bugün

adın ahmet mehmet değil günther olurdu azis olurdu.
ya başka biri çıkmasaydı diyerek savunduğum kafa.
zamanın birinde yobazlara çok kızan bir şairin yazdığı bir şiirdir.
ama yobazların içine nası oturduysa artık, her fırsatta bunu ortaya atıp çürütmeye çalışmaktadırlar.
şaka la şaka. şair teşbih yapmış sadece.
sen babandan eminsen sorun yoktur ey yobaz.
Artık duymaktan öbek öbek tiksindiğim, genetik biliminin de amına koyan beyan. yeterin artık ama bir insana karşı fütursuzca bağlılıkta bir yere kadar. unutma o da et ve kemikten.
o kafa babana babanınki de sana girsin kafasıdır.
hani bu kafaya sahiplerin kafasına vura vura adam etmeye kalkışılsa, beyinlerinde az bulunan nöronlarınıda vurulan her darbede kaybedip hepten saçmalayacaklar. o yüzden bırakın neyzen tevfik edebiyatı yapmaya devam etsinler.
Belli belirsiz bir babası belli olmama durumuna haiz hasarlı bünye beyanatıdır.
atatürk olmasa baban belli olmazdı çünkü sen de ortada olmazdın. çünkü eğer kurtuluş mücadelesini atatürk gibi birisi olmayıp geri kafalı abd gelsin biz onların himayesine gireriz diyen dinciler olsaydı şu an ben bu yazıyı yazmıyor ve sende okumuyor olurdun.
Doğru kafadır. Mesela hz. Muhammed olmasaydı da kendimizi putların sivri kısımlarını götümüze sokar halde bulabilirdik.
atatüek olmasa illa ki başkası olurdu. Var mı lan türklerden başka bu kadar devlet kurup ortalığın anasını siken başka bir millet? 40 kişiyle çinlinin amına koyup vatanını geri alan millet var mı lan başka?

Oğlum türküz biz türk. Bağımsızız lan biz. Sen liseden beri demiyor musun disiplin altına giremem yok bana söylenen her boku yapmam diyen? Katıksız türksün lan işte, bağımsızsın sen.

Hele birde vahdettin ülkeyi sikti, öteki geldi tüy dikti, falan geldi memesini çimdikledi tayfası var. Onlara ayrı hastayım.

Lan siz değil misiniz her yazana inanmayın, götünüzden element uydurmayan diyen? Lan okulda olsun başka yerde olsun gördüğümüz tarih, gerçek tarih mi?

Uçağı harbiden gavurlar mı buldu?
Sıfır sayısını isviçreliler mi icat etti?

Geçiniz efendim, vahdettin denen adamın yerine koyun kendinizi. Bir dünya götünüze dayamış toplarını, gık demenizi bekliyor.

He demekten başka bişi yapabilir misin?

Lan elinde bıçakla biri çıksa karşına direkt domalacak adamlarız, kandırmayalım birbirimizi.

Vahdettin ne yapsaydı amk? Süreci hızlandırsa mıydı?

Lan oğlum duydunuz mu bilmem ama, her doğru her yerde söylenmez diye bir laf var.

Açın okuyuncu tayfa, atatürkün vahdettinden yana yazıp çizdiklerini bi açıp okusun, 18 kişilik liste meselesini bi öğrensin.

Ben ne kemalistim, ne göt kılıyım, ne de işsazı insenen işsassız.
Hepsi aynı topun kumaşı, aynı bokun farklı renkleri.

Ben yiğiti öldür hakkını yeme taraftarıyım.

baŞKa entry lerimde de belirttim. atatürkü ne severim ne sevemem. Ama bu dediğim bu adamın askeri bir deha olduğu gerçeğini değiştirmez.

Oturup bi el eyc of atmaya götüm yemez o adamla. ÖYle diyeyim anca anlarsınız.

Tü kaka bok diyene karşı ölümüne savunurum yanlış bişi varsa.

Bu fatih için de aynı vahdettin için de, teoman için de atatürk için de.

Nerden geldiğini unutursan, atatürke dört elle değil resmen kıçınla başınla sarılırsan, algılarını kapatıp atatürk dışı herşeye sıçmık tü kaka bok dersen, zaten en başta atatürk e sen karşı çıkmış olursun.

O demiyor muydu türk milleti ceddini tanımalı, geçmişinden kudret almalı diye?

BUrada doğruları konuşuyoruz, kimsenin zoruna gitmesin.
atatürk olmasaydı bende olmazdım o yüzden lütfen kapayın çenenizi mk.
Olurdu ancak türk olmazdı yani yanlış beyan etmeyin bari. Atatürk'e saygım sonsuz ancak hiç bir laf bu kadar sinir bozamaz.
"atatürk olmasaydı p.ç olurdum" demez, "p.ç olurdun" der. kendine toz kondurmaz.
acilen tedavi altına alınması gereken kafa. ya da canimiz sıkıldığında eğlenmek için olduğu gibi bırakabiliriz.
kelimeyi beyin süzgeçlerinden geçiremeyenlerin, anlatılmak isteneni anlamayıp, cümleyi direk olarak düşünme kafasından daha iyi bir kafadır.
şu zamanda pek işe yaramayan kafadır.

insanız lan sonuçta gelip 100 yıl boyunca tecavüz edecek değillerdi anamıza. ama dedelerimizin kimden geldiği belli olmazdı. bir millet olarak var olamazdık. bayrağımız dilimiz, dinimiz, ırkımız olmazdı. bunları göz ardı edip yazanlara kafam girsin.

not: hiçbir şeyciyim. neydi adı? heh parti. partilerinde amına koyayım.
Birkaç getto dışında darma duman edilmiş sarhoş kafadır.
sadece bir milliyetçi insanların kafasıdır ..
sadece bir milliyetçi insanların kafasıdır ..
turkiye disinda dogan herkesin babasinin belirsiz oldugunu gosteren beyan. baban ingiliz olunca pic oluyosun cunku. hala buna inananlar var ya, ben cok uzuluyorum. evet abi, ataturk tek basina gelip butun dusmanlari dovdu, vahdettin'in poposunu tekmeledi, sonra biz kurtulduk. zaten o savaslarda olenler hep figurandi degil mi, benim dedelerim ataturk super ultrasonik mega guclu bir kahraman olsun diye savasti zaten. ya bunlari bize anaokulunda ogretiyolardi lan, yetmis yedi yasina gelmissiniz, hala, "ataturk geldi, dusmani yendi," kafasi. tamam canisi.
zaten atatürk'ün eleştirilmesinin sebebi de babalarının belli olmalarından doğan rahatsızlıklardır.halbuki babaları belli olmasaydı şu an çok mutlu olacaklardı.
saçma sapan bir laf. atatürk olmasaydı mutlaka başka biri olurdu. türk milleti mücadeleyi yine verirdi. başarı derecesi düşer miydi yükselir miydi bilmiyorum. ancak yine de herşeyi kabullenip oturmazdı milletimiz.

birşeyler ekleyerek bitireyim:

akpi'li olmadan müslüman, chp'li olmadan atatürkçü, mhp'li olmadan milliyetçi, hatta bdp'li olmadan kürt ırkına ülkede ki diğer ırklar kadar saygı duyan birisi olabilirim.

allah'a şükür, atatürk'e teşekkür borcumuzdur. bunu da unutmamak gerekli.

şu da atatürk'ün lafıdır.

"Biliriz ki Allah, Dünya üzerinde yarattığı bu kadar nîmeti, bu kadar güzellikleri insanlar istifade etsin, varlık içinde yaşasınlar diye yaratmıştır. Ve âzamî derecede faydalanabilmek için de bugün, Kâinat'tan esirgediği zekâyı, aklı insanlara vermiştir."

atatürk'ün masonluk hakkında ki görüşü sanırım. kendisini bir şekilde, bir yönde ikna etmeye çalışanlara bildiri gibi.

ayrıca (bkz: tek dünya devleti)
ayrıca (bkz: globalizm)

"Efendiler, bütün insanlığın görgü, bilgi ve düşüncede yükselip olgunlaşması, Hıristiyanlığı, Müslümanlığı, Budizmi bir yana bırakarak basitleştirilmiş ve herkes için anlaşılacak duruma getirilmiş saf ve lekesiz bir dünya dininin kurulması ve insanların, şimdiye kadar kavgalar, çirkeflikler, kaba istek ve iştahlar arasında bir sefalethanede yaşamakta olduklarını kabul ederek, bütün vücutları ve zekâları zehirleyen zararlı tohumları yok etmeye karar vermesi gibi şartların gerçekleşmesini gerektiren «birleşik bir dünya devleti» kurma hayalinin tatlı olduğunu inkâr edecek değiliz. Türkiye'ye musallat olmamak şartıyla, hilâfetçileri ve Panislâmizm taraftarlarını memnun etmek için, bu tasavvur ve tahayyül bir dereceye kadar bizde de tasvir edilmişti."*
atatürkün kendi banasının belli olmadığını bilmeyen kafadır. ali rıza bey ve zübeyde hanım atatürk 5 yaşında iken evlenmiştir.
şu an yunanistanda yaşayan binlerce türkün babası belli değil mi sorunsalını gündeme getirir. adamlar az biraz baskı gördülerse de en azından zorla başörtüleri çıkarılmadı, ezanları türkçeye çevrilmedi, kutsal kitapları yasaklanmadı filan.. haa baskı oldu doğru, ama orası da yunan, olsun o kadar.
atatürk paşa olmasaydı başka biri oldurdu. o da gerekeni yapardı. sonucta memleketi atatürk kurmadı, kurtarmadı. onca dökülen şehit kanı. insanların mermi yapılsın diye sac catılarını söküp eritip damsız durmaları bunlar unutulacak seyler degil.

fakat, lakin, ama gel gör ki atatürk gibi bir cevherde bu zamana kadar hiç gelmemiştir. memlekete. düşmanı dostu saygı duyup izledigi bagzen insanların canını sıkan bazen sevindiren politika sayesinde. 0 dan bir ulkeyi kurup bugunlere getirmiştir.

siz evlenirken dandik bir evi bile binbir zorlukla kurarken. adam memleket için aklını fikrini yuregini ortaya koyup kendi ayakları üstünde durabilen bir ülke inşaa ediyor. osmanlının borcunu odeyip yuzlerce yeni fabrika açıyor..

egerki siz bu adama hala laf söyleyebiliyorsanız. özelleştirmeden aldıgı paraları büyük bir övünçle anlatan insanlar kadar haysiyetiniz yok demektir.

onun için atatürk olmasa evet baban maykıl olmazdı belki ama. kıcında giyecek donunda olmazdı.