bugün

Frank ın hayattaki başarısı miting esnasında reis in attığı çayı kapmak.
bugün köpek, din, futbol vs. konu açılmayınca millet birbirine daldı nedense.
Frank zevatına dalarsa bende her türlü dalarım aga.
Lanli, lunlu konusup girisini amk vs. diyerek bitirmesi digerleri gibi les olmadigini iddia etmesi, les bir kadin oldugunun ispati. Erkek olsa okuz iste der geceriz ama bir kadinin les olmadigini iddia edip ardindan boyle bitirim agizlari kullanması gercekten les. Az zorlasaniz hayirdir dayi da der bu.
Severiz iyi çocuktur.
metalci yeğenim . iyidir , efendidir .
Adamdır.
Sözlüğün açık ara en kaliteli yazarları arasındadır. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Herkes işine baksın..
--spoiler--

hayatta her başarıyı yakalamış level atlamış biriyim

--spoiler--

Ya konudan bağımsız olarak allah aşkına biri sorabilir mi arkadaşa hayatta hangi başarıyı yakalamış acaba ? Ben çok merak ettim gerçekten.
Sözlüğü canlandırma fikrime destek vermeyip bana bu konuda zıt davranması dışında çok sevdiğim yazardır.
görsel
hiçbir konuyu anlamayan her olaya kadınlığını kullanıp bodoslama dalan vakıf olmadığı konu hakkında fikir sahibiymiş gibi, küfürden daha leş yazılar yazan insanı zorla tahrik eden bi tip. hdp li birinden adep erkan beklemek haksızlık olurdu. bak kızım bundan sonra benim olaylarıma girme yazacaksan insan evbladı gibi yaz biz görmüş geçirmiş hayatta her başarıyı yakalamış level atlamış biriyim buradan yazdıklarımla kişilik analizi yapma karşıma gelsen el pençe divan durusum şerefsizim ama ben ortam adamıydır böbürlenmem ukalalık yapmam dilenciyle bile oturur sohbet ederim ama sen ademezsin çünkü kibirli birisin bundan sonmra bana hakaretvari yazarsan geçekten çok üzer fena iz bırakırım.

Frank stratejik oynuyor, tahrik ediyor ki burada küfür ettirip anında moda ispiyonlayıp çaylağa düşürecek. Mini çakal seni. (bkz: swh)
boşa atıp tutan zevat. birkere kadınım diyorsan destur çekecek insan gibi yazacaksın ben efendiliğimi bozmuyrum diye kendini bi halt mı sanıyorsun? az önceki yazdıklarını burayada yaz görelim neler olacak.
Nick başlığını sol frameden engelletmesi, sözlükte kalıp savaşmaya destek vermemesi ve aramızda kalacak bir çıkışından ötürü bir aylık süre için donuza eklediğim değerli yazar. Bu konuda haklı olduğumu biliyorum. Saygılarımı sunar, üzülerek olsa da şimdilik veda ederim.