bugün

asıl olması gereken budur. erkeklerin kadınlara göre çenelerinin daha az düşük olduğu bir toplumda beklenen bir durumdur.
kız nüfusu erkek nüfusundan fazla olan bir ülke haline geldik. erkekler az , kızlar çok.
devir değişti vesselam.
bir gün köprüaltında yürürken başıma gelmeyen hadise.
üniversitede kızların teklif etmesinden sonra gelen ikinci şok haber! şok şok şok!!!
saçma sapan bir durum.

2-3 kez başıma geldi. insan ne diyeceğini de bilemiyor hafız. bu işi genelde liseliler yapıyor zaten. ben gülüp geçmiştim.
artık olağan bir durumdur.
en son dün yaşanmışlığı vardır. çok korktum.
artık!!! nasıl da şaşılacak bişeymiş gibi lanse ediliyor.

ne var olum, şimdi bugün bi arkadaşla cafe de oturduk bişeyler içeceğiz, bir garson geldi, ağzımda kalemle kalakaldım, inceledim uzun uzun, çocuk biraz terledi falan, sonra, "sen ne güzel şeysin böyle, seni alıp bize götüreyim mi, sen bizim oğlumuz ol" gibisinden saçma bi cümle çıktı ağzımdan.
tam anlamı ile laf atma sayılmasa da neticede kadın da erkeğe karşı böyle pervasız davranışlarda bulunabiliyor yani, sanmayın ki bu tür edepsizlikler sadece erkeklere mahsus.
central park'ta yapılırsa tehlikelidir.
dilini anlamayacağını düşünmüştü sinem, kıvanç tatlıtuğumsu bi çocuk şeker mi şeker,müthiş derece güzel-italyanca sanıyorum-konuşuyor.
ne güzel popon var senin diye kibarca laf attı sevgili arkadaşım, ''teşekkür ederim'' diye bir yanıt beklemiyordu, türkçe cevabı duyunca sinemin beş metre ötesine kaçtım. o da yüzünü kapatıp yürürken çöp kutusuna çarptı.
okula giderken 2 kere başıma gelen durum dur. tam karşıdan karşıya geçiyorum, okul servisi içinde arka sırayı parselleyen kızlar camdan laf atıyor.
" aşkımmm, şiştt, piştt " falan diye. o an donup kalıyorsun. birşey çıkmıyor ağızdan. ben ki kızlara laf atmayan, bu yaşıma kadar da atmamış bir erkeğim. " direk gidip tanışırım, laf atıp öküzlük yapmam. " kızların bu hareketi garip geliyor biraz..

(bkz: ne günlere kaldık sözlük)
kızların ar damarının çatladığının ve ahlaki yozlaşmanın kızlarıda sardığının ispatı olan durumdur.
barın önünden geçerken genellikle alkollü kızlar tarafından maruz bırakıldığınız durum.
hayır yani karşıdakinin aklı yerinde olmadığı için ne cevap vereceğini de bilmiyorsun.

bundan sonrası mideye kalmış, kız zaten dünden razı midesi bulanmayan devam edebilir.
evet başıma gelmiş bir durum, bir gün bir sokağa sapmıştım ve 4-5 kişilik bir kız grubu vardı, arkamdan ''offf yakışıklıya bak kızıımmm, kulağını ısırırım ben bunun'' dediklerini duydum, arkamı dönüp bakamadım bile, bir becermedikleri kalmıştı beni, gerçek den artık devir değişti.
çok severim, favori daytime aktivitemdir
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş) tezini doğrulayacak olaydır. Ama daha böyle birine denk gelememem benim sorunum herhalde. inanmayın böyle şeylere , bunların hepsi hurafe.
erkeğin müdahale edemeyeceği durumlarda yaptıkları eylemdir.

mesela kalabalık bir gruptur, sen teksindir.

servisin içindedir, yanından geçmektedir.*
teke tek bir sokakta karşılaşsanız korkudan kafasını kaldıramaz aynı tip.
(bkz: koordinat verin neresi orası)
(bkz: üff snane be slk)
Bir kezbanın çok daha sevimli kaldığı kız grubudur. Ar ve namus kavramı zamanında sürekli baskı altında tutulup özgür iradesine bırakılmayan kızlarımızın birden özgürlüğe kavuşunca birde bi kaç kazık yedikten sonra namuslu oldukta noldu oğlum sapıtsak ya deyip gruplara daldığı durumdur.
forum bornova da basima gelen olay.
Sasilacak sey degildir, bunlarin counter, silkroad gibi oyunlardan yakisikli erkek dusurdukleri de gorulmustur.
beyefendilerimize nasıl oluyormuş diye sormak istediğim durumdur.

zira kadınlar, erkeklerin laf atmalarına her daim maruz kalacaklardır.
kızların ahlak sınırlarını zorlayacak kadar tatlı olması lazım o erkek. kızlar erkekler kadar kolay laf atmaz.
başıma çok sık gelen bir durumdur, nedenini çok düşündüm ama nedense bulamadım. yine geçenlerde üzerimde yeşil bir kazak vardı ve kızın biri yanımdan geçerken,
- yeşile bayılıyorum, içimi bir hoş ediyor, demez mi. dayanamadım çıkardım cebimden 50 kuruş, kıza uzatarak şunu dedim:
- al bu parayı, kendine bir salatalık al, için hoş olsun.
vay vay vay... saate bak.*
şaşırtıcıdır. " naaber lan motor " gibi ifadeleri artık duyacağız demektir.