bugün

arzusuyla yandığım adam. bir insan hem nasıl bu kadar karizmatik hem nasıl bu kadar sempatik olabiliyor, hayret doğrusu.
Dua etsin ki geçen seneki alanyaspor yok.
1 hafta yırttın hoca tadını çıkart. swh
bazı ergen taraftara iyi koymuştur. evet
Sen bizim kocaman umudumuzsun,

Sen bizim kocaman gururumuzsun...
bizim taraftarı anlamıyorum. 1 galibiyetle havaya giriyorlar. bu adam fenerbahçe'nin hocası olamaz, takımı 1 adım ileri götüremez. bakın görün haftaya beşiktaş'ı da yeneriz ama fikrim yine değişmez, aykut bu takımın hocası değil.
Gol yemeden gol attır şunlara aykut sikicem belanı aykut.
Beşiktaş a özgüveni yüksek (gtü kalkmış) demek istedi aykut beyfendi.
işte Fenerbahçe takımına bu yüzden saygımız sevgimiz daha da arttı,tebrikler.
adamdır.
(bkz: cehennem donana dek aykut kocaman).
Dedi yanılacaksınız diye. Gitmesini isteyenler oldu az bir kesim olarak Bizde güvendik hocamıza.

2010-2011 sezonunun bir kopyası yaşanıyor.

Açılıyoruz yavaş yavaş. Hadi bakalım.

(bkz: cehennem donana dek aykut kocaman).
son şenol bükücü.
vardar fatihi.

bırak şampiyonluğu ilk ikiye giremeyecek.

buradaki iki yüzlüler de arkasından sövecek.
fenerbahçeliler için 1 haftalığına büyük teknik direktör.
Rakibinin 77 cm ile nizami 1 golü ofsayt nedeniyle iptal edilmiş, bir de rakibin %100 penaltısı verilmemiş olmasına rağmen, " hakem en çok bizim aleyhimize hatalar yaptı " deme midesizliğini göstermiştir. Tarihe not düşülsün.
hakem bizi doğradı dedi. şaka gibi. bütün kariyeri ve karakterini hakem eyyamlarına, şaibelere, sürülen tarlalara borçlu olan adam diyor bunu.

sakal bırakınca yüzsüzlüğün örtülmüyor.
Maç sonunda penaltıların ve pozisyonların irdelenmesi hakkında pek bir şey demeyen teknik direktör.
(bkz: angut kocamal)
fenerbahçenin boktan orta 3'lüsü ve kalecilerini düşünürsek normalde ligi 5. sırada bitirecek olan takımla şampiyonluk hedefi olan teknik direktör. ben iyi bir teknik direktör oldugunu düşünüyorum ama çok büyük bir ihtimalle hedefine ulaşamayacak ve geri zekalı fenerliler tarafından linç edilerek kovulacaktır.
sekiztaş maçı için "Çatır çatır kazandık" diyen adam gibi adam aykut kocaman.

https://www.cnnturk.com/s...ampaign=buffer&page=1
Cehennem soğuyana kadar fenerbahçe de kalacak.
Nasıl koydu aykut kocamaaaan kocamaaan kocamaaaaan.
Elinde takım konya değil fenerbahçe aq.
hakemle kazandığı maçtan sonra çapına bakmadan şenol güneş'e ve beşiktaş'a sallayan ve aradan 1 hafta geçmeden ağlamaya başlayan loser. fenerbahçe'nin efsanesi de anca bu kadar olur işte ağlama aykut geçen hafta işinize gelmişti hakem hataları açık ve net.
(bkz: ağlama melis kocaman)
(#37714098)
Bir hafta vezir bir hafta rezil.