entry'ler (283)

uludağ sözlük

sikko başlıklara sikko entryler girilen, ekşide yazar olamayanların, inciden hallicelerin ve arada sırada ekşicilerin trollediği gereksiz oluşum.

avm önünde sigara içmenin yasaklanması

inadına içiyorum diyen denyoların nedenini asla kavrayamayacağı yasaklamadır. aynı yasak çocuk parkları ve hastane bahçeleri için de geçerlidir. madem başklarının havasını kirletmeyi önemsemiyorsun önce kendi çocuğununkinden başla.

hırsızın elini kesmek

hırsızlığı meslek olmaktan çıkaran uygulamadır.

ülkücülerin bu ülkenin sigortası olması

ayrılık fikrinden başka bir işe yaramayan bozuk sigorta. birkaç veledi gaza getirerek olaylara müdahil olmaya çalışmak mı sigorta olmak!

osmanlı devleti nin yaptığı en büyük hata

geleceği görememesi. canını verdiği topraklarda arkasından küfür edecek nankörlerin yaşayacağını görememiştir.

mustafa kemal atatürk

okuma yazma oranı %8 iken bugün %90 a çıkarmış.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)

ne mutlu türküm diyene lafından rahatsız olan tip

pkklı veya akpli olması gerekmeyen kişidir. insan olmanın bilincindedir.

islamda namaz var mı yok mu sorunsalı

(bkz: zeka seviyesi ve sorunsal bulma ilişkisi)

gece ayak yanması

diyabetik nöropatiye bağlı oluşabilir.

gaziantep tıp vs tobb etü makine yüzde 75

hala bu kadar farklı alanlar arasinda kalman ilginç ama: tıbbın yükü ağırdır altından kalkamayanlar hem kendine hem yanındakilere yazık eder. dördüncü sınıf bitince mühendislik okusaydım şimdiye mezun olmuştum diyen çok gördük. yine de hayırlısı olsun.

akıl dolu başlıkların siklenmemesi

genel anlamda doğrudur. 'siklenmek' için am, göt, meme, futbol, siyasi başlıklar açılmalıdır. bi nevi nabza göre şerbet sözlüğün seviyesi ortada. burdan beklentiyi yüksek tutmamak lazım.

mustafa kemal atatürk

'allaha tapınmak için alternatif sunmuş'. sevenlerinin neyin kafasında olduğu merak edilmektedir.

b12 vitamini iğnesi

içeriği yaygın ağrı yapabilir.

mesut özil in türkçe küfretmesi

bununla övünen malların olduğunu da gördük.

8 temmuz 2014 brezilya almanya maçı

(bkz: ah almak)

(bkz: adamın götünden kan alırar kamil kan)

oynandığı sırada ilk defa entry girmeme sebep olan maç.

sözlükte am göt meme konulu başlıklar açmak

cinsel isteklerini karşılayamayan veletlerin yaptığı iştir. bu kafayla sağ ellerine mahkum kalacaklardır.

ramazan ay ında oruç tutmayıp içki de içmemek

(bkz: peptik ülser)

pısırık vs sümsük vs ezik vs efendi erkek

sonuncusu hep diğerleriyle itham edilir.

gecenin 3 ünde duş alan komşu

geri zekalı komşularına dert olmuştur. sana ne amk, senin gibi metrobüste bilmem neyde milleti ter kokusuyla rahatsiz etmeyecektir.

keşke o kız açılsaydım diyen erkek

(bkz: tuvalette başlık açmak)