bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başarılı genç yönetmen çağan ırmak tarafından zirveye çıkartılan dizi, çağan tarafından çekilmeyen sinema filmi ile sona ermiştir.
    5 ... kirmastılı
  2. 2.
    özcan deniz ve nurgül yeşilçay ın başrollerinde oynadığı, zamanının en iyisi olduğu idda ediliyor idi.
    4 -3 ... dr rocco amca
  3. 3.
    özcan deniz'in dün bokken bugün kokmasına sebebiyet veren, illet dizi. allahtan bitti de kurtuldukdur.
    6 -2 ... aby
  4. 4.
    dizinin finalini sinema salonlarına yaparak izleyici çekmeye çalışmalarını etik bulmadığım...türk sineması için yüz karası bir film...
    2 -1 ... tttddd
  5. 5.
    halen final bölümü turk televizyon tarihinin macları dışında * en çok izlenen (%84 izlenme payı) yapımıdır
    1 ... city walk
  6. 6.
    türkiye'nin gelmiş geçmiş en salak dizilerinin milatı olmuş dizi. aşiretti, köydü, aşktı, ottu, boktu diyerek millete iyi gaz verdiler.
    5 -2 ... arjen robben
  7. 7.
    özcan denizin tavan yaptığı dizidir.
    3 -1 ... lock
  8. 8.
    özellikle ilk birkaç bölümü süppper olan dizidir.sonrasında biraz boka bulaşmakla birlikte ki sürekli kendisini tekrar etmiştir,sonradan yine toparlanmıştıriFakaaaat filmi....
    ilk 15 dk.sında -çok ciddi olarak söylüyorum- 'şakaaa' diye bir ara verilip tekrar başlanacağını düşünmeme sebep olan gösteri rezilliğidir.
    4 ... aktiflora
  9. 9.
    uyuz olduğum bir diziydi. okulda ertesi gün herkes iki üç kere diziyi anlatırdı. tekrar tekrar dinlerdim ayrıca arkadaşlarım izliyor diye aaa aaa diye arada salladığımı düşünsünler diye tepki verirdim. oyuncuların okulumuza geldikleri zaman gösterilen sahnelerin bile kaçıncı bölüme ait olduğunu bilen arkadaşlarıma şaşırarak bakardım. bir yıl daha olsaydı arkadaşlarımı bırakırdım. * filmi diziyle çok alakasızmış. * *
    1 -1 ... kacak kelebek
  10. 10.
    Şu günlerde tekrar yayınlanan başrolünü başkasının sesi ile ağa rolünü yapan Özcan Deniz ile onun karısını oynayan Nurgül Yeşilçay paylaşmaktadır.Aslında *güney doğu anadoludaki sorunlara parmak basmaktadır.Özcan ile Nurgül paso sevişir.
    (bkz: eski dizilerin yeniden yayinlanmasi)
    3 ... osmanthegral