bugün

Yardimsever yazar. Bi entry'mde bi sorunum oldugunu belirttim ve hemen yardima kostu. Elinden geleni yapti ve halletti. Bu yazari uzeni ben de uzerim.
seneye maraton girişinin orada elinde salçalı ekmekle bekleyen birilerini görürseniz o bizi işte. *

edit: bir üçüncü fakir arkadaşımızda bize katılacakmış ulanseviyorumsenibe
görüşlerini ve yazılarını desteklediğim yazar. kendisini kadın zannediyordum, nasıl öyle bi algı oluşmuş bilemiyorum aylarca öyle sandım.
marmaray'ın üzerinden geçerken denize ilk işeyen olarak tarihe geçmiştir. kutlarız.
maçlarda yemek ve barınma sağlanır, yolu artık otostopla halledersiniz, duyurayım da.*
sağlam fenerbahçe'lidir. gerisi teferruat.
http://www.youtube.com/watch?v=_exKXBB1hG0
şekerini fazla katmışlar, çhook thatlı yhaaaaa xd. ehehueheue.
keşke hatun olsaydı yazarı. yani öyle demek istemedim. beni bu kadar çok seven bi hatun olmadı hiç :( kendisi erkek ama beni çok seviyor ben de onu çok seviyorum. ühühüh :( *
iç güveysi gitmek üzere olan yazardır. bir bıyıklı kezbanla yakaladım.
utanmadan entrylerinin bilgi içerikli olduğunu iddia eden, yalayıcısı çok troll.
sözlüğün en iyi yazarlarından. evet ayrıca net ve yes son olarak da kes.

şşş hop bak hele yağuşuklu, nick altcağızında troll buyeeeaaa diye ismin üzerinden isim yapmaya çalışan fake hesap troll kırmalarını da salla salla vur duvara.

hadi yaladım seni, kırmalara selam.
playstation'ı ne yaptı acaba? oynamıyorsa yollasın oynayacak insan çok.
kendi gibiler tarafından lıkır lıkır yalanmaya devam edilen troll.
bazı malların uzak durması gereken dost. Nickini ağzına alırken salavat getir diz çök tövbe et.
((#21737159) şU ENTRYMDEKi ÇAĞRIMA YANIT VERMEK YERiNE FAKE HESABININ VERDiĞi SAHTE GÜÇLE KIVIRMAYI TERCiH EDEN, KORKAK VE ŞEREFSiZ OLDUĞUNU KANITLAMIŞ TROLL SAFSATASI VIZILDANIP DURMA ARTIK; Bi SUS DA MOTORUN SOĞUSUN. BAŞKA BiR AÇIDAN BAKARSAK, SENi BiR YALAYANIN DAHi OLMAMASI NE ACI. NiCK ALTINDA ANCA HAKETTiĞiN GiBi AŞAĞILAYICI, DIŞLAYICI YAZILAR VAR.

BU ARADA PLAY STATIONUMU KURMADIM BiLE, AH ABiM DEMEMiŞ MiYDiM BEN SANA ZAMANINDA VEREYiM DiYE.*
AYRIYETEN ÜLKEDEKi KURAKLIĞA ÜZÜLMEYE BAŞLADIM, YENi TAKINTIM BU. FiLiPiNLER'DE ORTALIĞI SEL SU ALSIN, iNSANLAR BOĞULSUN, BiZ iKi AYDIR BiR DAMLA SUYA HASRET ALALIM; iŞTE BUNLAR HEP KÜRESEL ISINMA.
Ofisdeki tavir ve tarziyla zaman zaman asabi tavriyla, giyimi ve kusamiyla kizlarin hayallerini susleyen seksi erkek.

Seni ham yapar o zilliler dikkat et.
özel mesaj yoluyla beni aydınlatan yazar. içinde bulundugumuz aşure ayında bana yazması bi işaret olabilir. *
zaman zaman çok sevdiğim, zaman zaman da çok uyuz olduğum yazar. ortası yok.

edit: diyalog sahibidir, ultra acayip sempatiktir kendisi.
kalitesiyle pırıl pırıl ışıldayan bir yazardır.
ekside yazmayi hak eden bir yazar.
facebookta yazdığım şeylere garip garip yorumlar yapan insan evladı. ne alaka maydanoz! *
aşure günü geçti kapıyı çalıp ikram bile etmedi.

bu minval doğrultusunda cimri olduğu için kınadığım yazar.
sevdiğim yazar. kendisi bana kartal tibeti hatırlatıyor. * *
çirkin şey kız olsam çalı çırpıya sürter yinede vermezdim. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar