1. 1.
  iddialara göre, eski bir ermeni yerleşim yeri olan Amarlı Köyü'nden gelen ve babası da bir ermeni olan abdullah ocalan'ın gerçek adıdır. agopyan'In kürtçe dahi bilmediğini iddia eden kişiler de mevcuttur.
  15 -8 ... pablo escobar
 2. 2.
  kurtce degil ermenice bilen kisi imis.
  http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=431362
  6 -1 ... ben hep 17 yasindayim
 3. 3.
  sozde kurt lideri abdullah ocalan'in gercek ve tescilli adi.
  8 -3 ... jarrus
 4. 16777211.
  bizzat kendisi kürtçe bilmediğini kabul etmiştir.Annesi'nin Türk olduğunu söylemiştir ancak babam kürttür dememiştir.

  (bkz: ermeni dölü)

  edit: eksi oy veren ibneleri görünce sözlükte pkklı olduğuna kesin olarak inandım.
  51 -25 ... ferrarisinisatmayanbilge
 5. 16777212.
  kendisi eli kanlı sinsi bir sapıktır. kodeste ama tosun paşa gibi yiyip içip yatıyor. halkımız oynama şıkıdım şıkıdım yaparken dönmeler gerçek kimliklerini gizleyerek kürtlerimize sözde tercümanlık yapıyor.

  (bkz: anten agopyan)
  9 -1 ... ispirli
 6. 16777213.
  kürtlerin kendilerini çok güzel kullandırdığı adam.
  11 -4 ... recel yapan kalpazan ari
 7. 16777214.
  kürtçe bilmeyen sözde kürt. ayrıca babası bilinmeyen.
  11 ... jarrus
 8. 16777215.
  apo'nun aslında ermeni olduğu eskiden beri biliniyor, dile getiriliyordu.nedense boyalı basın ve şıkıdım medya bu herifi abdullah öcalan diye tanıtmayı sürdürdü. öcalan soyadı üzerinde bile durulmadı... kimlerden ve neden öç alıyordu?isterseniz oradan başlayalım...basit bir kişi, başarısız bir üniversite öğrencisi iken, 1978 yıllarında apo'nun üç kişiyle bir örgüt kurup, dışardan bu kadar destek görmesini aklınız alıyor mu?.. bu dil bilmez, yol-yordam bilmez yaratığın, alman parlamento heyetleriyle görüşmesini, yunan diplomatları ve istihbarat elemanları tarafından kenya'ya kaçırılmasını nasıl izah edebilirsiniz ki?..

  bizim mason / dönme basının artin agopyan'ı "apo" diye yıllardır şişirdiği malûm... ama yalçın küçük, doğu perinçek gibi yazarların, hattâ milletvekillerinin gidip ziyaret ettiği pkk kamplarını, terör stratejisini, iki dediği birbirini tutmayan bu durgun zekâlı herifin plânladığını mı sanıyorsunuz?

  bütün olay, asala eliyle 1973'den beri yürütülen hıristiyan ermeni terörünün, artık dünya kamu oyunda tepki çekmeye başlaması, batılı emperyalist devletlerin yeni bir kuklaya ihtiyaç duymasından kaynaklanmıştır... bu öyle bir kukla olmalıydı ki, ne hıristiyanlar, ne batılılar göze batsın!. türkiye meşgul edilsin.!türkiye meşgul edilmeliki kendileri rahat etsin
  31 -5 ... sonsarkiyicalkemanci
 9. 0.
  abdullah öcalan isimli orospu çocuğunun gerçek adıdır.
  16 -4 ... elimde belgeler var
 10. 1.
  bildiğim kadarıyla kimliğinde:
  isim: şerefsiz
  soyisim: katil
  ana adı: belli
  baba adı: bin beş yüz elli dir.
  14 -1 ... besilent