bugün

Samsunun bir ilcesi güzel sakin pek begendigim bir yerdi deniz kenari yazlari hos olur5 sene yasadim orada biraz magduriyet bölgesi idi ama sanirim simdi daha iyi konumdadir...
karadeniz'de sahil ve yazlık kültürünün öncülerinden olan samsun beldesi.
http://www.kaynakas.com/f...il%20Projesi/DSCF0831.jpg
adnan menderes caddesindeki hürol, nescafe ve marina adlı cafelerle son zamanlarda samsun gençliğini ağırlayan sahil kenarı yerleşimidir. yaklaşık 6 km' lik sahil şeridi bulunan görülesi yerdir. geceleri siyah veya beyaz şahinlerle müzik son ses gezip, sahil kenarında gezen kızları kesmek samsun gençliğinin yaz aylarındaki en kral atraksiyonudur.
yazın, özellikle akşamları, dolup taşan yer. denizin kıyısındaki barlar için insanlar akın akın atakuma gitmektedir akşamları. gündüzleri de denize girmek isteyenler gider. kısacası güzel yerdir samsunumun atakum u.
(bkz: atakule)*
yaz akşamlarında samsunlular için vazgeçilmez olan yerdir. ayrıca arkadaşlarla atakum sahilinde oturmanın zevki başka hiçbir şeyde yoktur.
(bkz: atakum baba sanat)
son yıllarda ağzı yüzü ciddi anlamda toparlanmış, plajı gündüzleri dolup taşan, birkaç alkollü mekana yıllar sonra nihayet kavuşabilmiş, yaz akşamlarında bir akdeniz tatil kasabası havasını tattırmaya başlayabilmiş, samsunda oturulabilecek en güzel semttir.
samsun un en güzel semti. yazları denize girilip kışın kafa dinlenesi yerdir. yaklasik olarak 13 senemin geçtigi ve hala geçmekte oldugu, yasadigim, büyüdügüm, her anlamda doydugum yerdir. sahili, plajı, barları, insanları ve daha birçok şeyi muhteşemdir. samsun un en yaşanılası köşesidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.