bugün

Benim bı kaç kere başıma geldi hatun çok güzel degilse hiç sıkıntı olmuyo da. Hatun aşırı güzel olunca kaç ayım sikilip atılmıştı... Şimdi halime gülüyorum ama zor zamanlardı gerçekten.

Not: kız Tuba Büyüküstünden de güzeldi cidden .
Kişinin kendine olan düşkünlüğü ölçüsünde arzulanirdir.

Kendine fazla duskunlugu olmayan birinin ayakları yere daima sağlam basar. Mutluluğunu da abartmadan yaşar..

aşka tapan tiplerin çoğunun kendileriyle meşguliyetleri hastalık derecesindedir..

Ben sevgimin adını aşk koymuyorum. Sevginin mutlaka ilahi bir boyutu olmalı lakin insan bu sevgide alıcı değil daha çok verici olmaya çalışmalı...
Çok heyecanlı olan şey, sanki büyülenirsiniz (bkz: aşkın büyüsü)
Hayatım boyu 2 kez yaşamış olduğum şeydir. Birincisi başarısız, ikincisi de yarım yamalak.
Ama tavsiye edilir.
Karşılıklı olmadığı sürece kalbinizi yakar.
(bkz: karşılıklı aşk)
Aslında sevginin tam aksidir.
ilk görüşte duyduğumuz his aşk.
Tanıdıkça severiz ve kaybetme korkusu yaranır.
Kötürüm duygu.Hep bir taraf daha fazla sevecek ve elbet bir gün bitecek bunun bilincinde olup ilişki yapmak en mantıklısı.Şahsen dilim bir kere o kadar fazlası ile yandı ki vücudumda 2 parça yara var.Mantikli olanlardan bir tanesi de uzaktan sevmek derdi yok en azından zamanla da biter devrin saçma stres dolu ilişkilerinden uzakça.
Ne güzel bir duyğudur ya öyle. Bir kıza aşık oldum ben onu deliler gibi seviyorum samimi ve doğal o ise bana hazır olmadığını söyledi ona zaman tanıdım fakat her gün konuşuyoruz ya yüzü ve kalbi o kadar temiz ki bir bilseniz sosyal medyadan geçen gün kalbini kırdım üzüntüden sabaha kadar uyuyamadım Pişman olduğumu söyledim beni affetti her gün onu düşünüyorum onun başına bir şey gelse varya dünyayı yıkarım bana dese ki şu erkek beni rahatsız ediyor hastanelik ederim gerçekten aşık olmak ne güzel bir şeymiş yürekten aşık olunca insan kendini kaybediyor seni çok seviyorum be kadın.
Seni çok seviyorum be kadın bir bilsen senin için neler yapacağımı. Gururuma yenik düşüp Senin kalbini kırdım sen sanıyor musun üzülmedim haşa üzüldüm sabaha kadar uyuyamadım seni düşündüm üzüldüm be gülüm hemde nasıl üzüldüm taş kalpli mi sandın beni affettim dedin fakat hayla bana kırgınsın umarım afedersin.
Bir heyecandir ve zamanla gecer. Aslolan sevgidir.
Peynirlere alarm takmışlar siz aşk diyorsunuz gidin aç karnınızı doyurun.
Sana ilk görüşte vuruldum be kadın senin beni sevmemen beni üzmez sadece kırar.
Gülemiyorum, yaşamak ne ki ölemiyorum

Gelemiyorum, dört duvar içinde deliriyorum

Bilemiyorum, sensiz kıvrılıp yatamıyorum

Sevemiyorum, şavk'ın harlar ruhumu sönemiyorum
Galiba bundan olmuş olabilirim.

Böbrek üstü bezlerim güzel çalışıyor ama, aferin bana.
21. yüzyılın 21. senesinde hala varlığına inananların görüldüğü hastalıktır.
Çocuk aklı ve saf duygularla aşık olmak bambaşka bir şey.
aşk paraymış. 5 yıl sonra anladım beni terkedince.
Dertten yemeden içmeden kesen zor his bastırmak da susturmak da zor devrin kahpece aşklarına inat ille de uzaktan sevmek.
Zor, cok zor. Hic bulasmayin bre kardesler. Icinde mutluluklar barındırdığı kadar üzüntüleride beraberinde getirendir. Dolayisiyla ağır bir yük.
çok da şey yapmamak lazım.
Korkutucudur.
hayaller kurarken kendine gel demene sebep olur. Eğer geleceğimde olmazsa o'nu nasıl unuturum derken aşık olmanın tadını çıkaramazsın. Sürekli temkinli davranmak istersin ama kayıtsız kalamazsın. Uykuya dalmadan önce aklındadır. Sabah kalktığında ilk düşüncen o'dur. Aklındayken bile için gider, bir anda dünyalara sarılasın gelir. Yan yanayken daha kötü olur her şey; yerli yersiz utanırsın, memnun etmeye çalışırsın.
izler, izler ve izlersin.
Yetmez.
Saçma bir şeydir. Çok saçma.
karşılık alınmadığı sürece delirtmeye yarar sadece.
tam bir avel gerizekalıya dönmenize sebep olacak olay.öyle boş boş gülersiniz tavana duvara falan bakıp.
“Aşk çiçek böcek değil de ondan.”
Hesiodos'a göre denizlerin tanrısı Poseidon, dünyalar güzeli Medusa'ya aşık olmuş ve Medusa'yı kuş kılığına bürünerek Tanrıça Athena'nın tapınaklarından birisine kaçırmıştır. Shiplediğim kişiler .
güncel Önemli Başlıklar