yaz babam yaz ile birlikte edip yüksel'e aşık olmuşlar sanırım.
yok yok kendisi hiç bir ayet bükücüye aşık olmaz yada hayranlık duymaz... edip yükseli ve onun müridi philosophia19 gibileri eleştirmek aşık olmak mı oluyor ?
bu zihniyete ne anlatabilirsin? kimsenin müriti değilim, sadece allah ı ilah olarak kabul eden müslümanım.
Futbol hakkındaki entrylerini büyük bir üzüntü ve hayretle izleyip bilgisayardan sözlüğe girdiğimde donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. Bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran Zall' a teşekkür eder, değerli yazarımızı artık okumayacak ve bundan mutlu olsam da bir gün futbolun sadece iki değil birden fazla renkten oluştuğunu hatırlamasını temenni eder, saygılarımı sunarak köşeme çekilirim.
kendine küsüp donuzlayan şahıslar umrunda değildir.
(bkz: fare dağa küsmüş hesabı)
türk köylüsü için kokuyor, iğrenç kaba cahil köylüler gibi ifadelerle yaklaşan burjuvaya karşı, türk köylüsünü halkını savunan bir yazardır o...
bir köylü olarak gurur duydum.
(#29155203) çok tesekkur ederim bu sözleri için galiba atatürk çü yazar benden.
kaslarını sadece ''yetkilibiri'' gibi güvendiği ve sevdiği insanlara gösteren yazardır... herkese açılmaz öle sen gördün yeter o kadar...
Bazı etnik döküntülerin ne mal olduğunu bilen adam gibi adam.

Türk yaZar, var olsun.

Ne mutlu türk doğana.
mehmet günsüre belki yüzü benzeyebilir ama huyu benzemez asla ! kendisi sıkı bir vatanseverdir, sıkı bir atatürkçüdür zira !
garip bir yazar. özel mesajdan sorduğum bi soruyu kardeş sen şaka mısın ya xdxdxdtarzında cevaplamış enteresan yazar.
hayır tam olarak öyle demedi yazarı... tam olarak şöyle oldu prince02 adlı arkadaş benim bornova entryim üzerine bana otobüs seferi sordu, e güzel kardeşim elinde internet var eshot müdürü müyüm ben ne bileyim... git bak internetten... dimi ama ?
80 den düşük iq ları ve 50 kelime dağarcıklarıyla konuşan daha doğrusu sıçıp batıran çakalların liseli miseli diye bok attığı yazardır. klasik hilgat garibesi saçmalıkları bunlar geçiniz...
edit:karaktersiz entrysinide silmiş şuna bak...
abbsielaland kajsuaoaxdn lapapwpep NbGasiNs lspaieusbb. gibi
son günlerde doğru ve cesur fikirleri yüzünden dinciler ve kürtçü faşistler tarafından eksi manyağı yapılan yakışıklı, karizmatik, kaslı ve yetenekli yazardır... ama ukala ve kendini beğenmiş olduğuda aşikar onu kendide kabul ediyor zaten... umarım bu tarz kötü huylarınıda yenebilir...
Ukala ve kibir.

Şeytanın en sevdiği şeydir uzak dur.
özel mesaj yoluyla bana hakaret etmiştir. onu geç adam bana meslek liseli dedi. şu entry'yi bi okuyun ve iq seviyesini tahmin edin.

olm hiç komik değilsin la.

(#29945970)
benim iq um da bilgimde senin gibi bin tane adama yeter lan bitik dedirtir ! ağlama burda ! senin kibirli tavırlarından sonra sölediğim söz hakaret bile kalmaz, hadi git moderasyona ağla şikayet et beni ! burası senin ağlama duvarın değil... çocuk gibi gelmiş şikayet ediyor birde...
bir yazar.

bak bu komikti. * arabesk rap de dinliyordur şimdi bu.
arabesk rap dinliyordur dediği adam 15 küsür senelik gitarist arkadaşlar... bütün gitar türlerini çalabiliyor bu adam.... yav çoluk çocuğu almayın bu aq yerine ya !
k harfini yazmak yerine ergenler gibi q harfi kullanan, esprileri hiç komik olmayan, ünlem işaretleriyle sosyal medyada ilk kez karşılaştığı insana atar yapan bir çocuk yazar. ya da yaşı büyükse de aklı... adam ciddi ciddi cevap veriyor hala. kocaman adamın verdiği cevaba bak. biz bu şekilde ortaokulda konuşuyorduk. ayrıyeten kendi nickaltında yapılmış eleştriye atarlanmak nedir? cidden sadece gülüyorum. bir de benim aklım da bilgim de senden çok fazladır falan yazmış. oturup iki kelam etmediği adamdan daha bilgili ve zeki olduğun kanısına nasıl vardı merak ediyorum? muhtemelen kadındır bu yazar. çünkü ben hiç böyle tripli erkek görmedim aga. gördüm de erkek demek doğru olmaz. *

edit: bunları yazıyorum ama sakın üzülme ya da sinirlenme. ders çıkar bence. sana bir nevi nasihat bu.
herife bak cevap veriyorsun diye beni eleştiriyor kendi satırlar yazıyor.... birader ciddi göt oldun ki burda parmaklarını yorup satırlarca yazı yazıyorsun... satırlarca yazı yazıyorsun çünkü aşalık kompleksin var... herkes seni ezmiş, çocukken travmalar yaşamışsın... ama yeter ciddi sıktın hadi çeneni kapat efendice tartışmayı bitir...
sosyal medyada sağdan soldan duyup ezberlediği laflarla muhatabını rencide ettiğini zanneden yazar.

satırlarca yazı yazmamı da aşağılık kompleksine bağlamış. takdir üstün alman teknolojisinindir. cahille münakaşa cidden zor. neyse hadi yine iyisin, nickaltı yaptın biraz.
heyacanlı ve sıkı bir yurtsever olduğu için ve hatipliği iyi olduğu için sert ve ünlem dolu cümleler yazması doğaldır... ruhsuz ruhsuz mu yazalım yani napalım...