bugün

entry'ler (155)

nicki minaj ve kim kardashian la seyahat etmek

sağ bakıyorum döt sola bakıyorum döt.

play doh ile kürdistan kurmak

seneye de kurarsınız ahahaha.

02 12 2015 istanbul a yılın ilk karının düşmesi

öh başlığı görmeden önce beşyüzteye titreye titreye bindim,yağıyor ama sulusundan.

24 mayıs 2015 galatasaray beşiktaş maçı

Normal şartlar altında (NŞA) Galatasarayın böyle bir beşiktaşı yakalamışken inletmesi gereken maçtır.Ancak derbi olunca yine de bir düşündürücü %85 Galatasaray %10 Beraberlik %5 Beşiktaş,Bu beşiktaş ne yapsa ne etse düzelemez kumaş farkı çok belli.

kasık ağrısı

A dostlar geldim buraya aylar sonra yazıyorum ki gelmesin başınıza.Bu gariban kardeşiniz 20 yaşına kadar seveceği insan haricinde bir kişiye dahi elini sürmemiş yan bakmamış biri,1 sene aşkından deli divane olduğu şuanda da ilki olan kız ile birlikte ve çok mutlu ama a dostlar seviyoruz işte dayanılmıyor.Ben bu sevdiğimle 6.ayımızda daha yeni yeni öpüşüyorum her buluşmada da değil öyle rahat olduğumuz bir ortam olursa çok korkuyorum yanlış anlamasın diye neyse salatayı geçip işin özüne gelelim,günlerden bir gün ilk defa bu denli yaklaştım ona hatta sorulur yani rahatsız değilsin dimi diye o da istiyor biliyorum işte bizde sabahtan akşama kadar beraberdik ve rahat bir yer bulduk denize nazır böyle kuş uçmaz bir yer benim hayalimde hep onu omzumda yatırmak vardı yattı da baya böyle nasıl huzurluyum ama işte duramadık yine yaptık bir şeyler,elvis in kalk saklamaya çalış kendinden geçti baya bir sürdü bu olay neyse yolumuz metroya düştü bu lanet ağrı başladı öyle en başta çok kasmadı ama başladı haliyle sevgilimi bıraktım evine giden otobüse bindirdim metroya inip ateşlesem mi dedim sonra eve gideyim dayanırım dedim ama o da ne bu ağrı gittikçe artıyor birde otobüste ayaktayım başım dönmeye gözüm kararmaya başladı olacak gibi değil aksiyon gerekiyor ne yapsam ne etsem diye düşünüyorum dedim yakın bir yerde ineyim işimi göreyim tuvalet muvalet napayım çatlıyorum,arkadaşlar dostlar yoldaşlar kardeşler dayanamadım gözlerim karardı ayakta başımı direğe yasladım sanıyorum ayaktayım gözlerim yavaş yavaş açılmaya başladı etrafta sesler kardeş iyi misin diyorlar yerden kaldırıyorlar yüzüme su vuruyorlar hafif bir 5 snlik bilinç kaybı yaşamışım bunca zaman yine yaşamıştım o ağrıyı ama şiddeti bu kadar artınca vücut error verdi haliyle millete teşekkür ediyorum içten içe de utanıyorum,çalışıyor musun kardeş çok mu yoruldun birşeyler ye diyenler var diyemiyorum ki kasık ağrısı demen o ki dostlar sakın geciktirmeyin baktınız ağrıyor en yakın yerde kendinizi rahatlatın bayıldık lan ötesi var mı bayıldık,bayılmayın .

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Amnesia- 5 seconds of summer .

sözlük yazarlarının rekorları

Sen ne etmişin 213 üstüne karpuz düşmüş şeftali olmuşsundur.neyse efenim bizimde bir rekorumuz vardır elbet ne midir? 2 kilo kirazı 20 dkda tertemiz etmişliğimiz vardır .meyvelerden örnek verişim bundandır .

yazarların nickinden memleketini tahmin etmek

ac dc dinleyen kız:kırşehir

yazarların nickinden isim tahmini yapmak

ac dc dinleyen kiz:cansu

sevgilisi askerdeyken aldatan kadın

Tam bir ospudur efendim katil olma sebebidir ancak sakin olmak gereklidir ospu için değmez hıamına sinirlendim .

ice bucket challenge

Ben hala işin als'ye dikkat çekmek için olan kısmını anlamış değilim .hawkings reisin hayatı sebebiyle öğrenmiştim yıllar önce hastalar ömtümüzü yiyorlar sanırım .

kızların meme arasındaki kıllar

Bazen hayattan soğumama sebep olur nasıl mı?şöyle ki:

Güzel bir kız görürsünüz size doğru yaklaşmaktadır e bir erkeğin ilk gözünün gittiği iki haneli bayan mezrasının aradan geçen yolunu hafif kısık bakışlarla keserken 3-5 erkeksi cızırtılar görmek koymaz mı bir insana .

oberyn martell

Ölümü hepimizi derinden sarsmış belki de çoğu kişinin uyuz olduğu ama i will be your champion cümlesiyle sempatinin tamamını toplamış GoT karakteri.

dombra şarkısını tlf melodisi yapmak

Yazıktır günahtır banellik belirtisidir zaten yeterince ırzına geçildi şarkının.

hz isa ölmediyse nerede

Bazı başlıklar küfürle cevaplanabiilir,pek tabi haktır bu ama hakkımı yiyorum ben.Göğe yükseltildi diyip nerde demek hangi içkinin tesiri?

70 kilo olan kız

Olur olur boy 175 üstüyse zupa olur hemde,gayet formda gözükür hemde.

otobüste yan koltukta oturanın yer değiştirmesi

Kokuyommu la acaba diye düşündürür.

türkiye nin en büyük trollü

Nihat Doğan , Hilal Cebeci , Erol Köse.

öğretmen esprileri

Hocam çok şıksınız-hangi şık a mı b mi?-Hoca linç edilir.

sevgiliyi özlemek

insana inanılmaz hisler yaşatan durumdur,hasret duymak fena bişeydir,buluştuğunda ise hayat durur sanki,bak lan dertlendim şimdi.