bugün

cok iyi bir komedyen, pekcoguna tas cikartacak da bir sarkici.

yazilanlari okudukca türk insaninin adamin sisman olmasina feci sekilde takmis oldugunu gördüm...bunun yüzeysellige delil oldugunu düsündüm, üzüldüm...hele "sisman ama..." seklindeki entryler kalbimi dagladi. demek ki sismanlik bir "suc"....+

adamin sismanligindan sana ne yigenim?....sen komedi gösterisine elinde tarti aletiyle mi gidiyosun ?...sen onun besin uzmani degilsin,pr i degilsin, basin sözcüsü degilsin...

ya harbiden biz yurtdisinda yasaya yasaya acaba türkiye´deki insanlari biraz fazlaca mi ululastirdik ?...milletin bu adamin sismanligina bu kadar takmasi türk milletinin - en azindan buraya yazanlarin bircogunun- cok yüzeysel olduklarina bariz delildir. ben olsam "sismandi ama..." falan diye birsey yazmazdim. adam isini cok iyi yapiyor, ve sismanligi da bir sakatlik falan degil...

yüzeysel sahislarin disindaki pekcok insan icin cok iyi bir komedyendir demirer. yüzeyselleri bile ikna edebiliyorsa, büyük bir komedyendir. yüzeyseller, "yüzeye" göre karar verirler, eger "yüzey" onlarin anlayisina uygunsa, geri kalanina bakarlar, yoksa, bosgecerler. eger bir adamin sanati "yüzeyine ragmen" yüzeyselin bos kafatasina ulasabiliyor da, orada "yankilar" olusmasina sebep oluyorsa,o adam büyük adamdir.

not - ben sisman degilim, ama sismanlari "ikinci sinif vatandas" olarak görmüyorum.
http://www.facebook.com/v...v=379964088913&ref=nf

Fasulye, bir başka değişle Fasülya klibi. Eğlenceli bir şarkı.
senaryo alanında da fena olmayan adam. gani müjde ve türevlerinden uzak durması gerekendir. (bkz: osmanlı cumhuriyeti)
son çektigi filmle gülmekten yaran adam. espri zekası diger showmanlarin kat kat üzerinde şahsiyet, keşke yakın arkadaşım olsaydı diyor insan.
son filmini, bir trakyalı olarak, izlememiş olmaktan utanç duyuyorum.evet.duyuyorum.
dün akşam kürşat başar'ın programındalardı eyyvah eyvah ekibi olarak.

filmin yorumlarını sözlüklerden takip ediyormus, uludağ sözlük ekşi sözlük itü sözlük okuyormuş.

yorumlarımızı da çok beğeniyormuş. *
dün akşamki programda sözlükleri takip ettiğini söylemesi ve olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açık olup, sözlükteki eleştirilerinde reytinglerle ve gişelerle eşdeğer olduğunu söylemesi ve ilk önce uludağ sözlüğün adını sarfetmesi ile yüzümde tebessüm yaratmış oyuncu kişisi.

ayrıca dün akşamki katıldığı programda gerek sohbeti,gerek yaptığı taklitler, gerekse müziğe olan yeteneği ile hoş vakit geçirmeme sebebiyet vermiş kişidir...
uludağ sözlük ü takip ettiğini belirten sanatçı kişisi...

okuyomuş lan okuyomuş

(bkz: ata abi selamlar)
ayrıca burdan enişteme, görümceme ve tüm kader mahkumlarına selamlarımı gönderiyorum...
yılın en iyi komedi filmini yapan ve tek kişilik dev kodrosuyla insanları gülmekten öldüren bir adam bazı komedyenlerin (şahan gökbakar) film konusunda ders alması lazım.
Kursat Basarin programinda cok iyi bir Yunan radyo programi taklidi yapmis olan adam.
şarkıcılığa ağırlık verse hem kendini hemde hayranlarını ihya edecek olan kendini komedyen sanan sanatçı.
allah'ın bin bir türlü yetenek verdiği, ve bu yeteneğini çok çok iyi kullanan showman, oyuncu, şarkıcı her şey. bir de temiz aile çocuğu olduğu gerek gösterilerinden gerekse konuşmalarından anlaşılan sanatçı. hani bazı oyuncuların komedi yapacam diye kendini kasması, rezil duruma düşme durumunu hemen hemen herkes biliyor. ama yeteneği olan ata demirer gerek sahne de olsun gerek dizi setinde gerekse sinema setinde olsun başarılı olduğu açık ve net ortada. hem ses var , hem oyunculuk var, var anam var.
ata demirer'in ne kadar büyük bir yetenek olduğunu da buradan anlayabilirsiniz.
twitter da artık takip edemediğimiz müthiş komedyen. neden kapattığına dair bir açıklama yapsa güzel olur.
Müthiş adamdır. tanışılması önemle rica edilir. son filmi de bir harikadır gülmekten altınıza ediceğiniz kesindir.yalnız böyle giderse evlere sığmayacak evlere şenlik bir komedyendir.
şan bölümü okuduğu sesinden net bir şekilde anlaşılan güzel sesli komedyen. yetenek. bursalıdır gururumuzdur.
kendisi de sözlükleri takip ettiğini az önce itiraf eden ünlü komedyendir.
Şakaları yerindedir ve güzeldir lakin ben sevmedim avrupa yakasını.
Hani ilk sene güzeldi ama bikaç yılda çok fazla oyuncu değiştirdi o dizi.
O hariç dahil olduğu projeler hep güzeldir.
Sağolsun varolsun.
sözlük sever ünlülerden biridir. sözlükte kişiler hakkında yazılan şeyleri,o kişilerin hak ettiklerini söylemektedir.*
makara diye bir albümü olan komedyendir.
ayrıca aldığım ilk albüm makara albümüdür. aylarca dinlemiştim. filmini izleyememek çok üzüyor. ah şu parasızlığın gözü kör olsun be ata abi.
8 mayista* londra'da göreceğimiz komik karekter.
londra oyununun birinci perdesinde show yapan ikinci perdesini ise, findik fistik sarkisiyla kaynatmaya calisan yine de sevdigimiz komedyen. gosterideki anekdotlar sahaneydi.
Beğenilesi insan. Diğer komedyenlerden sedace cem yılmaz'ın yaptığını düşündüğüm birşeyi, halkı gözlemeyi en iyi şekilde yapan ve bunu çok iyi malzemelere dönüştüren insan. Şahsen her hatırladığımda dolmuş muhabbetlerine ziyadesiyle koparım.
bu abi için öyle kapsamlı yazılar daha doğrusu içten edilmiş ayrı branşlarda kelamlar edebilirim ama sezen aksu ile düğetlediği sagapo giati eisai oraia harikalığından boğulmuş durumdayım. hem şarkının sözleri, hikayesi güzel hemde canlı performans sırasında sevgiliye yaptığı dansa şahitliğimin hatırası olağanüstü...

bu arada sayın demirer daha içten abe demirer bu eywah eywah'ın 2.sini çekersen trakya galası yapmayı unutma...
gülse birsel'e minnettar olması gereken komedyen.
sadece kocaman götüne güldüğüm komedyen çakması.
taklit yeteneği konusunda asla yavuz seçkin le yarışamayacak olan komedyen.