bugün

1.2 ghz snapdragon işlemci ve 2gb ram bulunduran 5, 5.5, 6 inç 3 modelden oluşan tanıtımlarında kamerasına ve hızlı otofokus özelliğine yer verilen telefon. fiyatları 800tl bandındadır. babamın hepsiburadadan aldığı model z00ed olarak geçiyor lakin internette ze500kl olarak geçiyor asus türkiyeye sordum cevabını bekliyorum bilgisi olan yazarsa sevinirim.
edit: her telefonun model ismi dışında birde kod adı oluyormuş, ze500kl'nin sistemdeki kod adı z00ed'ymiş.
güzel bir telefona benziyor kullananların yorumu nedir .
kullandığım telefon markası ve modelidir. 5" lik model benimkisi. tam model numarası ze500kl olması lazim.

herneyse sonuç olarak çok güzel bir telefon 3 4 aydır elimde bir sorununu görmedim.
Bence paranı en yakın çöp kutusuna at, daha az uğraşmış olursun.

Edit: al madem al sonra görürsün uğraşmayı.
5.0 inc modelini kullandığım über telefon. 700 tl verip böyle bir telefon yok piyasada. Tam bir fiyat performans telefonu. Isınma sıfır, büyük oyunlarda kasma sıfır, tasarım harika, kamera güzel. Ve daha da önemlisi satıș sonrası iletișim türkiye standartlarının çok çok üstünde. Telefonda bulamadığım bir özelliği canlı sohbette sorup öğrenmiștim. Daha ne istenir? Telefonu o kadar övdün hiç mi kusuru yok derseniz hafiften batarya sorunu var. Yada ben çok aktif kullanıyorum. Ben bunu mobil veri kullanımına bağlıyorum.

Size tavsiyem 5.0 inc modelini alın. Yok ben büyük severim derseniz 5.5 inc modelini alabilirsiniz ama 5.0 inc ele tam oturuyor. Alacaksanızda internetten alın, çok çok ucuza geliyor ve asus türkiye garantili. Ama tabiki güvenilir ve kendini kanıtlamıș sitelerden almaya özen gösterin.
2 haziran itibariyle 6.0 güncellenmesi gelmiş telefon. nihayet.
siz siz olun 6.0 a güncellemeyin, telefon birazdan alev alacak.

görsel
marsmallow güncellemesini iptal etmek için buraya bakabilirsiniz.

http://forum.kanka.net/showthread.php?1080588
Uzun süredir araştırıyorum. Pek fazla param da yok. Şunu çok net bir şekilde alabilirim; Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon diyebilirim. Hatta kullananların ifadesine göre bir sorun da çıkmıyor. Sorun çıkabilir de. iphone6'da bile çıkıyor ancak adamların müşteri hizmetleri hepsinden daha iyiymiş. Ben alacağım. Düşünen arkadaşlara da tavsiye ederim.
Alın aldırın.
(bkz: dandik)
Alan aklimi var ya o aklimi.
güncel Önemli Başlıklar