1. 1.
  hiçbir yargıda bulunmadan yaşamaktır.
  -1 ... unique270
 2. 2.
  atmosferik bir müzik yapan egzantirik italyan ambient grubu.gerçekten ilginç insanlar ve dolayısıyla ilginç bir müzik...therma isimli şarkıları bildiğin kafa yapar yani o derece.
  ... electronia
 3. 3.
  6. nesil yazar. hoşgelmiş diyelim...

  mod isteği edit: sonuna 4 nokta koyulmuş, 3 noktaya çevirildi.
  ... valtertablet
 4. 4.
  pokerden anlamayan, anlamadığı şeyleri yapanları da gerizekalı ya da ibne gibi sıfatlarla şenlendiren yazar.

  kendisine ev ödevi olarak
  super system
  theory of poker
  ve en önemlisi poker for dummies kitaplarını tavsiye ediyorum. özellikle sonuncusu idiotlara bile pokeri öğretebileceğini isminden başlayarak iddia ettiğinden her yaşa uygundur.
  1 ... aksak tirtil
 5. 5.
  benjamin linus hakkında yaptığı süper tespitle akşam akşam yarmış yazar.

  (bkz: #5045124)
  ... a chemical reaction
 6. 6.
  (#5224788)

  pek sevgili ataraxia sana bu satırları yazarken bilmeni isterim ki komutanlarım bana çok iyi bakıyor. nasılsın iyi misin? hazır aklıma gelmişken askerlik türkiye'de önemli bir olay olduğu için ve o kişiyi seven insanların o kişiyi bırakmayıp türk'lerin ulusal marşını söylediği için, o kişilere "göt" dediğin için seni kınıyorum ve küfürler hazırladım. unutulmaması gereken bir şey var ki hiç bir otobus zamanında gelmez. ya erken gelir ya geç gelir. bunlar hangi kurum, şirket vs. olursa olsun geçerli sebeptir. eğer ki geç kalmak istemiyorsan ve ileri ki tarihe yönelik önemli bir olayın varsa bu durumları göz önünde bulundurup varacağın saatten bir saat önce bilet alman senin yararına olur. bu arada senin annen ve baban da asker uğurlayıp diğer insanlara onun önemli olduğunu göstermek istemişlerdir. her askere giden kişilerin tanıdıkları göt oluyorsa seninkiler nedir?
  2 -4 ... texas supporters club
 7. 7.
  (bkz: ataraxie)
  ... zitadam
 8. 8.
  trabzon ya da trabzonlularla alıp veremediği olmayan; ergenlerce, kendi yaşıtı bir ergen olduğu sanılan bir yazar.

  dün tarihi itibariyle oynanan trabzon fenerbahçe maçında uzatma dakikalarında gol atan guizaya benzemektedir aslında. müsait pozisyonda topu filelere göndermekte gecikmeyen bir forvet görüyoruz bir yanda.. diğer yanda da yenilgiyi bir türlü içine sindiremeyen bir bünyeye lafı gacırt diye sokan bir uuser.

  ben fazla bir fark göremiyorum. ya siz?
  1 -2 ... de beers
 9. 9.
  aklı sıra fenerbahçeyle alakalı kelime oyunları yapılmış entrylere sahip yazarlarca harf oyunlu cin entryler yazmakla itham edilen altıncı nesil.

  oh bebek müthişsin..
  3 ... de beers
 10. 10.
  atarax adlı ilacın 1250 miligram olanıdır.
  1 ... ehliistirahat