bugün

yazdığı mide bulandırıcı, sapıklığa varan girdiler nedeniyle tiksinti duyduğum ekşi sözlük yazarı. ekşi sözlük fikir özgürlüğü olayını abartıp böyle densizce yazanları bünyesinde barındırdığı için kendini sorgulamalı.kendi sapıkça fantazilerini onaylamayan insanları kezban olarak nitelendiren böylesi insanların yarattığı fikir terörü engellenmelidir.
lan bir tanısan seversin aslında diyeyim. sadece bir bira iç beraber, midye ye. hiç konuşmasan yine seversin.
adam düz adami sevmiyor, dogmayi sevmiyor, zorla öğretilenleri sevmiyor, olmanı istediğinden başka olmani isteyenlere boyun eğmeni sevmiyor.

mis amna koyim.
deliler gibi takip edip, sonra da başka sözlüklerde vay gerizekalı diyenler de vardır. gerçek hayatla sanalı karıştırmak da ciddi bir sorundur tabi. sen neden ciddiye alıyorsun ki bu kadar bunu?

ayrıca o gazla da 3 milyar kadının avukatı da olunmaz lan?!
on beş entrisini okudum. son yazdıklarını. lan bedri baykamın kemik diye bir romanı var. sonuna siyasi şeyimlerini koyduğu. o kitap bile gözüme sevimli göründü. adam bildiğin odaya girdiğimde memelerini sıvazlıyorduyazarı.
(bkz: gergedan lolipopu)
ekşisözlükte "geçen gün yine sevişiyoruz" yazarı. ama adam harbiden yazıyor. o biçim yani.
Asıl adı cem şancı olan 10 dan fazlada romanı bulunan yazar.
http://www.cemsanci.com
hatunlar konusundaki görüşlerine katıldığım yazar.

evlilik ve benzeri konularda da haklı.
türkiye' de yazar demeyecek kadar korsan entellektüellerin kullandığı kelime. yazar deyince burjuva oldukları belli olmaz zira. *
türkiye'nin salman rüşdi'si. tam bir islam düşmanı. kaleminden kin ve irin damlayan lağam faresi.
fena kuyruk acısı vardır ki, bu şekilde ağzında salyalarla sağa sola saldırmaktadır.
gençlere prezervatif kullanmalarını öğütleyen bilge insan.
agnostik falan değildir. hatta şerefli bir ateist bile olamaz. dine ve dindara "dinci" maskesi altında bu kadar küfreden insan olsa olsa din düşmanı diye tesmiye edilir.
tahammül sınırlarını zorlayan kişidir. insanın asırlık hasmına söylemeyeceği şeyleri dindarlara yöneltmektedir. bunu dinci lafı üzerinden yürüttüğü için hakettiği tepkiyi ve cezayı almaması düşündürücü.
büyük ihtimalle tesisat ta problem yaşayan insan. yoksa bu kadar çeneye vurmaz. aslında bu yazdıkça insanar, ahahah geri zekalı lan bu dedikçe keyif alıyor. maksadı insanları sinir etmek değil, bilinç altını boşaltıp, kendine geri zekalı dedirtmek. bir çeşit oyun sever de denilebilir. bir çok kitabı yayınlanmış neticede yazar sıfatı taşıyan bir adamın böyle davranmasının tek açıklaması var ; iktidarsız ve yalnız olması.
sanal platformda boşalmak için yazan tip. arkadaş benim öyle bi tipim olsa gider suratıma üç kat cila attırırdım hem de tinersiz.
keşke biraz eli yüzü düzgün olsaydı dediğim insan evladı. kadınlar biraz olsun yüz verirdi de insanlık bir baş belasından kurtulmuş olurdu. lan nasıl bir kuyruk acısı oluşmuş ki tüm topluma düşman olmuşsun? cidden bakırköy'ün bütün uzman kadrosu bir araya gelse bu patalojik-psikolojik vakayı çözemez.
mirc acilis penceresinde de yazar bu sozcuk.
garip bir yazar. karı kızdan başka meselesi yokmuş gibi davranması garip olan. başka konulara da ara sıra değinse de içindeki canavar tekrar ortaya çıkıyor bir süre sonra. ekşi sözlüğün zenci ile beraber en büyük trollü.
sözlükler alemine en büyük zararı kendisini ezikçe taklit edenlerin üremesine yol açmasıdır. author'un yazdıklarının hepsi birbirinden iğrençtir eyvallah, kendi hesabıma amına koyim öyle fikirlerin.

lakin bunları yaparken bile kendine özgü bir kalitesi ve her ne kadar artık boku çıksa da kendine özgü bir stili vardır.

hele uluda bulunan ergen taklitlerini görünce insan author'un bile değerini anlıyor valla.
- hav hav hav!
+ sus oğlum... elalemin bacağını kertme!
- hav haaav haaaaaaaaaaaav!
+ sus! hişşşşt yeter gel bakayım buraya. yapma abaza köpek!...
- haaaaaaaav!
+ aaaaaé!.. sus author yerine!..
''acaba şimdi uludağ'da olsa mıydı ki? '' diye düşünülen ekşi sözlük yazarı.
ekşi sözlük yönetiminin kalitesini de ortaya koyan eğlenceli adam.

sözlükle taşak geçip kendini eğlendiriyor. hem karı kız alemini, hem sözlüğü sikip atmış, eğlence arayan biridir kendisi benim gözümde. yarılarak okuyor ve saygıyla selamlıyorum. bu adam metroda, yolda, restoranda gördüğünüz sıradan bir insandır bence. sanal biciriklerle taşak geçiyordur. heyecan yapmaya gerek yok. biraz tarafsız olunursa zaten uçurulur, herkes mutlu yaşantısına döner. ama adam ne yapsın şimdi? o imkanı bana verseler ben de troll olurum anasını satayım.
şahin k filmlerine senaryo yazdığından şüphelendiğim ekşi yazarı.
her köyün bir delisi vardır.bu adamda ekşi'nin delisidir.