bugün

ulan senin de mesajın kapalı...

çerez ye... şoktan migrostan fıstık ezmesi al... ve güneş gör.
vücut ve beyin kimyan zayıflamış muhtemelen.
millet coronadan kırılırken bir de ölülere okunan selalar etkisiyle depresifliği artan ruhun isteği.
sela etkisiyle depresifliği artan ruhun isteği.
insanı yoran bir istektir.
Bu günlerde Ruh halimde bir anormallik var. Gündüz hiç aklıma gelmese de ikide bir rüyamda eski ve evlenmiş olan kız arkadaşımı görüyorum.

Onu sevmiyorum ve gerçek manada unuttum onu ama onunla ilk zamanlarımızda zamanın kendisi güzeldi galiba.

Yada bir şarkıda etkileyici bir melodiyi hissettiğimde mutlulukla karışık acaip bir hüzün içimi kaplıyor.

Ağlayabilsem belki de güzel olurdu ama ağlayamıyorum.

Sanırım yeni iyi zamanlar beklemeliyim.
aynısı kaynımda da var.
şaka lan şaka ben de hissettim az önce benzer bişey.
düzensiz uyuyorum. severek yaptığım bi kaç şey elimden alındı falan.
düzelir. çok da şeyetmemek lazım.
evin içinde de olsa yürümek faydalı olabilir.
Öyle isteyince filan olmaz o iş.
Öz ağlayınca, göz ağlar...
Duyguları normal bir biçimde dışa vuramamanın sonuçudur. Sadece dert-tasa ile alakası yoktur. Herhangi bir pozitif ve ya negatif duygunun taşmasıyla yaranan istektir.
Bir örümceğin içgüdülerine hakim olamama durumudur.
insanın erkek de olsa arada yalnız iken yapmak istediği şeydir. ağlamak isteyip de ağlayamamaksa değişik bir duygu yaşatır.
okuldaki ilk senem yaşadığım yere alışamamış üstüne üstlük yurtta birkaç sorun yaşamıştım. okulu bırakmayı düşündüğüm dönemlerdi vize notlarımın nerdeyse hepsi ff ya da fd. vizeden sonraki hafta oda arkadaşımla kavga etmiştim ve kimseyle tek kelime konuşmuyodum, okulda da öyle tabi. yapayalnızım yani.
bi gün sabah ben uyurken deprem oldu korkuyla uyandım baktım etrafımda kimse yok. yurdun yanındaki evde de cenaze varmış o gün. sela verirlerken duydum.
neyse ben selayı duyunca ağlama krizine girdim, ozanın ölüm haberini alan nihan gibi ağlıyorum. içim o kadar dolmuş ki tutamıyorum kendimi sesli bir şekilde ağlıyorum. üst katlardan sesimi duyup yanıma gelmişlerdi.
asla unutamam o günü.
Birikmiş olan her şeyin üzerine bi gece oturup, muzigi açıp belki sigara yakip, belki kafayi bulup, belki öylece yatagin üstüne oturup ağlamak istenir.

Ağladığı zaman kalbinin de arinacagini dusunur belki de. icindeki her sorunun akip gideceğini düşünür. Sadece o anlık döker içini. Sonrasi güneş doğduğu zaman anlaşılır. Her şey aynıdır. Degisen hic bir sey yok.
istemek ve ağlayamamaktan daha beter bir durum değildir.
istediğim zaman yapamadığım ama istemediğim zaman tutamadığım şey.
ilginç bir şeydir. öyle takılır kalırım. sanki her şey birikir birikir, düğüm olur. aynı anda onlarca şarkı çalar kafamda, zamansızca gözlerim dolar, burun direğim sızlar, sanki bir ağlasam çözülecek, ama tutarım kendimi. çünkü ne de olsa ağlamayı sevmem ben. hoş değil.
annem şarkısını dinle kesin ağlarsın. %100 garanti
Güzel geçen günün ardından bir kavgaya şahit olup saklanarak yaptığım eylemdir ağlamak. Güçlü görünmem gerek o yüzden insanların önünde ağlamadım.
yapılmaması gereken eylem. pek de engin olmayan tecrübelerime göre insanın kendine acıması onu sadece daha kötü duruma sokuyor.
Genellikle kızların entry gireceği başlık.
futbol müsabakalarında turu son dakika golüyle atlayan türk takımının maçını sunan spikerin yapmak istediği.
uzun zamandir icimde birikiyor..
en büyük hobim.
gülerken düşünülen olaydır. ne yazık ki her şey istediğimiz gibi olmuyor.
Kafan güzelken daha çok ister insan.
(bkz: ama ağlayamamak)