bugün

1300 tl olmasına karşın kullanışlı telefondur. Ucuzdur fakat kamerası mükemmeldir.
bugün 21:30 sıralarında vatan bilgisayardan 999 tl ye sahip olduğum cihazdır. ilk izlenim gayet olumlu diyebilirim, mükemmel bir telefon değil elbette ancak donanım özellikleri ve fiyatını kıyasladığımızda kesinlikle parasının hakkını veriyor. kafamı kurcalayan tek bir soru var; iki hat takılı üzerinde, ikiside vodafone, hattın birisi 4 kademe çekerken 2. hat 2-3 kademe çekiyor. operatörler farklı olsa mantıklı gelebilir ama aynı operatör için aradaki farklılığa anlam veremedim. özet olarak kullanmakta olduğum sony xperia z ultra'nın yanından geçemez ama gündelik kullanım için pratik bir alet. yüksek beklentileriniz yoksa işinizi fazlasıyla görebilir.

edit: üzerinden 24 saat geçmeden bozulan telefonumu bugün vatan bilgisayara geri götürdüm ve ayıplı malı iade almak yerine servise yönlendirdiler. "paramla nasıl rezil olurum" sorusunun en güzel cevabı asus zenfone, özellikle vatan bilgisayardan alınan asus zenfone. bu saatten sonra bu dünyadaki hiçbir güç bana üzerinde asus yazan bir ürünü aldıramaz, zihniyetinden ötürü vatan bilgisayar da bitmiştir gözümde, piyasanın 1/10 fiyatına bir alana bir bedava kampanya yapsa oradan da birşey almam artık.