bugün

nihalatsiz.org benzeri bir türkçü site.. http://www.atsizcilar.com

edit: site benim değil, hatta adamlara kılım; beni ne diye eksiliyorsunuz hacılar?
üyelikten atılanların profilinde " çapulcu ülkücü olduğu için kovulmuştur" vb tarzı dumur şeyler yazan, muhtemel üyelerinin 15-20 yaş arası ergenler olduğu düşünülürse pek ciddiye alınmadan eğlenilerek okunan ırkçı platformu.
hergün 5 posta osbir partisi vereceklerine gençler oturmuş düşünmüş adolf amca ezmesi bizim kültürümüzle ilgisi olmayan ırkçı siyasal safsatası bir site kurmuş ha biz buna kanarmıyız hayır. nabarız ? g.t le güleriz nabıcaz.
inanılmaz faşist,ırkçı,kafatasçı bir site.bu özelliklerini üyelik sözleşmesine bile yazmışlar,gurur duyuyorlar yani.yuh!

forum içinde herkes birbirine ırkdaşım,kandaşım,uruktaşım diye hitap ediyor,nicknameler öztürkçe olmak zorunda,türk kelimesini küçük harfle yazan forumdan atılıyor.çüş be abicim!

eğer 0-3 yaş grubu,gerizekalıların katıldığı bir site bulmak istiyorsanız direkt bu sitenin forum kısmına girin.linki:

--spoiler--
http://www.atsizcilar.com/forum
--spoiler--
Cogularinin avatarlari cinli kahramanlarin resimleriyle doludur , cin aslinda türk diyariymis gibi sacmaliklarla dolu bir forum. Ayrica Kürtlere kürdofil demekle sitede kürtlere karsi egolarini tatmin ediyorlar kanimca. Her eglenmek isteyenin mutlaka girmesi gereken bir site ayrica birde inspeak serverlerinde sesli chatleri vardirki , iceriye girdikten sonra gülmekten yarilirsiniz. Esenlikler * * * *
kadın ve erkek isimleri bölümü olup çocuklarına türkçe isim arayanlar için ilginç ve bence iyi bir kaynak olabilir. en azından benim kadın ismi zannettiğim ama erkek ismi de olan, erkek ismi zannettiğim kadın ismi de olan isimleri gördüm. ülkücüler ve mhp'liler bolca eleştirilmiş. siyasi yönü partinin var mıdır çözemedim ama ırkçı yönlerini sanal platformda tatmin etmelerini gene de normal karşılamak lazım. bazı şeylerin onların gözünden nasıl göründüğünü bilmiyoruz.
asla turkcu.net kadar etkili olamayacak site-forum.
sakin ha, oglunuza anesty, yorgo veya kiziniza natalia, erica gibi adlar koymayin diye; http://www.atsizcilar.com/turkce_adlar.htm linkinden bugun doganlara verilecek isimler listesi hazirlamis attan dusenler. *
allah akıl dağıtırken at pe$inde ko$anların bulunduğu sitedir.*
--spoiler--
Alptuğ Ulusçutürk´adlı üyeden Alıntı
14-Günde 3 sefer "ulumak" biri sabah uyanınca aç karnına diğerleri günün uygun saatlerinde olabilir.(Ciddiyim Türk'ün içindeki Bozkurt uyanana kadar yapılmalı)

IRKTAŞIM BiLiYORSUNUZ BU iBADETi KIMIZ iÇME iBADETiNDEN HEMEN SONRA YAPARSAK DAHA ANLAMLI OLUR.BU KONUDA DENEYiMLi OLDUĞUNUZU DUYMUŞTUM.
--spoiler--

ulumak? ibadet? aç karnına? sabah akşam? hönk?!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.