bugün

ayşe özyılmazel

twitter'da tt olduktan sonra hakkında yapılan haberleri okuyunca midemin kalkmasına sebep olan kadın.

seda sayan'ın programına çıkıp ağlamış; "ben naptım ki, beni hiç korumadı. o masum demedi!" felan tarzında.

ulan arkadaş daha ne yapacaksın. magazinini siktiret, yaşlı bir adamı ayartmasını, ortalığı karıştırmasını boşver, babası ile alakalı olan kısmı at camdan aşşağıya. hepsi ya hepsini boş ver. bir kadının terkedilmiş, mutsuz biri olarak ölmesine sebep oldun. o kadın öldü, o kocayı bıraktın sahilde köpek gezdirip magazincilere poz verdin. o adamla yaptığın evliliğin üzerine o kadın öldü diye magazin listesinde tt oldun! şimdiye kadar albüm yaptın, köşe yazarlığı yaptın (yaada yapmaya çalıştın diyelim neco'nun kızı olmasan o albümü kim yapardı sana?) hiç biri tam tutmadı. hiç bir zaman tam anlamı ile magazin listesinde tt olamadın. taki bir kadının mezar taşının üzerinde yükselinceye kadar. bunu bir başarı olarak algılayıp paraya çevirmeside ayreten tartışılası bir konudur.

kısaca, kendisini okumam, dinlemem, izlemem. yaptığı işlerin hiç birini takip etmem ama ünlü (zaten hangisi değilki).