bugün

su götürmez gerçek.
Net Orospu çocuğudur. Abi dershanedeki inkılapçı Atatürk düşmanı çıktı amk. Sürekli "Atatürk, içki içiyo" veya "Atatürk şunu astı bunu astı" diyordu. Hocaya karşı çıktım diye dersten attı. Ve o olaydan sonra sürekli anlatmaya başladı en sonunda beni itti hakaret etti ve dersten attı (her dersteki gibi) bende müdüre anlattım tutanak tuttu ve adamı attı
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
biraz ağır olmuş oç değiller ama hrisytiyan olabilirler.
Hristiyan falan değil, hepsi dinci ak yobazlardır.
Nesnel bir yargıdır.
doğruluk değeri 1 olan önerme.

hepsi cumhuriyet, demokrasi ve türklük düşmanı orospu çocuklarıdır.
nesnel bir yargıdır.
orospu çocuğu olmasalar bile, aptal oldukları kesindir.
Kesin bilgidir.
(bkz: bi siktir git dedirten kemalist zırvaları)
hiç şaşmayan tespit.
Olabilir ama bir de şöyle bir şey var.

kendine atatürkçü diyen ve atatürk'ü sevdiğini iddia eden bir takım kişilerin, bir terörist partisi olan ve daha bir kaç gün önce şeyh sait'i rahmetle anıp katillerine (yani atatürk'e) lanet eden bir partiye emanet oy vermesi neyle ölçülebilir?

evet atatürk'ü sevmeyen orospu çocuğu ise bu kişiler katmerli orospu çocuğudur.

öyledir zaten, bu sözlükte de var bu orospu evlatlarından. Her gün düzenli olarak küfürü hak ediyorlar.
hakikattir.
Şaşmayan doğrudur. Ancak bunu böyle hakaret ile değilde daha naif bir şekilde ifade edilebileceginden adım gibi eminim.

Şunu da eklemekte fayda görüyorum; sırf Atatürk'ü sevmek ile heryerde Atatürkçüyüm demekle gerçek bir Atatürkçü olunmuyor. Atatürkçü olmak demek onun ilkelerini düşüncelerini ve fikirlerini gerçek manada benimsemek demektir. Onun gibi ilerigoruslu, vatansever ve gerçek bir lider olabilmek herkese nasip değil elbette ama en azından ona biraz benzemeye çalışsak. Düşüncelerimizi böyle hakaret ile değilde daha duzgun bir şekilde ifade ederek bu işe başlayabiliriz diye düşünüyorum. Umarım bu ülke artık Atamıza ve tum sehitlerimize layık bir ülke olma yolunda ilerlemeye devam eder.
Atatürk büyük bir lider. Onu destekleyenlere ve sevenlere laf yok fakat dört kişilik aileden birisi hdp ye oy versin çağrısı, kampanyası doğru mudur? Değildir. Atatürk’ün kurduğu partiye yakışır mı? Yakışmaz. Daha söyleyecek bir şey yok.
Yeni mi anladınız birader.
başlığı kim açtıysa helal olsun dedirten su götürmez başlık. birkere türk olan mustafa kemal'e düşman olmaz.
Atatürk düşmanlığı yapanlara bakınca fark edilen hakikat.

Sıfatını siktiğimin orospu çocukları.
bir realite. hepsini deve yapıp üzerine binmek icap eder. evet.
görsel

k u d u r u p. dursunlar.
su götürmez gerçektir. atam zamanında nasıl koyduysa ışid sempatizani şeriatçılar ve şeyh sait tayfası ağlayıp duruyor.
Su götürmez bir gerçektir. Hem o çocuğudurlar, hem de or*spudurlar.. Hep analarından kalma işte..
Doğru tespittir.
Sayın usercikler, yalan yanlış tarihi millete dayatıp bu ürettiğiniz, dayattığınız, yalan yanlış tarihi veya atatürkü eleştiren herkes atatürk düşmanı değildir.

Asıl atatürk düşmanları, yalan yanlış tarih üreten ve dayatanlardır.
Bunu yapmış olmasanız bu kadar konuşulmaya, eleştirilmeye, araştırılmaya gerek kalmazdı.

Yalan yanlış tarihiniz üzeri kurumuş b*k gibi karıştırınca kokuyor.
güncel Önemli Başlıklar