bugün

Vücut geliştirme hakkında tematik kasan yazar.
şöyle güçlü kuvvetli , boylu poslu savaşçı bir yazardır... *
ferrole, salca ve atan alir spor aynı anda bir başlığa aynı entryi girdikten sonra yıllar önce birbirlerini kaybeden üçüzler olduklarını anlarlar ve bir anda sevgi yumağı oluşur.
(bkz: sozlukte kardeşlerini bulan uuserlar)
derste olması gerekirken sözlükte abisine * yakalanan, 'olm ne yapıyorsun burada böyle neden okulda, derste, anfide veya hiç olmadı kütüphanede değilsin, sınavda sözlükten soru sormayacaklar' şeklinde demeçlerime, 'abi kar yağdı okul tatil oldu' şeklinde cevaplar veren, aynı ilde hatta aynı evde yaşadığımızı unutan, buradan öpücüklerimi gönderdiğim kardeşim. *

(bkz: entry ile kardesten bakkaldan ekmek almasını istemek)
tematik kasmayan yazardır, çok rahat yazıyorum diyor..* * *
sol frame deki açtığı başlıklara bakarak o an ne yaptığını takip edebileceğiniz yazardır.
Örnek:
akşam yemeği yemiştir ve üzerinize afiyet sucuk yemiştir:
(bkz: ipek)
(bkz: apikoglu)

veya nba macı seyrediyordur tv de:
(bkz: charlotte bobcats)
(bkz: sacramento kings) *

veya gözlük yerine lens almak istiyordur araştırma yapıyordur:
(bkz: saydam tabaka)
(bkz: goz aki)
(bkz: damar tabaka)
(bkz: ust tabaka)
(bkz: ag tabaka)

umuyoruz ki tuvaletteyken entry girmez.
büyük ihtimalle şu anda hoşaf içtiği ya da yaptığı sanılan yazar..*

(bkz: hoşaf)
(bkz: ayva hosafi)
(bkz: erik hosafi)
(bkz: kayisi hosafi)
(bkz: uzum hosafi)
(bkz: visne hosafi)
an itibariyle acıkmış yazardır;

(bkz: sikma)
(bkz: lokma tatlisi)
(bkz: hosaf)
(bkz: ayva hosafi)
(bkz: erik hosafi)
(bkz: visne hosafi)
(bkz: komposto)

veya eşek olmadığını anlatmaya çalışıyordur.

(bkz: eşek hosaftan ne anlar)
şu sıralar maça gitmeyi düşünen yazar;

(bkz: 16 nisan 2006 galatasaray caykur rize maci)
(bkz: numaralı)
(bkz: eski açık)
(bkz: kapali alt)
günde 125 entryi nereye girdiğini merak ettiğim, toplasan 125 tane kelime bile bilmiyor nasıl oluyor bu iş dediğim *, torpilli olduğundan değil ama cidden de hakettiğinden oylarımı teker teker toplayan yazar bozuntusu.*
sözlüğe cebinden 125 entryi trank * diye çıkartıp veren yazardır..bi faydası dokunduysa ne mutlu ona..sevin onu..şefkat gösterin..kedi olduk be....mırrrr..
saygı duyulası mühendis yazar. zihni sinir projelerini beklıyoruz...
kendısınde bulunan zone alarm antivirus paketinin dişi cinsiyet olması itibariyle benim zone alarm'a sarkmıştır(msn zirvesinde) çamur at izi kalsın felsefesiyle hakkımda entryler girmektedir.*
Not: birleşmeden doğacak çocuktan mesuliyet kabul etmem dediğim yazardır.*
her ne kadar bowling'te yüzü gülemese de, gerek kişiliği, gerek efendi yapısıyla takdirimi * kazanmış yazardır kendisi.
bundan sonra daha sık görüşeceğimizi belirtip, bir dost daha kazanmanın mutluluğuyla yazıma son veriyorum.
uludağ sözlük bowling zirvesi'nde tanıştığım fakat zirve boyunca acaba daha önce nerede karşılaşmıştık diye düşündüğüm *, muhabbetine doyum olmayan, ikincilik kupasını beraber kaldırdığımız * ileride daha çok görüşmeyi umut ettiğim yazar.
lisede futbol oynarken duvar tarafı olmayan kaleye şut cekmeme sebebim.
boyu uzun olmasa kardeşim zannedeceğim yazar. * öyle bir sempatik efendi, öylesine bir kadirşinas kişi. yaşı da küçükmüş yafu...
sözlükte hakkında yazılanları okuduğum zaman hiç olmadığım kadar mutlu olduğumdur...
Zirveye kendisinin "kutuplardan basık ekvatordan şişik" versiyonu ile katılan kişilik. Gayet efendi, sempatik, hoşsohpet yazar. Görüşmek üzere dilekleri iletilesi yazarç
jr.devedikenidir kendisi,abisi kadar iyi bowling oynadıgın söyliyemem ama yapı olarak abisi kadar sıcak,samimi ve hos insandır abisi kadar sevmekteyim kendisini.
uludağ sözlük bowling zirvesinde ilk tanıstıgım, kendi iradesi dısında gelisen olaylarla "eh ne de olsa sozluk yazarıdır" deyip sahsımı bagrına basmak durumunda kalan, en rezil kucuk emrah bakıslı halime sahit olmus yazar*
benim fazla şanslı olmam münasebetiyle uludağ sözlük bowling zirvesinde 2. olmuş, 'yeni nesil çok uzun oluyo abi' tezini haklı çıkaran, sözlüğe kardeş durumundan torpille girmiş*, daha ilk günden sevdiğim yazar.
doğduğu zamanı hatırlamıyorum, bilmiyorum çünkü 6 yaşındaydım. ama;
annem gezmeye gittiği zaman 'devedikeni, atan alir spor sana emanet' dediğinde, o bebek havuzunun içerisindeyken başında beklediğimi, 'abicim abicim' diyerek peşimde koşmaya başlamasından sonra bir çocuk hayatının yanlızlığının nasıl bittiğini, ilkokula başladığında ödevlerini bir an önce bitirsin de oyun oynayalım diye tüm ödevlerini yaptığımı, anadolu lisesi sınavına gireceği gün ondan daha çok heyecanlandığımı, elimin ayağımın titrediğini, evde annemler yokken sarhoş olduğumda annemler beni o halde görüp bana kızarlar diye üzüldüğünü, ben üniversite sınavına girerken oturup heyecandan ağladığını, ben askere giderken bana sarıldığı zaman sırtımı pışpışlayan ellerini, gs-fb maçına gs eski açık tribününe gideceğini söylediği zamanki paniğimi, korkumu, kocaman adam olduğu halde her an ona birşey olabilirmişcesine aklımda olmasını, ama yaşından beklenmeyecek büyüklükte kararlara, tavırlara karakter özelliklerine sahip olduğunu görüp gurur duyduğumu, insanların onun hakkında söylediklerini duyduğum zaman 'o benim kardeşim' dediğimi, hayatımın hiçbir evresinde yalnız olmayacağımı ve hayatının hiç bir evresinde yalnız olmayacağını, canımdan çok sevdiğimi biliyorum. sözlüğe geldiğimde ilk entrymi sana yazmıştım, 2000. entrymi de sana yazıyorum. seni seviyorum canım kardeşim...
bozacı olur kendileri. şıracı için (bkz: devedikeni) ha bide şerbetçi vardı noooldu ona? *
uludag istanbul piknik yapıyoruz zirvesi'ndeki esnek hareketleriyle * * ortamdaki herkesi büyülemiş, uludag istanbul halı saha zirvesi için çok iddialı olan basketbolcu kardesim.
abisi kadar sıcak kanlı ve can'a yakın olması sebebiyle daha bi kendini sevdiren, her zirvede görmek istediğimiz yazar.
bana ısrarla katil demiştir, unutmamışımdır. *