bugün

(bkz: alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste)
(bkz: ağlayanın malı gülene yar olmaz)
(bkz: eden bulur)
(bkz: yuva yıkanın yuvası olmaz)
Ayşe özyılmazel=jartiyer.
Ali taran'la evlenene kadar gozume seksi gorunen kadindir. Simdiyse galatasaray'in buyuk umutlarla transfer edip, bekleneni veremediginden bir anadolu kulubune kiraya verdigi oyuncudan farksizdir benim icin.
gündem yaratmakta üstüne olmayan gazeteci yazar ablamızdır.
bir selam verse dünyaları yakardım halbüki uğruna. güzel kadındır.
bugün seda sayanın programında ağlayan insan.
beni kimse korumadı diyor.
ve başlıyor ağlamaya.
eh be güzelim ben seni sadece okan bayülgenin şirin ediger den önceki sevgilisi olarak tanıdım.
sonra ali taran diye bir adamla evlendin.
bir de evliliğinin arkasında durcam diye ona buna laf yetiştirdin.
eee sonra noldu ayrıldın.
ayrıldığın gece mutluluk pozları vermek için o kadar çabaladın ki gerçek olmadığını herkes anladı.
aradan azcık zaman geçti hadi olay soğuyor derken gittin adamın ofisini bastın.
sonrada bende insanımdiye açıklamalar yaptın.
yine aradan zaman geçti kalktın gittin seda sayanın programına konuları açtılar dayanamadın ağladın.
azcık izin ver olaylar soğusun
azcık izin ver insanlar yeni birilerini bulsun konuşmak için
azcık kendine izin ver ağla mesela, kendin için ağla yanlışların için ağla.
acını yaşamak için kendine izin ver.
hatalarını kabul etmek için izin ver kendine.
ama artık konuşma
hayatını tekrardan eline al
bu krizi yönetebil bu sefer
konuşmamayı öğren
bazen susmak bütün sözlerden daha etkili olabilir.
hatalar yanlışlar insanlar için.
sabretmeyi öğren.
öğren ki senin güçsüzlüğün hayatın boyunca muhattap bile olmuyacağın insanlara konuşma cesareti vermesin.
herkes, önce kendine bakmalı dedim ben bu ayşe' ye daha önce. ama dinlemedi.

(bkz: ayşe özyılmazel in sözlük yazarlarını eleştirmesi)
kezbanların meşhur olanlarından.
bir insan nasıl bu kadar antipatik ve çok bildimci olurun görsel kanıtı.
Türkiye medyasının şımarık kızıdır. ilk önce babasını dövmek lazım efenim.
Yuva yıkanın yuvası olmaz. baban yaşında adamla evlen sonra "çok sıkıcı bir adam, hiç gezmeye gitmiyor" de. ne bekliyordun anlamadım ki. ah salak kızlar. vah salak kızlar. hep duygularıyla hareket eden ahmak kızlar. mutluluk size yasak, ne desem yalan kızlar.

O yanlış evlenip, çabuk ayrılan kızlar. ah ulan kızlar. salak kızlar.

gözünüzün içine bakan, size aşık, sizin için canını verecek adamları görmeyip, abuk insanlarla sabuk evlilikler yapan ahmak kızlar.

mutluluk size uzak, ne desem yalan kızlar.

şair'lerin şah'ı attila ilhan'ımdan gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=MCRzq-s9YdI

edit: imla
nişantaşın da gazetecileri yoldan çevirip botox yaptım gördünüzmü, ben başkaları gibi saklamıyorum

diyen entrasan kadındır.

ayrıca bir yeteneği olmamasına rağmen ünlüdür.
hiçbir vasfı olmayan, yazar şarkıcı bozuntusu karışımıdır. tükürdüklerini yalamakta üstüne yoktur ayrıca.
twitter'da tt olduktan sonra hakkında yapılan haberleri okuyunca midemin kalkmasına sebep olan kadın.

seda sayan'ın programına çıkıp ağlamış; "ben naptım ki, beni hiç korumadı. o masum demedi!" felan tarzında.

ulan arkadaş daha ne yapacaksın. magazinini siktiret, yaşlı bir adamı ayartmasını, ortalığı karıştırmasını boşver, babası ile alakalı olan kısmı at camdan aşşağıya. hepsi ya hepsini boş ver. bir kadının terkedilmiş, mutsuz biri olarak ölmesine sebep oldun. o kadın öldü, o kocayı bıraktın sahilde köpek gezdirip magazincilere poz verdin. o adamla yaptığın evliliğin üzerine o kadın öldü diye magazin listesinde tt oldun! şimdiye kadar albüm yaptın, köşe yazarlığı yaptın (yaada yapmaya çalıştın diyelim neco'nun kızı olmasan o albümü kim yapardı sana?) hiç biri tam tutmadı. hiç bir zaman tam anlamı ile magazin listesinde tt olamadın. taki bir kadının mezar taşının üzerinde yükselinceye kadar. bunu bir başarı olarak algılayıp paraya çevirmeside ayreten tartışılası bir konudur.

kısaca, kendisini okumam, dinlemem, izlemem. yaptığı işlerin hiç birini takip etmem ama ünlü (zaten hangisi değilki).
şarkıları bi halta benzemeyen şarkıcımsı.
taş devrindeki barninin karısı suratlı mal dişi insanı . yaptığı şarkıdan belli .
--spoiler--
Bülent Ersoy:Bismillahirrahmanirrahim.
Ayşe özyılmazel:amin
--spoiler-- *
yaptıklarına bakmadan ağlayarak kendini masum gibi göstermeye çalışıp bülent ersoyun gözyaşı ile reklam yapılmaz dediği kişidir.
göt baş açarak türkiyede ünlü olunabileceğini çözüp, ünlü olan şarkıcı demeye dilimin varmadığı insansı.
hangi akla hizmet sunucu yapıldığı merak konusu. biraz önce gözüm takıldı programına, izledim biraz. şöyle bir diyalog geçti ibrahim tatlıses ile arasında;
- ibrahim bey nasıl gidiyor evlilik?
+ seninkinden iyi gidiyor.
her işi denemiştir; şarkıcılık, sunuculuk, yazarlık...
ama hiçbirinde "başarılı" değil. özellikle sunuculuğu dayanılmaz! sorduğu sorular, söylediği sözler konuşulan konuyla alakasız oluyor veya muhabbetin içine ediyor.
alişan'a "aliş" diyor. * çıkan doktorların (ahmet marankive canan karatay) sözlerini kesip "ben şöyle yapıyorum. doğru mu hocam?", "ben ne yapmalıyım hocam?", "benim şuyum var. nedeni nedir hocam?" gibi bencilce sorular soruyor.

allah bu kadını sunucu yapana akıl fikir versin. para insana neler yaptırıyor!
istanbul'un kızları klibini amerika'da çeken kendiyle bir çok defa çelişen gazeteci olduğunu iddia eden sabah gazetesi yazarı.
(bkz: ali tarantulanın eşi)
Her sabah televizyonda goruldugunde insanin sinirlerini hoplatan kadin. Ayrica her roportajinda mutlu rolu yapmaktan sikilmamis mi merak ediyorum.
hıncal uluç'un başımıza sardıgı ayşe arman model light yazar.

blogger'cı.