O kızı gömelim!!! Yeterin yaaa !!
erojen bölgeye yakın yerlerde veya büyük kas gruplarında (bacak veya sırt gibi) büyük dövmeleri olan kadınlar tehlikelidir. bu durum çeşitli sorunların dışa vurumu, hatta zihinsel bozuklukların göstergesi olarak değerlendirilebilir. dövme sahibi kadınların “ben istediğimi yaparım” gibi düşünen kişiler olduğunu unutmayın.

Kaynak:https://www.cambridge.org...CA55C75378A8804FAF55147E2
herkesin her bir yerine dövme yaptırdığı günümüzde, dövmesiz olmak daha orijinal bence. ve daha bir aykırı.
Benim. Bacağımda 4 dövme var. 2 tanesini kendim yaptım, 2 tanesini arkadaşım. Dümdüz bir şey anlam çıkartmaya gerek yok, sadece bacağıma dövme yaptırmak istedim. Hem dövmeciyim hem benim bacağım, derin anlamlara gerek yok.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
Dövmeciye dövmenin boyutuna ve zahmetine göre en az 500 lira ödemiştir.
Dövme yaptırmıştır.
Oranın öpülmesini istiyordur.
Ben orospuyum mesajını net olarak vermektedir.
Bacağına dövme yaptıran kızdır. Olabilir yani normal böyle şeyler.
Bacakta dövme güzel durur, yayılsın efendim.
Yakın bir zamanda olacağım kızdır.
zevk sahibi kızdır. çok yakışıyo namussuzlara.
Hmmm der şöyle bi bakarım.
en güzeli gül motifli olanlarıdır.
Yazın tam arka tarafın orda bikiniden sadece ortanin gözükmedigi yerde olan rüya Avcısı dövmesi.
yaşlı bir nine olduğunda torunlarına ne kadar çılgın bir parti kızı olduğunu anlatacaktır. Yaptırdığı dövmeleri de ispat olarak gösterecektir.
görsel
eğer alt kısımlarına bir yere yaptırmış ise pek sıkıntı yaratmayacak fakat üst kısımlara yaptırmışsa gözükmesi için mini etek giymek zorunda olan kızdır. evet.
görsel
görüntü kirliliği, bir tane koluna yada göğsüne yaptırmak varken bacakta neyin nesi iğrenç.
Ailesi dışında kimseyi ilgilendirmeyen kızdır. Evet.
siz boyle dusundukce tecavuzculer kendime hak sahibi bulacaktir. diyecekleride sudur bu kiz zaten yollu ama unutmayin. herkesin gunahi kendine sevabida . son olarakta yapamadigin kiza yollu diyemezsin acik ve net yobaz pislikler
dövmecinin ellemesini geçtim dövmeciden önce kimler kimlerin ellediği kızdır.
Kadın dövmeciye giderek alayını göt etmiş olabilecek kızdır.