bugün

ülkedeki tüm ağaçların girmek istediği arkadaşlardır onlar.
O zaman siktir git bu ulkeden.
--spoiler--
çocuklar birbirinize gavur tohumu muamelesi yapıp, sövmeyin
--spoiler--
(bkz: napak)
Sağlam bir atatürkçü olarak isteyenin,arzu edenin atatürk'ü illa da önderi görecek diye bir kaide olmadığını düşünüyorum.Sonuç olarak bu adam atatürk'ü sevmeyebilir,arkasında dua yerine küfredebilir bu onun mezhebinin genişliğine,görüşüne bağlıdır.Ancak şu da var Atatürk yerine siyasi,askeri bir önder ben Türkiye sınırları içinde göremiyorum.
atatürk önce bi önder olsun ondan sonra önderim olup olmamasını düşünürüz.
Eğer senin önderin değilse siktir git denilmesi gereken cümledir.

Edit : birilerinin zoruna gitti herhalde.

(bkz: zoruna gidenin borusuna gitsin)
yıllarca dayatamadığımız ATATÜRK olgusunun sonucudur. eğer yıllarca yüce önderimizin yaptıklarını biraz olsun anlatabilsek onu biraz olsun sizlere sevdirebilsek onun sadece ve sadece vatanı için çalıştığını gösterebilseydik bugün bunlar başımıza gelmezdi. sen o adamın ektiği tohumlardan faydalanıyorsan ona bir şeyler borçlusun. TÜRK olsan da borçlusun olmasan da. anladın mı anlamadıysan şöyle anlatayım: eğer bugün ananın götünde yunan dölü patlamıyorsa bu ona borçlu olduğunun göstergesidir eğer bu gün devlet bize bohmiyi dediğinde önüne aş veriliyorsa bu bir şeyleri ona borçlusundur ama yok ben kimseye bir şeyler borçlu değilim dersen gidersin siktirboktan bir siyasi örgüte katılır ordan da iltica için avrupa ülkelerine başvurursun onlar sana bakarlar sen de ordan elinden geldiğince istediğine söversin. hadi bakalım...
sözlükteki kansız orospu çocuklarını ifşa kampanyası desek daha doğru olur ayrıca neyzen tevfik üstaddan bir şiir paylaşayım burdan kansız köpeklere:
Be Hey Dürzü
Ne ararsın Allah ile aramda!...
Sen kimsin ki orucumu sorarsın?
Hakikaten gözün yoksa haramda
Başı açığa niye türban sorarsın?

Rakı, şarap içiyorsam sana ne.
Yoksa sana bir zararım, içerim.
ikimiz de gelsek kildan köprüye,
Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim

Esir iken mümkün müdür ibadet?
Yatıp kalkıp ATATÜRK´e dua et.
Senin gibi dürzülerin yüzünden,
Dininden de soğuyacak bu millet
işgaldeki hali sakin unutma.
ATATÜRK´e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz.

Neyzen TEVFiK
"köpeklerin lideri köpek olur, sende haklısın köpek herif." diye köpeğe destek çıkılacak kampanya.
terörist beyanıdır.

decapitation is vacip. evet.
reis-i cumhur mustafa kemal için söylendiyse tartışmaya açıktır lâkin gazi mustafa kemal için söylendiyse "siktir git" demeniz yeterli olacaktır. boş bir kampanyadır.
Bu kampanya patlar.
(bkz: götünde)
bir orospu çocuğu söylemidir.
haince ahlaksızca yavşakça bir kampanya. evet efendim defolup gidebilirsiniz.
TÜRK olmayan birisinin söylemidir.
"yaaa o olmasaydı anam ne güzel cevurlarla sikişeceğdi" diyen kişi aforizması..

anan halen geç kalmış sayılmaz güzelim.
Orospu çocuklarını mutlu eden kampanya.
He doğru seninki peygamberindi pardon. Kampanyayı destekleyecekler az çok bellidir.
"afganistan olamadık" diye üzülen zeka yoksunu yaşam formlarının beyanıdır.

atatürk gibi bir dahi hakkında bu gerizekalılara ne anlatsanız boş, anlamazlar.
atatürk önderimizdir - orospu çocukları bunu unutturmaya çalşır!

-ayrıcana atatürk hep önder olmuş ve olmaya devam etmektedir!
fransız piçi olmak isteyen bir sikkonun sözüdür.
Babasızım diye atılan bir iddiadan sonra gelir.
atatürk'ün mezarından çıkıp ne olur bana liderim de diye yalvarmasını bekleyen bir zatı çökmenin, cücük kadar olmayan a.cık beyini ile başlatmaya çalıştığı kampanya. dünya kabul etmiş, sen kimsin at.
yolu yol olmayan kişiler tarafından oluşturulan kampanya.