bugün

3 sezondan sonra saçlamaya başlayarak beni kendinden soğutan dizinin adı.
3-4 hafta izlemeyince varlığı unutulan.

ergen dizisiyle - çerezlik dizi arasında gidip gelen bir dizi.
andy diggle'ın green arrow: year one'ını kullanarak başlatmışlar, gayet de hoş olmuş. diziyi beğenenlerin ilgili eseri de okumalarını tavsiye ederim.
4.sezondan sonra bıktıran bir dizi.
Saçma, kötü ve tüm kötü sözleri hak eden dizisi yerine çizgi romanı okunmalı. 2. Sezondan sonra bıraktım diziyi işkence gibiydi ondan sonraki sezonlar. Rebirth green arrow efsane gidiyor bulun,indirin,satın alın ama okuyun.
6.sezon Fragmanını yeni izlediğim, yeni bölümü yarın çıkacak d.c. Dizisidir.

Bu sezon, dizi takipçilerinin çoğunun istediği şeyler olacak gibi. Felicity karakteri adada büyük ihtimalle ölmüş. Yeni sezon kadrosunda da gözükmüyor. Kadroda gözükmeyen diğer karakterler ise john diggle ve thea. Ekip yenileniyor gibi gözüküyor.

Slade Wilson, geri dönüyor bu kesin ama büyük ihtimalle gene kötü karakter olacak.

Çıkmasını hevesle beklediğim dizidir.
dördüncü sezondan itibaren sıkmaya başlayan dizi.
hey yavrum hey dizisi.
6.sezon çıksa da izlesek.
3 haftada 5 sezon bitirip delirdiğim dizinin muhteşem başrolü sevgili olivercığım, evli ve çocuklu olman beni üzüyor.
Sikik dizi.
bir beyaz eşya markası.
Microsoft'un android için yaptığı launcher.
5. sezonun finalini yapmış dizidir. bu sezonun , birinci sezon ile hemen hemen aynı efsanelikte olduğu konusunda herkes hemfikirdir sanırım. sezon finaline gelecek olursak ;

--spoiler--

--spoiler--

sezon finali olmanın hakkını veren güzel bir bölümdü. arrowda görmeyi özlediğimiz karakterleri yeniden görmüş olmamız güzeldi.
-slade wilson; işte aranan kan bulundu hesabıydı. "like old days kid " tabirini tam anlamıyla yaşattı bizlere. zaten fazla söze gerek yok adam deathstroke.
- nyssa al ghul : oliver'ın çağrısına kulak verip gelmesi şaşırtmıştı çünkü sadece laurel için gelirdi. o da kız kardeşi talia'yı yenerek büyük katkı sağladı.
- malcolm merlyn : dizimizin takımca sevilmeyen karakteriydi ki haklılar bu hususta. malcolm'un tek gelme sebebi kızı thea'yı kurtarmaktı ve başardı da. zamanında yaptığı onca şerefsizliğe rağmen kendini ekibin kaçması için feda ederek mayına bastı ve öldü.(mayın patladı ama cesedi gösterilmedi , belki de ölmedi bilemeyiz) Thea belki de ona karşı olan ilk sevgisini o zaman hissetti . saygı duyulması gerek.

-bumerang adam : bölümün bence en leş , işe yaramaz gereksiziydi. ilk önce yardım edecem ayaklarına yatıp , sonradan ihanet etmesi ve pek bir şey yapamayıp ölmesi de cabasıydı. satırlarımda değeri bile yok.

oliver'a yardıma gelen kişiler bunlardı ve 3'ü de çok güçlüydü zaten. o yüzden dövüş sahnelerinde , hele hele ekibi kurtardıktan sonra arrow tarafının galip geleceği çok açıktı. yalnız arrow chase ile dövüşürken chase'i kostümlü ve ok , ninja star atarken görememek üzücüydü.
-adrian chase'in zekasına bir kez daha hayranlık duyduk. her şey önceden planlanmıştı. oliver'ı takımı ile oğlu arasında seçim yapmaya zorladı. oliver oğlunu kurtarınca "ben kaybedersem takımın ölür" hesabı kendini öldürdü ve tüm ada c4 ile havaya uçtu. bakalım ekip kurtulabilmiş mi patlamadan.
- sanırım deathstroke'dan sonra arrowu psikolojik ve fiziksel açıdan tüketen ikinci isim adrian chase olmuştur. her seferinde arrow'dan dayak yese de zekası ile hep bir adım öndeydi ve kazanmasına az kalmıştı. arrowun gördüğü güçlü villainlerden

- gel gelelim flashbacklere : anılarımız tekrar canlandı , gözlerimiz yaşardı. ilk gösterilen flashbacklerde , kovar oliver'ı yakalatmayı beceremeyince kendi kapışıyor ve mutlu son olarak geberiyor. 2. defa dirilirse insanlığından şüphelenmeye başlarım. beni asıl etkilemiş olan flashback ; 1. sezonun bölümlerinin başlangıcında her zaman gördüğümüz ve merak uyandıran, 5. senenin sonunda adadan kurtulmakta olan bir oliver imajının verildiği sahnelerdi. aslında kurtuluş olayının o olmadığını , o sakalın ve saçın sahte olduğunu , oliver'ın adada 5 sene falan değil sadece 1 sene kaldığını, diziye başladıktan 5 sene sonra anlıyoruz. bu son flashback ile birlikte oliver annesini arıyor ve eve döndüğünü söylüyor. yani dizimiz flashback anlamında 1. sezon 1. bölüme sarmış oluyor. gerçekten efsane bir bölüm olmuş. 6. sezonun da bu güzellikte devam etmesi dileğiyle.

--spoiler--

--spoiler--
sanırım flash supergirl varken bu malca srnaryoyla tarih olacaklar.
ilk iki sezonunu zevkle izlediğim, sonraki iki sezonu ise ' o kadar izledim boşa gitmesin.' diyerek sürdürdüğüm, ama artık katlanamayıp bıraktığım dizi.
(bkz: arrow electronics)
Her bölümü film niteliğinde sayılabilecek bir yapıt.
çizgi romanlarda nasıl bilmem ama dizide oliver queen bildiğin atanamamış bruce wayne.
5. sezonda iyi oluşuna dair bir şey göremedim pek.

daha gerçek düşmanla karşılaşılmadı. gerçi 2. bölümde kötü arrow geldi ama bakalım. bence malcolm
5x1 ile 3 sezon üstüne umutlandıran dizi.

galiba senaristler sosyal medyadaki eleştirileri çok dikkate alıyor.

edit: oha 5x2 de iyidi. lan dizi bildiğin düzeldi.
Yeni sezon başladı sonunda efenim. 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
(bkz: balon)
Ok demektir.
Aslında daha da güzel gidecekti, ama suicide squad filmi çıkacak diye sezon ikide bu arc'ı kapatmak zorunda kaldılar, şov da bu yüzden bok gibi oldu.
ilk 2 sezonu süper. ama sonrası liseli kız dizisi gibi.
Mahallenin bakkalı bile Arrow'un Kimliğini biliyor sanırım artık.
görsel