bugün

asla mı bilmem ama anlaşmakta epey zorluk çekeceğim insan tipidir. bu insan tipi de samimiyetsiz insan tipidir. yapmacık davranışlar sergileyen, söylenilen sözleri karşısındakinin ne düşündüğünü önemsemeyip kendi bakış açısıyla değerlendiren samimiyetten uzak bir insanla zor anlaşırım.
Giyim, makyaj, alışveriş vb. diğer şeylere çok düşkün olan kızlar.
Yapmayalım demiyorum. Her şeyin bir ölçüsü vardır. Fazlası gereksiz ve israftır.
A*pli insan tipi. Babam dışında tabi. Babamla siyaset konuşmadığımız sürece anlaşıyoruz.
dinci akabeli.
Menfaatci
Bencil .
bencil,
bencil,
bencil.
-hep haklılar
-hep eleştirenler
-hiçbir şeyi beğenmeyenler
-her zaman ‘ben’ diyenler
-cahil olup bunun farkında olmayanlar
-menfaatçılar
-girdiği her kabın şeklini alanlar.
yapmacık.
Homo sapiens sapiens.
Vajinası olmayan insan. Düşünsene vajinası yok aq ben bununla nasıl anlaşabilirim ki?
Hakli olanlar. Ne yaparsa yapsın her zaman haklıdır. Her zaman
Bi de bunun bi özelliği var ve ayrı tip olarak da var,bir konuda kendi haksızlığının üstünü kapatmak için Direkt senin bi olayından bahsedip okun ucunu sana çevirmeye çalışır, sana çamur atar,yanlis olmayan bi şeyi yanlışmış gibi lanse ettirip kendi bokunu kapatmaya çalışıp seni suçlar seni ortaya atar seni bahane eder.
Nerden mi biliyorum? Bu iğrenç yaratık kız kardeşim.
Kardeşim olmasa dışarıda asla muhattap bile olmayacağım bi yaratık.
Bencil, düşük zekalı, bu ikisine bağlı olarak da agresif, dediğim dedik, empati yoksunu insanlar. imkanım olsa bu insanlarla başka dünyalarda yaşamak isterdim.
Her tarz insan sevmiyorum genel olarak.
Samimiyetsiz insanlarla anlaşamam.
kemalistler direk engelliyorum gözüme çarpanı.
aleviler ve kemalistlerdir. kırk yıllık gazinocuyum bunlar gibi dansöz görmedim.
Halâ Agabeyi savunacak kadar karakter fukarası olan tip.
Ankaralılardan hoşlanmıyorum.
düşük zekalı, aciz, zavallı insanlardır.
Güzelliğini zekasıyla tamamlayamayan kadınla, dedikodu yapan erkekle asla anlaşamam. Hiç tahammülüm yok bu iki tipe.
Kendim gibi biriyle anlaşamam farklı olması lazım.
Kesinlikle ama kesinlikle kişisel alanıma karışan kişilerdir. Mesela sen neden evlenmiyorsun, sen neden sevgili yapmadın, ne kadar para kazanıyorsun diyenler.
Egoist, narsist, sadist.
Dinciler, Çakma atatürkçüler, Antitürkçüler, ayyaşlar, soytarılar, yalakalar, zalimler, hırsızlar, kendisinin farkında olmayan iki yüzlüler, menfaatçiler, üstünlük kurmaya çalışanlar, yok yere sorun çıkaran agresif tipler, korkaklar, cimriler, paraya tapanlar, görgüsüzler, cahilliğini kabul etmeyenler.

Özetlersek insanlar.
Ayakkabı numarası ile aynı düzeyde iq sahibi olduğu hâlde kendini kâinatın en zeki bireyi zanneden, omuzlarının üstünde yer alan kürenin içinde limonlu puding taşıyan insanlara anlaşamıyorum çünkü iletişim kurmak imkansız...

ikinci grup ise, seslerden kelime, kelimelerden de cümle kurma yetisine sahip olmayan tipler...