bugün

Nick başlığını sol frameden engelletmesi, sözlükte kalıp savaşmaya destek vermemesi ve aramızda kalacak bir çıkışından ötürü bir aylık süre için donuza eklediğim değerli yazar. Bu konuda haklı olduğumu biliyorum. Saygılarımı sunar, üzülerek olsa da şimdilik veda ederim.
Sözlüğün açık ara en kaliteli yazarları arasındadır. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Herkes işine baksın..
Geri zekalı madem umurunda değilim ne diye angel of attack ile winter aynı diyorsun? Bir iddiada bulunuyorsan kanıtın olmalıdır. Acaba sen kimin feykisin? Kesin burada mal trollerden birinin feykisindir çünkü senin gibi hesaplar birden ortaya çıkar ileride de silinir gider. Senin bu hesabının ömrü ne kadar bekleyip görelim. Ama benim hesabım ben silmediğim sürece kalıcı. Ahahah.

Adamdır.
ikisini de tanıyorum ikisi de iyi kadınlar.
metalci yeğenim . iyidir , efendidir .
hani şu komünizm ile kafayı bozmuş olan yazar mıydı?

komünizm görüldüğü yerde ezilmelidir.
Neredesin qral.
Severiz iyi çocuktur.
Frank lucas adlı zevatı çıldırtan yazar.

Kaşınıyorum. evet.
bugün köpek, din, futbol vs. konu açılmayınca millet birbirine daldı nedense.
boşa atıp tutan zevat. birkere kadınım diyorsan destur çekecek insan gibi yazacaksın ben efendiliğimi bozmuyrum diye kendini bi halt mı sanıyorsun? az önceki yazdıklarını burayada yaz görelim neler olacak.
Ben yazacaklarımı oraya yazdım ve gören de gördü. Bir şeyi niye 40 kere tekrar edeyim papağan gibi???

Tekrar diyorum; umurumda değilsin. istediğin kadar çıldır sinirlen…

Frank zevatına dalarsa bende her türlü dalarım aga.
Sözlüğü canlandırma fikrime destek vermeyip bana bu konuda zıt davranması dışında çok sevdiğim yazardır.
görsel
Frank stratejik oynuyor, tahrik ediyor ki burada küfür ettirip anında moda ispiyonlayıp çaylağa düşürecek. Mini çakal seni. (bkz: swh)
olm kaç yaşında insanlarsınız şurada sidik yarıştırmaktan bıkmadınız gitti.
Lanli, lunlu konusup girisini amk vs. diyerek bitirmesi digerleri gibi les olmadigini iddia etmesi, les bir kadin oldugunun ispati. Erkek olsa okuz iste der geceriz ama bir kadinin les olmadigini iddia edip ardindan boyle bitirim agizlari kullanması gercekten les. Az zorlasaniz hayirdir dayi da der bu.
hiçbir konuyu anlamayan her olaya kadınlığını kullanıp bodoslama dalan vakıf olmadığı konu hakkında fikir sahibiymiş gibi, küfürden daha leş yazılar yazan insanı zorla tahrik eden bi tip. hdp li birinden adep erkan beklemek haksızlık olurdu. bak kızım bundan sonra benim olaylarıma girme yazacaksan insan evbladı gibi yaz biz görmüş geçirmiş hayatta her başarıyı yakalamış level atlamış biriyim buradan yazdıklarımla kişilik analizi yapma karşıma gelsen el pençe divan durusum şerefsizim ama ben ortam adamıydır böbürlenmem ukalalık yapmam dilenciyle bile oturur sohbet ederim ama sen ademezsin çünkü kibirli birisin bundan sonmra bana hakaretvari yazarsan geçekten çok üzer fena iz bırakırım.

--spoiler--

hayatta her başarıyı yakalamış level atlamış biriyim

--spoiler--

Ya konudan bağımsız olarak allah aşkına biri sorabilir mi arkadaşa hayatta hangi başarıyı yakalamış acaba ? Ben çok merak ettim gerçekten.
Frank ın hayattaki başarısı miting esnasında reis in attığı çayı kapmak.