1. 1.
    yılmaz erdoğan ın pek bir ilham aldığı yazardır kendileri...lütfiye sanki(!)nerdeyse(!)hemen hemen(!)sıdıkanın ta kendisidir
    7 -1 ... panapa
  2. 2.
    yalnızlık aletleri adlı kitabın ve bir zamanlar dizisi çekilmiş mizahi bir karakter olan sıdıka'nın yazarı olan ünlü bir mizahçı.
    1 ... cakik
  3. 3.
    mizahi yönünün yaninda sizi sürükleyip baska alemlere götüren,ulan bunu bende yazsaydim, evet bende böyle düsünmüstüm dedirten hüzünlü hikayelerindeki tadi inanin cikolatali fistikli yas pastalardan alamazsiniz..
    2 ... tiriviri hanim
  4. 4.
    her kitabinin basina not almak icin kalem kagitla oturan ben, bütün kitabi not etmeye gücüm yetmeyerek, tadina vara vara bin kere okuyarak, ezbere almaya calisarak hezimetle kalktim kitabin basindan..
    yilmadim..
    dondurma yemeyi, leblebi tozunu, cicek kokusunu, incirin tadini, rüzgarin esintisini yaz yagmurunu nasil seviyorsam öyle seviyorum ben bu hezimetimi..

(bkz: dup dup cedene)
    (bkz: ebekulak)
    (bkz: menekse istasyonu)
    (bkz: aglama dolabi)
    (bkz: hayaller kahyasi)
    (bkz: öpücük baligi)
    6 ... tiriviri hanim
  5. 5.
    türkiyede piyasada çalmayı reddettiği için fazla tanınmayan zamanında aydın esen'le çalışmış davulcu.
    2 ... morkeste morke
  6. 6.
    halen leman'da yazan mizahçı. itü mezunudur. beşiktaş'ı tutar.
    2 ... altan
  7. 7.
    sıkılhan'la diyalog çabaları ile beni gülmekten yaran yazar.

(bkz: kız meselesi meslek lisesi)
    (bkz: hırgürkan)
    (bkz: bunalgül)
    (bkz: milupa çocukları)
    2 ... hayrola genc
  8. 8.
    Bilkent jazz mezunu davulcu.
    1 ... masterdrummer
  9. 9.
    1963 istanbul doğumlu, itü inşaat mühendisliğinden mezun , silivri altınorak sitesındeki evınde yazan, sitede her daim bısıkletıyle gezen, hayatıma ornıtorenk ,ebekulak, öpücük balığı ,ömrümmmmmmmmm gıbı kavramları sokmus yazar.
    1 ... arviron
  10. 10.
    yeni kitabi yayinlanmis yazar ki$isi, hüzünbaz komik adam..

(bkz: kisi basina bir yalniz)
    1 ... tiriviri hanim