bugün

(#42759185) hay amına kodumun kazması, konuyu nasıl bağladın sen oraya?
Virüs sensin amk.
Frank Lucas sen misin lan yoksa ?
ölümüne fetöcü.

darbe faaliyetlerine katılmış olma olasılığı var mı yok mu bilinmez.
Bir troll daha!
Nedir bu troll üremesi?
görsel
görsel
Fetönün Uludağ sözlük imamı.

görsel
her akpli gibi fetullah gülene bulaşmış bir paralı aktroll. aktrollükten kazandığı parayi fetullah gülen ve kurumlarına bağışlıyormuş.
Gardaş yazılar küçük okunmuyor sen özetle.
(bkz: Kuvâ-yi inzibâtiye)
Şeref denilen kavramdan bihaber Sözlük Troll'ü.
Hala dışarıda serbest olması yargının içinde fetöcü hakim ve savcıların olduğuna delalettir.

görsel
tipik bir dinci atatürk düşmanı akpli profili. bir insan bu kadar cahil ve iğrenç olabilir ancak.
fetullah gülen denilen orospu çocuğunu kanaat önderi benimsemiş, büyük ihtimal cemaat yurtlarında abileri tarafından yalanmış bi tip.

çokta umursanmaması gerekir.
yamuk kafasını ankara döneri ile düzeltmek istediğim maklubecidir.
(bkz: hain vahdettin in organize ettiği isyanlar)

Bunun nick altına yakışacağını düşündüm.
şu anda bu başlığı ve son yazılan entryi belki bdv yolu ile belkide özel mesaj yolu ile abilerine, ablalarına şikayet etmekte olan şahıstır. ne güzel hayat amk. bu ve kankileri herkese istedikleri hakaretleri edecekler istedikleri küfürleri edecekler ama insanlar gelip suratlarına doğruları konuşunca zırıl zırıl ağlayıp yazılanları sildirmeye çalışacaklar "bizi çok kırıyollar efendim bize o cu bu cu diyorlar ne olur müdahale edin silin bunları" diye..
--spoiler--

Biz sizin gibiler cevabımızı15 temmuzda verdik

--spoiler--

tankların arkasına saklanıp vatandaşlara sıkarken mi verdiniz cevabı hayırdır ? süper zekalılarda 6-7 sene önce yazdıkları ve feto yalakalığı yaptıkları entryleri silecek zeka yok ama hala 15 temmuz falan diyorlar utanmadan sıkılmadan. sanki 15 temmuzun başrolleri feto ve eski ortakları değil. fetoculuğu bıraktım desen diğer sorumluların tarafındasın ve gene suçlulardan bir tanesisin işte şu basit orantıyı kurabilecek kadar zekanız yok mu.
Halâ 15 temmuz diyor ya la!
ne iftirası lan entrylerini mi montajlamışlardı ? aylarca burada ss leri gördük hatta entry numaralarını refere ettiler kendimiz okuduk. montaj mıydı onlarda ???

yetkili neden tarafsız olmak zorunda orasını da anlamadım. yetkili olunca fikrimizi beynimizi sözlüğün girişine mi bırakıyoruz ? bizim görevimiz işlem yapmak aynı zamanda hala "yazar"ız. sözlüğü bok çukuruna dönüştürenler siz ve sırf hesaplarınız eski nesil diye o hesapları silmeyenlerdir. ayda 3 defa çaylak olan millete küfür ve hakaret eden tipleri neden barındırıyorlar burada anlamıyoruz bir türlü..
--- spoiler ---
biz sizin gibiler cevabımızı hem 15 temmuzda,hem sözlükte verdik.
--- spoiler ---

15 temmuzda cevap verdiğini iddia eden arkadaş ektedir;
görsel
görsel

hayat ne garip vapurlar falan...
(#11192521)

--spoiler--

asıl ki chp'nin elinden istanbul'u alıp, adam edip dünya şehri yaptıysa,
şimdi de,
türkiye'yi statüko'nun elinden alıp, dünyada sözü geçen devletler arasına sokmaya çalışıyor.
bunu başaracakta.

o içimizden biri, halkın içinden çıkmış,anadolu insanı.(tıpkı fethullah gülen hoca efendi gibi)

--spoiler--

(#11153421)

--spoiler--

dünyanın dört bir yanında açılmasına vesile oldugu egitim kurumları, günümüz ebu cahil'lerini çok korkutmakta.

--spoiler--

rastgele profiline girdim rastgele 81. sayfayı açtım bu iki entryi karşıma çıktı. dolaşmaya devam etsem bunlar gibi onlarca entry var. iftira he mi ????
görsel
Ayk73 asla fetöcü olmadı , fetöcü olanlar 17-25 sürecinden sonra hâlen fetöyü savunanlardır .
Yoo bu anısını siktiklerimin orospu çocuğu terörist olduğunu 30 senedir biliyorduk.

Biz hayatımızda maklübe kaşıklamadık kaşıklamayızda.