bugün

üçüncü nesil fanatik ve empatiden uzak fenerbahçeli. mesai saati uzadı anlaşılan... neyse başkalarının değerlerinin sahipsiz olmadığını bilmesi şimdilik yeterli olacaktır.
araştırmadan, bilmeden yazan heyecanlı bir fenerbahçeli yazar.

(#4385551) bu entrysinde 28 eylül 2008 galatasaray konyaspor maçı'nda, galatasaray'ın elle gol attığı yazmış.

http://ligtv.com.tr/VideoLig kendisine bu linki armağan ediyorum. ben emin olmak için tekrar izledim, görmedim el falan.
hayatta tadabileceği her iyi ve kötü şeyi tatmış, okuduğunu 3 dile çevirebilecek kadar bilgili, maddenin 3 halinden ötesini görüp kendini madde gibi hissedenlerin haliyle klavyeyi eline varen fenerdir, fenerbahçedir. yazar deyip bir kısım densizle aynı kefeye sokmuyorum bile...
(bkz: #4453868) görüldüğü üzere bariz iftira atan biridir artık. bilmem ki moderasyon ne yapmaktadır böyle entryler karşısında?
doğal gaz ile yanıyorsa lacivert-sarıdır.geceyle başlar gündüzle biter.

sobada yanıyorsa turuncudur.

kor halinde bir kömürdeyse kırmızıdır.

güneşte ise; uzaktan gördüğüm kadarıyla içten dışa kırmızıdan sarıya doğru açılarak gelen bir tona sahiptir. güneş batarken turuncudur. doğarken de öyle.
(bkz: #4386724) numaralı girdisi ile yarmış yazardır. *
az önce hakkında son yazdığım entryi sildiğim, başlığın sahibi. ancak (#4564128)' de yer alan aynı sebeplerden ötürü, kendisinin nick altına bir daha entry girmeyeceğim. tek dileğim, futbolun tek takımdan ve rakip takımlara laf atmaktan kurulmadığını anlayıp futbolun tadını çıkarması. boş işler bunlar hacı, takma kafana.
oksijen olmayan yerde ateş çıkmaz atasözünün öznesidir.
(bkz: #4744733)no'lu entry'siyle helal olsun dedirten yazar.güzel bir takip, güzel bir tespit ve sonucunda güzel bir entry.
galatasaray atesiyle yanıp tutuşan yazardır. yakında söndürürler merak etmeyiniz..
uludağ sözlük'teki galatasaray çetesi'nden haberi olmayan yazar.

"dikkat et" derim. benden söylemesi...
' he ' deyip geçilesi yazar. uğraşıp kendinizi yormayın.
(bkz: he)
uludağ sözlükte ne kadar galatasaraylı varsa aleyküm selam diyen yazar.
kadıköy esnafının kına satışları sonucu cirolarını arttırmalarına sebebiyet vermiş güzel yazar.
entrylerini ne zaman okusam, recep ivedik' i izlerken güldüğümden daha çok güldüğüm yazar, yetenekli komedyen.
insanların bir dönem taptığı nesne.
Kırmızıyı sarıyı turuncuyu sonbahardan çalan.
üçüncü nesil çaylak.

ne demiş atalarımız;

(bkz: gülme komşuna gelir başına) *
düştüğü yeri yakar.
suyla olan hikayesi anlamlıdır. can yakar.

Ateş birgün suyu görmüş yüce dağların ardında , sevdalanmış onun deli dalgalarına.Hırçın hırçın kayalara vuruşuna , yüreğindeki duruluğuyla demişki suya ; "GEL SEVDALIM OL , HAYATIMA ANLAM VEREN MUCiZEM OL... "
Su dayanamamış ateşin gözlerindeki sıcaklığa al demiş ;YÜREĞiM SANA ARMAĞAN...Sarılmış ateşle su birbirine sıkıca , kopmamacasına...Zamanla su buhar olmaya ateş kül olmaya başlamış.Ya kendisi yok olacakmış ya AŞKI...Baştan alınlarına yazılmış olan kaderi de yüreğindeki kederi de , alıp gitmiş uzak diyarlara SU....
Ateş kızmış , ateş yakmış ormanları ....Aramış suyu diyarlar boyu , günler boyu, geceler boyu...Birgün , suya varmış yolu , bakmış o duru gözlerine SUYUN , biraz kırgın biraz hırçın.
Ve o an anlamış; "AŞKIN BAZEN GiTMEK OLDUĞUNU , AMA GiTMENiN YiTiRMEK OLMADIĞINI ... "
Ateş durmuş ,susmuş , sönmüş aşkıyla.işte o zamandan beridir ki ;Ateş sudan su da ateşten kaçar olmuş.ATEŞiN YÜREĞiNi SADECE SU , SUYUN YÜREĞiNi SADECE ATEŞ ALIR OLMUŞ... !!!
bildiğin duvar...
hani duvara bir şey atarsın da geri döner ya, aynı onun gibi.
ciddi ciddi iletişim kuramamaktan daha kötüsü, ciddi bir iletişimi dinlemeyen bir insanla kurmaya çalışmaktır. bir şeyler anlatmaya başladığında, eğer karşındakinin gözleri sağa sola bakıyor, başka bir konu açıyorsa, o zaman laf anlatmanın da faydası yoktur.
yine de deneyeceğim, bunun ne kadar zor olduğunu bilerek deneyeceğim.
şimdi bu arkadaş, fanatik mi fanatik bir fenerbahçeli, kendisine çok benzeyen iki kankasıyla birlikte sözlükte sürekli galatasaraylılara, galatasaray değerlerine sataşıp duruyor. eleştirilince de, birinden ayar yiyince de direkt demagojiye ya da kişisel hamlelere başlıyor.
özeleştiri eksikliği, kötü bir şeydir. özeleştiri eksikliğiden daha kötü olan da, narsistçe eleştirileri duymazdan gelip, yapılan hataları yok kabul ederek eleştirmektir.
sen fenerbahçelisin, saygı duyarım. ben de galatasaraylıyım. sen de bana saygı duymak zorundasın. ben nasıl lefter küçükandoniyadis' e, alex de souza' ya, basri dirimlili' ye saygı duyuyorsam, sen de benim taraftarı olduğum galatasaray' ın değerlerine saygı duymak sorumluluğunu taşıyorsun.
açıkçası üzülüyorum, tanımadığım, tek laf etmediğim bir adamın, ılımlı yaklaşmaya, saygılı davranmaya çalıştıkça, ' samimiyetsiz, taklitçi ' gibi gerçekle alakasız laflar kurmasına üzülüyorum. paylaşamadığımız ne? futboldan dolayı birbirimize mi girelim? 3 günlük dünyanın merkezine futbolu mu koyalım?
sana bir önerim var, futboldan zevk almaya çalış. o at gözlüklerini çıkar, yıldızların gollerini, sahaya dökülen teri, coşkuyu gör.
ve lütfen... sözlükte iyi vakit geçirmek isteyen galatasaraylıları rahatsız etme. antu bir tık kadar yakınında...

edit: (#5633480) ile galatasaray ve beşiktaş' a çirkin yakıştırmalarda bulunmuş, samimi ve centilmen antu sevimlisi.
centilmen, empati sahibi, futbol yazılarını okutan yazar.
not: oldu mu sayın moderasyon?
artık iyice çığırdan çıkan yazar. ses çıkarmayalım dedikçe resmen sinirlerle oynamaya başlayan kişi...
evet, bundan önce hakkında entry girmeyeceğimi söylemiştim ancak galatasaray' a iğrenç ve seviyesiz yakıştırmalarını sürdürdükçe ensesinde olacağım. bu da sözüm olsun.
hakaret dolu enrtyler giren yazar.
güncel Önemli Başlıklar