bugün

Sözlüğe bir an önce eklenmesini istediğimdir. Sevilmeyen yazarlara açık açık ''seni sevmıyorum, bu sozluk ıkımıze dar, entry cok kotu'' anlamlarını verır.
Eksilerden biri benim panpa.

Bir öneri.
Gelmesi gereken oylamadır.

Hatta kafasına sık butonu da yapsınlar güzel olur.
Bir entrysi Belli sayıda açık eksi oy alan ilk önce uyarı alsın; sonra çaylak olsun; sonra da silinsin.

Belki troller biraz aklını başına toplar.
Sözlükte bir kişinin nickini gördüğüm an yazdığı güzel bile olsa eksiliyorum. Bayağı sinir bir şey. Olsa direk eksilerim. Bir de o 10-30 saniye aralığı olmasa süper olur. Bir de sayın yetkililer ben bir yazarı istediğim kadar eksilemek istiyorum onu belli bir sayıyla sınırlandırmazsak harika olur. Teşekkürler.
hic olmazsa bazi entryler icin olmasi gereken sey. her yazarin gunluk 2 adet acik eksi oy hakki olsun.
Şu sıralar ciddi anlamda gelmesini istediğim yenilik.
Sozlukten en buyuk ricam. (bkz: zall dan beklentilerim)
(bkz: yaptım oldu)
görsel
Seri oylayacagimdir.
Eksisini verip eksi verdiğimi mesaj attığım/müjdelediğim şey.

Çok güzel oluyor denemelisiniz.
Olmadı yorum kısmına yazın.

Cadı cadı slyvia.
Kesinlikle gelmeli sözlüğe.
taleplerimizdendir.

evet, mesajla, ya da forumsal bir entry ile belirtebiliriz. fakat bazı organelleri (bilerek yazılmıştır) kale alabileceğimiz maksimum seviye açık eksi oydur.

bölücüler, pkk destekçileri vb.
yazarların yeni talebi.
bakın durmadan fazla talepte bulunmayın,
çekicem kulaklarınızı.
Zall kalkda koy şu butonu.
kesinlikle gelmemelidir, şimdi bu entryi açıktan eksileyen birine ben ne mesaj atarım bilemiyorum.

edit : ilk baş açıktan oylayıp sonradan eksiye çeviren arkadaşlara kısacası dolaylı yoldan açıktan eksi veren arkadaşlara selam olsun. sizleri de seviyorum.
Gelse de o eksiye abanan götükleri görsek.
gelmemelidir. eğer gelirse eksiyi alan yazar 10 kat fazlasını o kişiye bilinçsizce basacaktır.
yazarlara verilmesi gereken haktır. nasıl artı oyluyorsak bazı yazarları, sevmediğimiz yazarları da sınırsız eksileme hakkımız olabilmeli...
olması gerekendir. misal ben o zaman bir entry'ye bakarım eksilenecek bir şeyi var mı diye bir de eksileyene bakarım adam mı? diye.
Önce açık oylayıp sonra eksilerseniz bunun gibi birşey oluyor işte.

Edit:
(bkz: Ferditayfur) adlı yazarımız az önce yaptı mesela. Önce açık oyladı entrye tıkladığımda eksiyi gördüm.
ben bunu vermekten çekiniyorum yahu.

ya o arada başka biri artı oylar da benim artı verdiğimi düşünürse?

sıkıntı. *
bir getirisi ve götürüsü olmalıdır böyle şeylerin.

mesela açık artı oy, 2 ya da 3 artı oy sayılmalıydı, açık eksi oy da 2,3 eksi oy sayılmalıdır.
açık artı oy varsa, açık eksi oyun da gelmesi gerekir.