bugün

gayet güçlü bir antibiyotiktir. içeriğinde belirtildiğine göre bir film tabletinde 875 mlg amoksisilin ve 125 mlg klavulanik içermektedir. özellikle apselerde acayip işe yarar. yalnız baya bir yan etkisi vardır.
KIŞ AYLARININ VAZ GEÇiLMEZ iLACI .siNÜZiT VE FARENJiT SAHiPLERiNiN DOSTU, BÖBREKLERiN DÜŞMANI.DiŞLERiNiZi SARARTAN ANTiBiYOTiK.
küçükken, süspansiyon şurubundan bıkkınlık getirmiş olan ilaç.
asla kafaya göre alınmaması gereken ilaç.doktor önerisi yoksa yanına bile yaklaşılmamalı.

etken madde:klavunik asit,amoksisislin
muadilleri;klavunat,klamoks,amoklavin,amoksilav
tek tanesi ile ayağa kaldıran ama herşeye rağmen yan etkilerini de göze alınıp tedavi tamamlanana kadar devam edilmesi gereken ilaç.
ölüyü diriltir, alkolle alınırsa diriyi öldürür.
2008 in ilk ayında rekor satış rakamına ulaşıp,2007 ocak ayına göre satışını %173 arttıran ilaç. demek oluyor bu sene doktorlarımız yine pek bilinçli (!) olarak atibiyotik seri şekilde antibiyotik yazmaktan vazgeçmemişler! acaba yazılan o antibiyotiklerin ne kadarı amacına uygun olarak yazılmış ,etki göstermiştir ?? ne kadarı kaç bin kişiyi antibiyotiklere karşı direnç kazandırtmıştır?
iğrenç tatlı şurubu olan bir ilaç. tabi yaş küçüken mecburen şurubunu içerdik bunun. her seferinde kusardım istisnasız. bu kadar mı kötü olur bişeyin tadı. neyse ki sonra hapına döndük şimdi aramız daha iyi.
bazı bünyelerde alerji yapabilen bir ilaç. vücutta sivrisinek ısırığının devasa boyutta olanı şeklinde büyük kabartılarla kendini gösterir bu alerji. bu kabartılar dışta değil de içte damar yüzeylerinde olursa ölüm kaçınılmazdır. *
gün itibariyle eczanelerde reçetesiz olarak 20.69 tl'ye satılmaktadır.
geçtiğimiz haziran ayında piyasadan toplatılmaya başlanan ilaçtır. ağır yan etkileri ile bilinmesine rağmen bir çok kişiye faydası dokunduğu görülmüştür.
625 mg 10 tablet
625 mg 14 tablet
1000 mg 10 tablet
1000 mg 14 tablet
1200 mg iv flakon
200mg/70 ml surup
200mg/100 ml surup
400 mg/70 ml surup
400 mg/100 ml surup
600 mg/100 ml surup

olmak üzere 11 farklı formu vardır. hepsinin de fiyatı farklıdır.
latince kökenli bir kelimedir. artma, biriktirme, yükseltici anlamında diye biliyorum. zira fransızcada augmenter diye fiil var.

(bkz: çağrışım)
cocuklugumu mahveden igrenc kokulu suruptur. hatta ardindan cikolata ve muz yemezsem mutlaka kusardim.
hap icebildigimde iskenceden kurtulmustum.
dişerin rengini mahveden * antibiyotik.
http://www.hurhaber.com/h...-sakin-kullanmayin/374277
penisilinin adeta farmakolojik tanımı gibidir. hayvan gibi penisilin içermektedir.
dudakları kurutur.
şurup formları toplatılmıştır.

(bkz: augmentin 200)
(bkz: augmnetin 400)
(bkz: augmentin es)
ebemi belleyen ilaç 1000mg içtikten sonra 3 gün kendime gelemedim tabiri yerindeyse etimin liğme liğme ayrıldığını hissettim, parmak uçlarıma kadar her tarafım ağrıdı. aynı gün içerisinde iki kez serum yedim ancak yan etkisi geçmedi. bünyesi zayıf olanlar yanına bile yaklaşmasın. çünkü bu ilacı aldıktan sonra 12 saat içerisinde ölmediyseniz yatın kalkın dua edin.
abartıldığı kadar hayvani etkileri olmayan ilaç. sakin olunmalı. heyecana gerek yok.
hastasıyım.
1000 mg'ında 875 mg amoksisilin ve 125 mg klavulanik asit içerir. güçlü bir antibiyotiktir. kafaya göre kullanılmamalıdır. genelde alerjisi olan insanlarda deride kızarıklıklar, mavi-mor lekeler çıkar.
amoklavin 1000mg'ın solda sıfır bıraktığı antibiyotiktir.
bir kutusunu bitirip de alerji olduğum ki doktor vermişti.
bitince birden alerji yaptı.
düşman başına olan ilaç.