bugün

nihalatsiz.org benzeri bir türkçü site.. http://www.atsizcilar.com

edit: site benim değil, hatta adamlara kılım; beni ne diye eksiliyorsunuz hacılar?
üyelikten atılanların profilinde " çapulcu ülkücü olduğu için kovulmuştur" vb tarzı dumur şeyler yazan, muhtemel üyelerinin 15-20 yaş arası ergenler olduğu düşünülürse pek ciddiye alınmadan eğlenilerek okunan ırkçı platformu.
hergün 5 posta osbir partisi vereceklerine gençler oturmuş düşünmüş adolf amca ezmesi bizim kültürümüzle ilgisi olmayan ırkçı siyasal safsatası bir site kurmuş ha biz buna kanarmıyız hayır. nabarız ? g.t le güleriz nabıcaz.
inanılmaz faşist,ırkçı,kafatasçı bir site.bu özelliklerini üyelik sözleşmesine bile yazmışlar,gurur duyuyorlar yani.yuh!

forum içinde herkes birbirine ırkdaşım,kandaşım,uruktaşım diye hitap ediyor,nicknameler öztürkçe olmak zorunda,türk kelimesini küçük harfle yazan forumdan atılıyor.çüş be abicim!

eğer 0-3 yaş grubu,gerizekalıların katıldığı bir site bulmak istiyorsanız direkt bu sitenin forum kısmına girin.linki:

--spoiler--
http://www.atsizcilar.com/forum
--spoiler--
Cogularinin avatarlari cinli kahramanlarin resimleriyle doludur , cin aslinda türk diyariymis gibi sacmaliklarla dolu bir forum. Ayrica Kürtlere kürdofil demekle sitede kürtlere karsi egolarini tatmin ediyorlar kanimca. Her eglenmek isteyenin mutlaka girmesi gereken bir site ayrica birde inspeak serverlerinde sesli chatleri vardirki , iceriye girdikten sonra gülmekten yarilirsiniz. Esenlikler * * * *
kadın ve erkek isimleri bölümü olup çocuklarına türkçe isim arayanlar için ilginç ve bence iyi bir kaynak olabilir. en azından benim kadın ismi zannettiğim ama erkek ismi de olan, erkek ismi zannettiğim kadın ismi de olan isimleri gördüm. ülkücüler ve mhp'liler bolca eleştirilmiş. siyasi yönü partinin var mıdır çözemedim ama ırkçı yönlerini sanal platformda tatmin etmelerini gene de normal karşılamak lazım. bazı şeylerin onların gözünden nasıl göründüğünü bilmiyoruz.
asla turkcu.net kadar etkili olamayacak site-forum.
sakin ha, oglunuza anesty, yorgo veya kiziniza natalia, erica gibi adlar koymayin diye; http://www.atsizcilar.com/turkce_adlar.htm linkinden bugun doganlara verilecek isimler listesi hazirlamis attan dusenler. *
allah akıl dağıtırken at pe$inde ko$anların bulunduğu sitedir.*
--spoiler--
Alptuğ Ulusçutürk´adlı üyeden Alıntı
14-Günde 3 sefer "ulumak" biri sabah uyanınca aç karnına diğerleri günün uygun saatlerinde olabilir.(Ciddiyim Türk'ün içindeki Bozkurt uyanana kadar yapılmalı)

IRKTAŞIM BiLiYORSUNUZ BU iBADETi KIMIZ iÇME iBADETiNDEN HEMEN SONRA YAPARSAK DAHA ANLAMLI OLUR.BU KONUDA DENEYiMLi OLDUĞUNUZU DUYMUŞTUM.
--spoiler--

ulumak? ibadet? aç karnına? sabah akşam? hönk?!
turk'cunun yapmasi gereken ibadetler; kimiz icmek, caput baglamak. ben en cok bunlari sevdim. getir bey kimizi, oglum bagla su caputu su asmaya, kalk gidek asya'ya.
gülmekten altıma sıçtırmış olan site. kesinlikle tavsiye ederim. yğit özgür, cem yılmaz halt etmiş.

girin, kopun, bir tık ötenizde;

http://www.atsizcilar.com

(bkz: cehaletin bu kadarı)
nihal atsiz gibi bir şeyi(!) savunanların sitesi. allah akıl fikir versin.

(bkz: huseyin nihal atsizin ogluna mektubu/#2685224)
türkçünün yapması gereken ibadetler kısmına "her gün bir kürt'ü dövmek ya da ona aşağılık olduğunu hatırlatmak" yazacak kadar insanlıktan çıkmışları barındıran oluşum..
çocuğumuza koymak için çakırtungakağan, tüzbayküçbars, işbarateriştunga gibi fantastik isimler öneren site.
hepsini at tepsin de kurtulalım demeliyiz, deyelim* , dedim.
at sahibi olmayan insanlardır.ülkemiz koşulları işte işsizlik fairliğin had safhada olduğu bir ülkede nasıl at sahibi olabilsin insanlar.Bununla beraber kendileri gibi atsız insanları severler, sayarlar, destek olurlar, abi abi derler.

Artık günümüzde bununla da yetinmiyor kardeşlerimiz, dernekleştiler.Atsızcılar diye bir dernek kurdular.At sahibi olmak yerine atsız insanların tarafından yer aldıklarından nobel barış ödülüne aday gösteriyorum buradan kendilerini.

yaşasın atsızcılar !
Eger reklami yapilsa tüm mizah sitelerini cok gerilerde birakacak bir site olusumu. * * * *
kardeş site. (!)

ya da oradan ipini koparan buraya geliyor. ayrıca tengri sözlüğümüzü korusun ve yüceltsin. ayrıca da atatürk tam bir bozkurttu ve aborijinlerle, malavililere ölüm..
uludağ sözlükte sağlam bir yazar grubunun temsil ettiği sitedir. bunlar öyle gereksiz insanlardır ki, siteyi birkaç gün önceki bir ziyaretimde gözüme takılan bunların kafasını kurcalayan sorulardan biri;

(bkz: rock ve rap müzik türk töresine uyar mı)
(bkz: attila döneminde death metal vardı da dinlemedi)
hakkını verelim nihal atsız külliyatı oluşturmuş ve ilgili olanlar için sibirya taraflarından halk şarkılarına link veren bir site. başka bir faydasını göremedim. herhalde kanım bozuk olduğu içindir, çünkü anne tarafımdan büyük büyük ninemin yengesinin iranlı olma ihtimali yüksek.

unutmadan;

(bkz: yaşasın seferoğulları)
içerisinde şöyle bir konu bulunan site;

http://www.atsizcilar.com...cilar-hakkinda-t8481.html

üyelerinin kalitesini kısaca özetliyor sanırım.
hüseyin nihal atsız'ı gerçekten anlayamamış birkaç çapulcunun kurduğu sitedir bu.
hüseyin nihal atsız'ın kemiklerini sızlatan site.
athirsizları.com, olarak isimlerini degiştirmelerini önerdigim site.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar