bugün

umrumda değildir ben edebiyat yapmayı değil aşkımı göstermeyi severim. (kameralarla ortalığa değil sadece sevdiğim kişiye.)
Aşkı dinlemekten sıkıldıysanız mis gibi geçkinsiniz. Yaşlılıktan hepisi.
Hemde nasıl bıkmaktır, sözlüğünden, duvar yazısına, şiirinden romanına, filminden şarkısına, aşk acısı çekeninden mutlu olanına, kimseye aşık olmayıp boşlukta hissedeninden iki kişi arasında seçim yapmaya çalışanına...
güzel bir kadın gördüğümde hoşlanma, aşk, seks, öfke gibi hislerden herhangi biriyle karşılaşmayacağım bir gün bile huzur bulmama yeterli olurdu.
denk geldikçe insanı sinirlendirip kusturan durum.
Biraz bende de var bu durum. Filmlerde kitaplarlarda özellikle de şiir ve müziklerde gereğinden çok fazla bulunuyor bana göre. Bir de bu edebiyatın kötüsü bazen komik bazen de insanı yaşamdan soğutacak cinsten geliyor bana..
sahteliği sevmemektir. normaldir hatta olması gerekendir. bir kadın uğruna hayatımızı zehir edecek değiliz herhalde. çünkü zaten meta dünyası zehir ediyor gerek kalmıyor.

bu devirde kalmadı öyle aşklar. hiç gören oldu mu?
Sahte, "aşk" olarak anılan ancak aşkla zerre ilgisi bulunmayan şeylerden bunalmak, sıkılmaktır.
Haklılıkla yaşanılan birkaç şeyden biri.
Şimdi bakıyorum adam kafasına göre entry girmiş .
Adamın aslına bakıyoruz aslında bir hiç ama cahillik hep derim bizim insanımız cahil.
Şaka gibi sanki aşk romanı okuyoruz demiş bizim züleyha.
Komik misin cidden ya sen?
Böyle piçlere ekmek yedirmeyin derim şahşen.
Ha yediriyorsan kusura bakma aranıyorsun züleyha.