bugün

bir sorunsal. bence türk falan değildir. direkt işgal artığıdır. büyük bir türk milliyetçisini ancak işgal artıkları sevmez çünkü.
Değildir. Net.

Bir milli şuur uyandır,
Kendini yüzyıllarca padişahın kulları olarak görmüş koca bir ulusa Türk'lüğünü hatırlat,
Sayısız savaşlar yönet ve bozguna uğrat,
Bir devlet kur!
Sayısız devrimler yap!
Bunca iş yetmezmiş gibi, bir de otur kitap yaz...
Sen ne büyüksün Ata m...
Atatürk ile sorunu olan biri Türk olamaz.
Türk değil
orospu çocuğu yüktür.
Bazıları aynen şöyle;

düşmanımın düşmanı DOSTUMDUR. ama kişi FETÖCÜ mü, KÜRDiSTANCI mı, SiYASAL iSLAMCI mı, neci olduğu fark etmez.

işte ben bunlar gibi değilim!

DÜMDÜZ, ATATÜRK, TÜRK MiLLiYETÇiSi, LAiK, TC SAVUNUCUSUYUM ve buna UYMAYAN herkese KARŞIYIM.

Neyse ben eskiden bu konularda yazmayacağıma söz vermiştim. Arada oluyor böyle şeyler.

Layloma devam.

Evet.
Şu kadar.

görsel
değildir kardeşim aklına böylee şeylere takma ya vatanseverler ya itler!
Ataturkcu gecinen bolgelerin yoğunluklu olarak eski rum veya ermeni bolgeleri olmasi da ilginç bir tesaduf tabi.
hem Türk değildir hem de...
Vefasız ve değer bilmeyen birisi olduğunun kesinliğiyle yanıtlanabilecek sorunsal.
değildir, yani olamaz aslında.
(bkz: YOBAZLARIN UGRAMADIGI BASLIKLAR)

ingiliz franki ne demis diye ozellikle baktim, e haliyle sus pus.
Cunklu oda biliyor, iyi birsey yazsa, millet diyecek ikiyuzlu hipne diye,
gercek dusuncesini yazsa, aninda ekran goruntusuyle sikayet edilecek cimere.

ama biz biliyoruz kimin kim oldugunu, karakterini yada karaktersizligini. o yuzden yazmasina bile gerek yok.
Muhtemelen işgal artığı bir vatan hainidir. Türk falan değildir
Türklüğü şaibelidir.
Atatürk tam bir türkçüdür. Ona düşman biri türklük şuurunu yitirmiştir...
degildir. bunlari hep yazmistik zamaninda.(#46756077)
Atatürk'e, bizzat şahsına düşmanlığı var ise bu birşey değiştirmez beni sevmeyen türk değildir mi diyeyim kendi görüşüdür, sevmez. Lakin ülkenin kurucusu olan ulu önder Atatürk'e düşmanlığı var ise o zaman Türklüğü bırak insanlığı bile düşündürür. Hem düşmanı anavatandan silip atacak, hem milletini insanca yaşaması ve özgür olması için uğraş verecek sistem kuracak sağlığından, gençliğinden olacak sonra tutup birileri gibi çıkış onun kurduğu ülkenin meclisinde "iki ayyaş" diyeceksin. Bak işte bunun Türklüğü sorgulanır !
atatürk düşmanları için milliyet önemli değil, din önemli.
Türk falan değildir.
Turk degildir zindiktir
Derhal andimizi sehadeti okuyup tekrar turk olmalidir.