bugün

bu yüzyılda yapılması gerekendir.
atam olmasaydı ne halde olurduk bilmeyen cemaatçi şeyh taşagı yalamaya meyilli insanlardır bu insanlar. sözde atatürk'ü eleştirirler din konusunda oysa atam kuran-ı bile türkçeleştirerek nasıl bir müslüman oldugunu göstermiştir.
nasıl sevilmez atatürk aklım almıyor. bu yüce şahsiyet nasıl olurda sevilmez. yahu insan düşünür o olmasaydı şimdi halimiz ne olurdu diye. bakın işgal altındaki devletlere hepsinde bir anormallik.

geçen bir arap arkadaşla tanıştım işgalden önceki adı ali bin ibrahim di ıraklıdır kendisi şimdi adını degiştirmiş pis emperyalistler. clay has been abraham ne demek lan böyle isim mi olur?. bizim isimlerimizde bunlardan farklı olmazdı, ne vatanımız olurdu ne bayragımız. her gün anamıza babamıza dedemize köpegimize sonra aşçımıza tecavüz ederlerdi.

işgaldeki halkı sakın unutma atana dil uzatma şerefsiz diye boşuna mı demiş tefik agabey.

sallandıracaksın bunları var ya bak bakalım bir daha sevmemezlik ediyorlar mı?

bir taneside başıma bir iş gelmeyecekse sevmiyorum diyordu var ya onu alacan önce o lafı söyletecen sonra yer misin yemez misin agız burun kıracan.
asma işlemi ardından o leşi ipten almayıp bir ay boyunca bekleticen.
hiçbir şekilde değmeyecek ve bize yakışmayak durumdur.

not: zaten başlığı açan orospu cocugu bir terörist. mustafa kemal i de günahı kadar sevmiyordur. amaç provokatörlük işte.
bu işe yaramamakla beraber daha çok nefret uyandırır. ama fena fikir değil.
dilinden özgürlük kelimesi eksik olmayan sözde özgürlükçülerin yapmak istediği faşist eylem.

(bkz: faşizm)
başlık sıçmak dedikleri bu olsa gerek. nerede kimi sallandırıyorsun? kimse kimseyi sevmek zorunda değil bırakın artık şu faşizan lafları.

atatürk'e saygıda kusur etmedikten sonra ister sever ister sevmez kime ne? sevmek zorla yaptırılacak bir eylem değil.
kemalistlere yakışacak eylemdir. ben sevmiyorum asılacak mıyım yani? ee sevmek hak oluyorken sevmemek hak olmuyor mu? hani eşitlikçi, özgürlükçü düşünceleriniz. nerede demokrasiniz.
sen darağacında as
ben dağarcığına kasıyım.

pkk size de faşizm bulaştırmış anlaşılan. ama siz faşist bile değilsiniz be. faşist lafla peynir gemisi yürütmez, icraat yapar.

o yürek olsa zaten..
hacı şu ipi az gevşet, boğazım yumuşasın da bir şiir okuyayım bari son kez diyip "celladıma gülümserken çektirdiğim son resmin arkasındaki satırlar" şiirini okuyacağım eylemdir. Şu kısmı biraz yüksek sesle okurum ama: "telaş içinde kendime bir devlet sırrı beğeniyorum / çünkü bu, ruhum olmasa da saklanacak bir şeydir / devlet sırrıyla birlikte insanın / sinematografik bir hayatı olabilir / o kibar çevrelerden gizli batakhanelere / yolculuklar, lokantalar, kır gezmeleri / ve sonunda estetik bir idam belki..."

niye moda girdim ki hem yahu, izindeyim atam!
15 mayıstan yapılmasını umduğumuzdur.
(bkz: istiklal mahkemeleri)
(bkz: patron çıldırdı)!.