kolpacılığın, yalakalığın, hadsizliğin dibine vurmaktır. lan siz nasıl insanlarsınız? bugün işe gelirken izmir'deki istisnasız her otobüs durağında ankara ticaret odası'nın "imf'ye borcumuzu sıfırladığı için sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan ve hükümet üyelerine teşekkür ederiz" afişini gördüm. ulan ankara'ya verin amk niye izmir'e böyle bir ilan veriyorsunuz? o nu da geçtim bu nasıl bir sakso çekmektir olm, yalakalıkta çığır açtınız!
muhtemelen birkaç güne kalmadan tüm chpli belediyelere ait şehirlerde göreceğimiz afiştir. sözde,chpli vatandaşa "lan bunu da başarmışlar" dedirtmeye çalışmaktır.
Şahit olduğum anlamsız ilan silsilesidir. izmir ticaret odası dururken ankara ticaret odasının böyle bir şey yapması oldukça ilginç. izmirliler ticarete gevrek demiyor zira.
o reklama gerçekten para ve beyin bayıldıklarına inanmak istemiyorum. ama bir yandan da seviniyorum o beyini bu işler için harcadıklarına zira kafada durunca pek işe yaramadığı ortada.
http://www.haberexen.com/...i-faik-oztrak-314955h.htm
duraklarda karşınıza çıkan ve gülümserken* küfrü bastırandır.
" 7 misli faizle kısa vadeli iç borç alıp, uzun vadeli stabil borçları kapatıp, siyasi malzeme yapan akpkk hükümetine teşekkür ederiz!" yazmadılarsa eksik olmuş pankarttır.
vay. dinci tipi guerilla marketing. hell yeah; amına koyayım.
hemen hemen tüm otobüs duraklarında bulunan reklam. modaya onlar da uymuş.