bugün

bu diziyi bir zamanlar izlerdim. güncelinden 2 ay felan geriden takip ediyormuşum aslında ama o esnada ben biten bir dizinin eski bölümlerini izlediğimi sanıyordum. yanlış hatırlamıyorsam 3. sezon 2. bölüm felan -hani bizim oğlan şu suikastçılar reisiyle dövüşüyo felan- suikastçilerin reisi oliverı öldürdü. bölüm bitti. bende güncel olduğunu bilmediğim için "vay amk! herifler 2. bölümde diziyi bitirdi ya la!" tarzı bir tepkide bulundum. derken bu olaydan 2, 3 ay sonra bir kafede oturmuş bayram abimle yeni güzel bir dizi var mı muhabbeti yaparken "arrow" cevabını aldım. dedim "abi , bitirdim onu ölüdürdüler ana adamı kıl oldum yaa" dedi "çüş amına koyuyum tony, ne salladın bee" . derken dizinin bitmediğini her ne kadar öğrensemde zor sindirdiğim oliverın ölümünden sonra yaşadığını hala kabullenemedim ve diziyi asla ve kat-en izlemeyeceğim.
ilk bir kaç bölümünden sonra boka saran dizi. ama o thea'yı önce hüpletir, sonra gümletirim...
yeni izlemeye başladığım ve ilk 15 dakikasını beğendiğim dizi.
may neeeeym iz olivır kuiiiiin. kardeşim spoiler yemek için mi açtın bu başlığı.
bir batman degildir.
--spoiler--
Helena ile de düşman oluyorlar.

--spoiler--
Annesine hasta olduğum hero.
*
sapıtan dizi.

son sezonunda felicity bebeğimizin adeta evrim geçirerek türk kezbanlarına bağlamasıyla zaten bizi üzmüştü.
üstelik yeni sezonda roy da yokmuş.

izlenmez.
henüz ilk sezonunu izlediğim ve geç izlediğime üzüldüğüm nadir dizilerden biri.

imdb puanı yüksek ama vasat olan true detective dizisi gibi olacağını düşünmüştüm ancak yanılmışım.

keşke Türkiye'deki diziler de bu diziden örnek alabilse.

gerçi bizim dizilerde en büyük aksiyon kızla oğlanın havuza düşme sahnesidir.
Mirana isimli heronun w skill'i.
ilk 1 buçuk sezonu efsanevi olan dizi.Sonradan boka sardı orası ayrı.Bende ilk sezonda niye keşfetmedim daha önce dediydim.2 günde 20 bölüm izledim sonra 2. sezon sonlarında be 3. sezon başından sonra dayanamadım.
Helena duy sesimi sana aşığım.
3. sezon finalinin önemsiz bittiği soylensede orda herşeyi geride bırakıyoruz 4 bomba gibi olacak mesajı verdiğini düşündüğüm dizi.bu düşüncem icin bir kaç bölüm daha şans verecem.
4. sezonu başlayan dizi.
4x1
--spoiler--

ya şu diziyi düşünüyorum acaba sırf oliver için mi izliyorum diye ama yok ya izlemiyorumdur bence. neyse daha yeni izledim de bizim oliyle felisitiyi geri çağırıyo tiya ve lorıl. dig tabi adama atarlı karısını çocuğunu tehlikeye attı diye ama ben olivırı tutuyorum tabiki. neyse ya hayatletler diye bi grup var başlarında denişik bir bey var. bu adam elini kolunu sallaya sallaya merkeze girip polislere artislik yapıp gidiyo bu ne ya? sonracııma adamın değişik bi özelliği var birini dokunarak öldürebiliyor, olivırın attığı okları durdurabiliyor falan. bu adamda lensle ortak çalışıyo o neden onu tam şaapamadım ben. o değil de bu özürlü lorıl kim ki 3-4 tane eğitimli adamla dövüşebiliyor ya yapmayın şöyle şeyler acayip ayar oluyorum. bir de bölümün onunda 6 ay sonrayı gösteriyo biri ölmüş oli ağlıyodu o kim acaba?
--spoiler--
4.sezonu taze başlayan dizi.
Olacakları söyliyim kendi tahminimce bu damian darkh denen herifle baş edemeyecekler ve malcom merlyni çağırıp onunda yardımını isteyecekler.
Yavaş yavaş topladığını düşündüğüm dizi damian darkh 1 1.5 sezon daha götürebilir bu diziyi.
4x2

--spoiler--

bence dizi toplamaya başladı kendini. green arrow çok fena geri dönecek * damian darkh olayı baya ilgimi çekti ve sürekliliği daha iyi gibi. galiba sara da geri dönüyo. ama oliver felicity i bırakmaz umarım. ayrıca laurel ın hala çok mal olduğun düşünüyorum. ünkü öyle. oliver da başkanlığa adaylığını koyacak. bakalım bakalım neler olacak bu sezon.

--spoiler--
lol 2015 dünya şampiyanasında KT nin adcsi.
ra's al ghul vs oliiii (2nd battle)
Çok güzel çizgi romanları var ama dizisi shit like.
Diziden esinlenerek sahip olduğum isimdir.
(bkz: the arrow)
devam etmesine şaşırdığım dizidir.

(bkz: oysa ki ne mutlu bitmişti)
--4x3 spoiler--

Twisted Fate geldi resmen.

--4x3 spoiler--
Resmen 4. Sezonu burdan takip ediyorum. Biraz daha spoiler verin.
4. Sezonunu izleyesim kalmamis olan dizidir. Cok sacma gidiyordu.