bugün

sikici olduğunu düşündüğüm yazar.
*
portakal kabuğu ve nar taneleri de eklendiğinde, lezzetine doyum olmayan kardeş yazar.
aslen izmir'li olan kaliteli yazar.
bu aralar biraz sinirli olan yazar. sözlükte herkese sinirleniyor.
çaylak olmuş...

bkz:#16249639) dün okuduğum entrysi ile beni ağlatan ve
vay anam vay neler dönmüş serhat ya mihvalinde cümleler kurmama sebep olmuş yazar.

Aşk'tır cimbombom

ayrıca;

cotodelas ın devamlı nick altında yağ çektiği yazar(hepsini okudum)önceleri iyi yazar, renkdaş vs vs diye başlayan entryleri, sonlara geldikçe pampa, hatta en son etrny de (bkz: #21132376) "pampam" şeklini almış.
kral adamdır, kral fenerbahçe'lidir.
mutlaka birileri sinirlerini zıplatmış, o da vermiştir küfürü.
adım gibi eminim, yoksa bu adam kolay kolay çaylak olmaz lan.
nokta.
not: sana artistlik yapacak adamın götüne koyarım ben!**
Sayılı gün çabuk geçer.
sayılı günlerde,

daft punk, get lucky iyi gider,

http://www.youtube.com/watch?v=h5EofwRzit0
çaylak olmuş kardeş yazar.
al bakalım; http://www.youtube.com/watch?v=bt-28iNQnwY
kardeş
taş gibi arkadaş.
oturup yanyana bi derbi izlenilesi yazar.
(#21336539)
biblo falan sakat iş. delikanlıyı bozar. ancak hafta sonu gs yeneceği için s7v7n'ın memelerin görmeye hazır olun. *
Delikanli yazar.

Hayir niki asure masure olunca hatun sanip yazdim, erkek cikti adam. Bozmadi sagolsun. Pardon dayi.
sözlüğün güzel kızlarından biri. arkadaşlarına erkek yazar falan yazdırıyor rahatsız etmesinler diye ayık olun. kesin bilgi lütfen yayalım. *
Nicki sözlükteki en talihsiz kullanıcı adlarından biridir. Benim nickimden bile kötü lan.
Ah dostum, insan pişman oluyor ama iş işten geçmiş oluyor.
Ayrıca altı tane yedik ya lan. Dalga geçebilirsin anam. Sevefe.
erkek yazardır. kirvesiyim diyorum yahu, kesilirken gördüm.
(#21338871) Rüşvet teklif ettim, şimdi sakinleşecek.*
yazılarımı seven sevgiyle ,ilgiyle alakayla okuyan akıllı bir yazarımız.
yazıları hoş ve okunasıdır.
ayrıca fenerbahçeli olması da farklı bir güzellik katmış ona.
Kendimi övmeyi sevmem ama bu sefer öveceğim hehe. entry rekoru kırma kampanyası başlığına başlık silindiği için entry niz siliniyor bakınızını girmemden siz deyin iki ben diyeyim üç saniye sonra başlık başlık silindiği için entry niz siliniyor sebebiyle silinmiştir.

Hayattaki başarım bundan ibarettir ama olsun .*
uzaktan da olsa takip ettiğimiz yazar.
düriye'sinin güğümleri kalaylı olan yazardır.
(#21424951) Bu neyi değiştirir? CHP'li AKP'liye oy vermeyeceğine göre. AKP'li de onu CHP'li olarak değil akp'li kabul ettiğine göre? Gerisi hikaye, her zamanki gibi nasıl kıvırırız mantığı. Kayganlık olsa olsa sizin her yerde zeytinyağı gibi üste çıkma kayganlığı olur.
bana rusça öğretecek yazar.
şakirtler tarafından nick altı istila edilen über yazar.

cahile laf anlatamazsın dostum. boş ver bunları sen. *

akşama gel de iki bira içelim. günaha girelim. benimle bu harama ortak ol. *

hem mayışımı da aldım bugün zina yapmaya da gideriz. *
her konuya sülük gibi yapışan hayatını ak partiyi eleştirmeye adamış yazarımsıdır. bucayı bucalıya öğretmeye çalışıyor. ak partiyi eleştirecek ya. bana ak parti zamanındaki cemil şeboy icraatlarını saydırmasın şimdi. gitsin pleysıteyşın falan oynasın.