bugün

a değilde 2004 model avant kasa s versiyonunu yeni okuttuğum araçtır.
herşey iyi hoşta 4.2 motor çok acayip

(bkz: bu araba bi harika dostum)
2015 yılı sonunda piyasaya çıkan b9 kodlu yeni kasasının en büyük eksilerinden birisi bir önceki kasaya dıştan çok fazla benzemesidir.
yeni çıkan kasasını dün hem yolda hem de şehir içinde görme fırsatım oldu. araç güzel, hoş ancak çekicilik konusunda biraz eksik gibi hissettirdi bana.
Emisyon değerleri yüksek olduğundan alınmayacak arabadır.. işte 4 tekerlekli bişe en nihayetinde.
görsel
bugün sağ bekte rezalet oynamış topçu.

edit: bi dakika lan yanlış oldu.
kalp atışı hızlandırıcısı, kalite zirvesi, prestij kaynağı, sahip olunası...

vorsprung durch technik...
Yol tutuşu harika olan makina. Gaz kapatmak için uzman alman mühendisler tarafından tasarlanmıştır.
araba gibi arabadır. evet.
araba gibi arabadır. evet.
görsel
ankara çevre yolu/şubat.
annemin mezarını ziyaretine gidişim.
an itibariyle 2014 modeline sahip olduğum araç.
Alma ihtimalim olan arabadır Yen'i bir megane yerin 3-4 yaş eski bir Audi tercih edebilirim fakat lpg ve yakıt durumu beni düşündürüyor. Neyse hayırlısı neyse o olsun. Yalnız bana da yakışır lan.
Almancı kuzenimin türkiyede hava attığı arabasıydı. Değiştirdi galiba ama iyi hava yedik he. Off çok iyi hava yedik hem de. Öyle böyle bir hava yemedik. Güzel hava yedik.

Havasını siktiklerim.
yenisinin başlangıç fiyatı 403 bin 525 TL dir.
https://www.sozcu.com.tr/...-a4-kac-para-5412549/amp/
yaklaşık 8 aylık beraberlikten sonra ayrılmak için bugün ilanını verdiğim canım arabamdır. kendisini ev almak için satılığa çıkarmak durumunda olduğumuzdan yüreğimiz buruk bir şekilde ayrılıyoruz.
2.0 tdi 177 hp'lik canavar idi bizimkisi. gerek performansı gerekse konforu gerçekten muazzam bir arabaydı. özleyeceğiz seni alman kızı...
almanya'da ikinci eli 1200 euroya satılan otomobil.

https://www.autoscout24.c...dx=5&cldtsrc=listPage
O değil de alman siteleri çok başarılı. Otomobilin hangi ayda trafiğe çıktığını ve bundan önce kaç sahibi olduğunu falan belirtiyor.

Sarı site de bildiğin dolandırıcı orospu çocuklarının ibadethanesi.