bugün

Tüm sözlüğün bütün gün sözlük kızları hakkında ileri geri konuşmasında etken modellerden biri daha sözlüğe giriş yapmış dediğim yazarımsıdır.
Herkesin hayatına kimse karışamaz tamam da https://m.uludagsozluk.com/e/32703223/ sen bu başlığa böyle entry girersen sonra buralarda ipin ucu kaçıyo. Şu sözlükte son zamanlarda gördüğüm sayılı kezban hareketlerden biri lütfen kusura bakma. Bir diğer olay entrysi ise sözlük kızlarının hayalindeki koca başlığına girdiği. Şimdi linkini kopyalayamıycam ama demiş ki tipi şöyle olsun karakterini de merak ediyorsanız mesaj atın ya da takipte kalın. Çok komik ya koskoca memlekette koca arıycak yer kalmadı da sözlüğe mi başladınız hahaha. Hayalindeki şeyi yazmak başka takipte kalın mesaj atın demek bambaşka.
Bir de tüm bunların dışında harun abi olma ihtimalini göz önünde bulundurarak söylüyorum zira on birinci nesil arkadaş, oğlum manyak mısınız lan siz? Böyle kezo kezo kız hesapları açıp sonra da sözlük kızları çok kezo mu diyorsunuz, ruh hastaları? Kendin çalıp kendin oynamak denir buna...
Neyse daha da bişiy demiyorum inş harun abidir.
Mizansen ve mizahı birbirine karıştırıp remix yapan hatun yazardır.

(bkz: efenim)
(bkz: mizansen)
(bkz: mizah)
Acilen mizah ve mizan ayrımını yapması gereken kişidir. Asla bir mizahsen olmadı, ama mizansen hep vardı.
Adını sever, adını annesi koymuştur.hehe
Bu gece coşmuş yazardır. Var mutlaka sıkıntısı.
Aslı ismine karşı zaafı olan, o işime karşı rasyonel yaklaşan bir kızımız.
Apaçık teşhirdir.
Adının aslı olduğunu herkese ezberletmiştir. Kendi kendini troller, Nick altına sürekli entry girer. O değilde beni bu sanan, onu ben sanan var lan. Yok ip lerimiz aynıymış vay, ip ne ?
Aslı isminden nefret ettiren yazardır. Sürekli kendisini flood yapar durur.

(bkz: flood yapmak)
"Diye çınladı bir ses."

Dedi yazar.
görsel
bir 7. sınıf öğrencisine göre gayet iyi yazıyor üstüne gidilmemeli. memeli.
Hayret vericidir.
Meyve nerde.
Çok hızlısın bebaaam yapma dedi yazar.
Maaş ile yapacağını itiraf eden beyanda bulundu .
Yazdıklarını geri silen, enteresan yazar.
galamı guvvatlı bir çizer..
mission completed..
sözlüğü facebook zanneden ezik yazar. yakında açık oyla mesaj atayım kıvamına gelir.
Beyaz tenli ise allahına kadar severiz. Sevgiden ölür

Evet.
Ergenitto yazar.
13 yas falandir.
oo kavga, mısırları aldım.
Neden ustune alindin ki bu kadar ?
Ergen demek kotu birsey demek degil ki.
Yavrum benim kiyamam sana aglama bir daha ergen demem. Ama beyninin 13 yasinda oldugu bir gercek.
aynı nick ve fotoğrafla instela'da kızlı başlıklara entry giren yazardır. muhtemelen erkek diye düşündürttü.
Saklabanligi kendisi yapiyor haberi yok neyse beyni minicik olan bir cocuga uyamicam iyi yazmalar canim hoscakal.