bugün

kendisinden başka tanrının olmadığını düşünürsek doğru bir söz.
özgüvenini yitirmiş kendine inancı kalmamış olan tanrıdır.
egoist olan tanrı dır.
(bkz: paradoks)
olsa olsa yaptıklarına anlam veremeyen tanrıdır.
bildiğiniz tanrıdır.
(bkz: ondan herşey beklenir)
(bkz: oksimoron)
(bkz: egoist tanrı)
ateist olmayan, beş vakit abdesinde namazında antiordulu, aynı zamanda ordulu kardeşimdir.
(bkz: o nasıl ironi)
tanrıtanımaz tanrıdır.
(#18177389) tecavüzcülerin 'yapma' deyince imana, vicdana geldiğine inanan yazar. adam sikiyor, öldürmüyor ya diyebilecek kadar da şuursuz.
(#18177389) e be beyni asitle eriyesice, kadın kendi isteği doğrultusunda adamın altında olursa buna tecavüz denilmiyor. tecavüzün sözlük karşılığı kendi isteği dışında zorla sana sahip olunması, kadın tecavüz suçlamasında bulunduysa, adam bu eylemi kadının rızası olmadan yaptığı için.
biri sana tecavüz ederse bu bakış açından dolayı olabilir, dikkat et.

ek: senin bu mantığına göre sağır ve dilsizlere tecavüz son derece doğal, nasıl olsa yapma dur diyemiyor.
bahse konu olan haberi okuduğunu da sanmadığım yazar. kadın yanında erkek arkadaşı varken demir çubuklarla dövülerek 6 insan müsveddesinin tecavüzüne uğruyor ve çektiği acıların sonunda ölüyor. bak bu bir insan henüz 23 yaşında bir kadın, bak tekrar ediyorum bu bir insan! okula gidiyor, seviyor, gülüyor, yaşıyor ve yaşayacaktı. en az senin kadar hakkı vardı buna. ama bir gece canavarlar tarafından işkencelerle insanlığından soyutlanarak öldürülüyor ve sen tutup kadın bunu istemiş diyebiliyorsun. tekrar düşünmeni dileyerek soruyorum, bu kadın 'sikilmeyi' istemiş mi? herhangi bir kadın istemediği biri tarafından 'sikilmeyi' isteyebilir mi? tecavüzün ne olduğunu tam olarak biliyor musun?
yaratılmamıştır dolayısıyla Tanrı'nın Tanrısı yoktur , bu da onu iflah olmaz bir ateist yapar.
teknik olarak tanrıların tamamı böyledir. yani inanması gereken kimse yok sonuçta.
olmadığına inandığın bir kavrama karşı olmak onu dolaylı olsada yanlışta olsa tanımaktır kabullenmektir. yoksa bu kadar çatlamazdınız yorumlar için.
(bkz: paradoks)
"beni kimse yaratmadı. ben kendim oldum. ama sizi ben yarattım. ben ateist olabilirim ama siz olmayın. beni örnek almayın. şimdi tapın bana." tanrı
beynini aldırmış ergen yazar.
istanbulda okullarin tatil olması için uludag sözlükte yoğun lobi faaliyeti yürüten lise talebesi yazar. yazılısı mı var bugün nedir, ciddi ciddi sözlük aracılığıyla istanbul valisi üzerinde baskı kurmaya çalışıyor *
yavru kedilerle alip veremedigi var. anasini yavru kediler kacirdi heralde.
sevdim ben bunu yazarı.
Bir adet herşeye eksi veren takipçisi vardır gelsindir derdini pmden anlatsındır.
Not:herşey ayrı yazılır biliyorum.
tüm insani duygularını kaybettiğini düşündüğüm bir kaç ucuz yazardan bir tanesidir. yazık... (bkz: #23257721)