(#1054895) nolu entrysinde beni yerlere yatırmış ama entry sonlarına geldiğimde okuduğum yazıyla, vermiyorum lan dediğim; ama yine de kıyamayıp artı oyladığım insan.
neden uçmuş lan dediğim kankam. adam aslanlar gibi yazıyordu halbükü.
etilerde garip dükkanlar açan yazar *
kuyruğu at diye verilen emir de sayılabilir.. *
şarkıcı mı olcaktı türkücü mü.. silindi gitti. kaset yapacaktım ona oysa..

(bkz: kaset yapmak)*
az yazan yazar. sevmiştim oysa.
brad pitt'in ölüm haberini dünya basınından önce uludag sözlükte duyuran insan, ama yine de yaranamadı.
silmişler başlığı. tüü.
beyaz tenli hanım arkadaşlarımıza kanımca en çok yakışan saç modeli.
selebriti. ahahha açıklıyımmı lan kimliğini dallama?
her gittigi sözlüge peşinde beni de sürüklemiş ne idügü belirsizin biridir yahu. yok efendim orada sıkılmış yeni mecralar arıyormuş kendisine falan da filan da. iş arkadaşım, yırtıcı hukukçu. makara elemanı, komedi,çılgın, manyak, ibne, badim, tanısanız çok seversiniz.[eaheha hasiktir lan]
tarlalarda , dere kıyılarında ve eğimli arazilerde yetişen bir bitkidir .
bu bitki özellikle kanamalarda , kan kusmalarında , mesane ve böbrek rahatsızlıklarında , benzeri bulunamaz bir bitkidir .
saçların arkaya doğru taranarak tepede bağlanması.
(#1054044) no'lu entrysi ile dikkatimi çekmiş,(#1066339) no'lu entrysi ile de bendenizi kendisine hayran bırakmış insandır, uuserdır, espride sınır tanımayandır.
bir çok başlıgı sazan ayıklamak için açtıgını da düşünmekteyim ayrıca. bu yüzden pek damlamıyorum başlıklarına.
yazılarının devamını diliyoruz efem.
ayrıca uzun yazanlardan.
(#1105333) uslubuyla gulduren, fikirleri ters dusse de yazdiklarina emek verdigi belli olan, tarzindaki farklilik ya da adini bilemedigim o fark yuzunden yazdiklari tasvip edilmese bile yine de bakis acisindaki * tezatlik yuzunden okunasi yazar. ama yine de ben derim ki; usta oyle herkesi* yargilama. onlarin da vardir elbet bir bildigi, kimsenin akli kimseden daha ust seviyede degil, sen gul gec, bu kadar hoyrat olma.. *
efendim beğendik ailecek. hoşgeldi!
kahretsin..
bir hata sonucu at kuyrugu kesilmiş uuser.
yapraksız agaca döndüm şerefsizim.
nazar degdi.
bir kaç özel mesajlaşmamız sonucunda, kendisinin dürüst ve efendi birisi olduğu belli olan yazar.

at kuyruğu da sana çok yakışmış.. *
kablolalardan musdarip insan.
(bkz: ayni dertten musdarip olmak)
yeni ama çok iyilerden. hoş gelmiş.
gerçekten at kuyruğu var mı diye merak ettiğim nesildaşım olan yazar.
yeni uludag uuserı.
kendi dogallıgına inanıyor. *
boyu 1.85.
yakışıklı mı yakışıklı.
parası bol, bekar.*
Makina mühendisi olup olmadığı merak edilen yazardır.
renkli, akıcı, biraz da agresif bir üsluba sahip (hafiften küfürbaz) yazar. bana peder zickler'i hatırlattı. yetenekli olduğunu düşünüyorum. ama nedense bana doğal gelmedi üslubu. konuşmak için henüz erken. izleyip görmek gerek. ayrıca hoşgeldin demek de.
3. nesil yazar.