bugün

(bkz: içine samanyolu tv kaçan adam)
en asil duyguların yüce bebeğidir.
(bkz: ak parti değil akp)
(bkz: türünün tek örneği)
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
(bkz: pilli bebek)
pilli bebektir. hangi programı yüklerseniz onu uygular. ayrıca artan mamasını götürmek yerine, yemeğe davet etse daha doğru bir harekette bulunmuş olacak olan bebektir.
(bkz: cool story bro) *

18 yaşına gelene kadar oyunu kullanamayacağından dolayı henüz ak partili olup olmadığı tam olarak belli olmayan bebektir. aslında bu hareketi daha çok komunizmi çağrıştırmıştır. *
mamayı yemeden önce paylaşmak yerine artığını komşuya götüren bencil bebek.
(bkz: burjuva bebek)
(bkz: işçi bebek)
(bkz: memur bebek)
poster etrafında dönerken baş dönmesinden başka hiçbir şey hissedemeyecek bebektir. yazık değil mi? kusar musar...
üç çocuktan biridir.
(bkz: bir partiyi överek kötülemek)
sır kapısı film karakteridir.
"yengemin seccadeleriyle oynar. televizyonumun üstündeki kabe figürüne bakarak, gidemediği için hüzünlenir ve bir gün bende dideceim dayıcım der. "

bizim kültürümüzde bir yeğen bir erkeğe dayı diye hitap ediyorsa annesi o adamın yengesi değil ablası olur. bu çocuk kimin nasıl biri ürünüyse belli değil.

"kucağımda mutfağa giderek, cezvenin içindeki süt soğumuş mu diye dirseğimle dokundum. ideal dereceye gelmişti sanki."

çocuğun içeceği süt dirsekle kontrol edilmez o senin dediğin yıkanacağı suda yapılır. çocuk gelişimini tamamlayamadığını için böyle absürd eylemlere başlamış olsa gerek.

ayrıca bu duyarlı yumurcak allah'ın bir mucizesi ise ne diye artan mamayı fakire götürüyor ki sokak kedilerine verir gibi. ben yiyemedim bari bu ezik fakirler yesin imasında müslüman mı olur lan velet...
(bkz: kullanılmış bezini fakirlere götüren akpli bebek)**
...
(bkz: artıklarla iyilik yapmak)
tanım:ilginç bebektir...
--spoiler--
erdoğan posteri önünde semazen gibi dönmeye başladım.
--spoiler--
(bkz: götünü döndüğünde karşılaşacağın tek şey götündür) * *
(bkz: midyat seyfo gülün lan)
(bkz: hikaye anlatmaya inanmak)
alnından öpülesi bebektir. ilerde başkalarının bebekleri gibi o kucaktan o kucağa oturan bebek (piliç) olmayacaktır.
ilginç bir olaydır. lakin ilginç olmasının yanı sıra olayda gecen ' bebeğin sütü ısınmış mı diye dirseğini süte sokmak' kısmı daha çok dikkat çekmiştir. *, * *
süphanallah, allah hepimizi korusun beyler.

tanım:nurdan bebektir.
--spoiler--
2.5 yaşındaki yeğenimin maceralarını anlatmıştım sizlere. nur topu gibi bir bebekti. gürbüz, tatlı mı tatlıydı. evin içinde sürekli koşuşturur, yengemin seccadeleriyle oynar. televizyonumun üstündeki kabe figürüne bakarak, gidemediği için hüzünlenir ve bir gün bende dideceim dayıcım der.
--spoiler--
çarpık ilişkinin mahsulu olan bebektir.

yengenin seccadeleriyle oynayıp sana nasıl dayı diyor ulan.?

edit: burdaki ulan başbakanımızın kullandığı ulandır. saygı mahiyetinde...
akp li yöneticilerin 1 kuruş fazladan paylaştığını görmeden hayatta inanmayacağım olay.
oy pusulasını altındaki bezle karıştırmış olan bebektir.

ayrıca içlenen için geliyor;
(bkz: ironinin ustasiyim gozlerinin hastasiyim)
el bebektir. hatta ve hatta gül bebektir. yanakları ıstırılası herkese nasip olsıdır. büymüşte küçülmüş ama gönüllere sığamamıştır. barış mançoyu görmüş kadar olmuş çocuktur işte anlayın ha.
çocuklarına yiyecek mama bile alamayan bir aile nasıl bu bebe ile aynı apartmanda oturur. kesin fakir ailenin oturduğu daireyide artığı için akpli müteahhit hediye etmiştir.
(bkz: sakaysa hic komik degil ciddiyse cok komik)